Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Grįžo kaimynas -recidyvas iš kalėjimo.Pradėjome rakinti mašinas,ūkinį.Kažkaip nejauku pasidarė.

Nefaina...

Atsakyti

Šiąnakt. Pasakė 'didžiojoj Lietuvos dalyje'. Tai atsirinkit patys, vadinasi.

Ruošiausi pomidorus išsodint į šiltnamį, tai irgi stop dabar.

Aš pasodinau.kažkiek. Šiltnamy nenušals.

Atsakyti

Labas rytas,

AA, tikriausiai neįsigilinai į kontekstą. Jei aš pasakiau tik pradedant vartoti vaistinius preparatus, kad vartotų būtinai pasiskaičius pakuotės lapelį, tai nereiškia, kad reikia viską pakarti "ant vaistų". Dėl to mano matymas, yra išsigryninti, ar nėra kitų priežasčių, o tik tada jau sakyti vieną ar kitą teiginį. 

Amadėja ir pasakė, kad jos psichologinė būklė pastaruoju metu nėra gera. 

Aš žiūriu į visumą ir ar mano požiūris yra geras, nežinau. Išvertus, - tikrai nėra būtina mano patarimais vadovautis ar priimti juos už gryną tiesą.

O su tuo, kas parašyta paveiksliuke, sutinku net labai.

Gražios dienos  :4u:​ 

Mano psichologinė būklė kaip amerikietiški kalneliai, tik be pakilimo į viršų 😁

Šiand.iš lovos išlipt nebuvo jėgų iki paskambino kažkokia nuotoliu dirbanti gydytoja dėl tyrimų programinių. Cholesterolis dar normoj

Nu ir pasiskundžiau, kad kitkas šakės. 

Pokalbis truko pusvalandį su pasvarstymais ką daryt. Suma sumarum gavau cyrus nosiai, doxy gers 10 d.ir siuntimą pas lorą.  

Išlipau, apsitvarkiau ir dar padirbėjau gerokai. Koja beveik nustojo veikt, bet užtat stogas vietoj.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Laukia ilga kelionė Rokiškin,uošvių kapus prieš mamaos dieną sutvarkyti.Tiek ten tvarkymo,aplink plokštę uždėtą,bet mb sesuo pasakė Reikia. ax.gif Pasivažinėsime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 28 balandžio 2024 - 07:19

Amadėja,

kažkada aš klausiau tavęs dėl pasėlio. MB dukterėčiai ausy auksinis stafilokokas du metus gyvena, paūmėjus, tam kartui su antibiotikais užmuša, bet galutinai jo niekaip neišnaikina. Mikroflora šaibom, imunitetas šaibom,- ir vualia, depresinė nuotaika. Manoma, kad dėl žarnyno mikrofloros disbalanso, galų gale, dėl pastovios infekcijos, nes kai ausį skauda ir stipriai, ir dažnai - ne kažką.

Tad nėra tik koja, tik nosis ar dar kažkas. Yra visuma. Sveik :4u: Ir tempk save už ausų, nes turi būti svarbiausia pati sau, niekas kitas tavim taip nepasirūpins, kaip kad tu pati.

Ingrida, bais nefainai.

Gražios dienos  :4u: 

Varom į sodą :)

Atsakyti

Atėjo vasara. Mano oras. Kai vieną dieną užkaitina man nepatinka. O dabar bus laiko adapuotis. Nes gražus  oras visą savaitę. Paskui pražys obelys ir vėl bus šalnų :D . Ingrida,  mamas reikia lankyti :4u: . Nesvarbu kurioje dimensijoje. Netoli tas Rokiškis. Iš viso LT niekur toli nėra. 

Gražaus  Sekmadienio  :4u:​ 

Atsakyti
Labas rytas,

MB gimke atsvesta,dabar pasiruosimas Ispanijon.
Pas mus 11 silumos,dregna,vejas 35km/val,o jtimine raso,kaip 3 silumos.Zmoneliai bega susiguze,matyt tikrai salta.
Ingrida,gero kelio.
Amadeja,sveik,zuikeli,tikrai tu cia iklimpai.Bet ,va,yra gydytoju dar,pasikalba su ligoniu net 30min.Cia tai 10 min vizitui,o jau apie pokalbi telefonu tai uzmirsk,nebuvo ir nebus tokiu pokalbiu,jei neuziregistraves.
Atsakyti

Aš pasiguodžiau MB kad nenoriu daržų šiemet. Pasisiūlė pasėti pievą vietoj mano daržo :D . Vieną lysvę agurkams palikti :unsure:​ . Gal ir protingai...

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 04 28, 10:30)
<p>Aš pasiguodžiau MB kad nenoriu daržų šiemet. Pasisiūlė pasėti pievą vietoj mano daržo biggrin.gif . Vieną lysvę agurkams palikti unsure.gif​ . Gal ir protingai...</p>


Nu as dar nepasiduodu.MB dejuoja,kad nebereikia darzo,uzset viskabulvem ir bus gerai,o as dar noriu visko. biggrin.gif
Atsakyti

Dusia, nesėk žolės, jei norėsi kitąmet daržo. Garstyčias aš sėčiau. Žemė pailsės, o nupjausi su žoliapjove prieš subrandinant sėklas, kai pražys. O jei ir kitąmet nenorėsi, tada jau sėk žolę.

Nu, sukišau dalį pomidorų. Tvarkom šernų išknisas. Oras super!

Atsakyti
Kad jau dauguma apie pomidorų sodinimą rašot, tai net termometrą į žemę šiltnamyje sukišau. Nu ką žinau - 10 su trupučiu tik. Tai nusprendžiau - maniškiai dar tegul kiek palaukia.
Atsakyti

Amadėja,

kažkada aš klausiau tavęs dėl pasėlio. MB dukterėčiai ausy auksinis stafilokokas du metus gyvena, paūmėjus, tam kartui su antibiotikais užmuša, bet galutinai jo niekaip neišnaikina. Mikroflora šaibom, imunitetas šaibom,- ir vualia, depresinė nuotaika. Manoma, kad dėl žarnyno mikrofloros disbalanso, galų gale, dėl pastovios infekcijos, nes kai ausį skauda ir stipriai, ir dažnai - ne kažką.

Tad nėra tik koja, tik nosis ar dar kažkas. Yra visuma. Sveik :4u: Ir tempk save už ausų, nes turi būti svarbiausia pati sau, niekas kitas tavim taip nepasirūpins, kaip kad tu pati.

Ingrida, bais nefainai.

Gražios dienos  :4u:

Varom į sodą :)

Jojo, stafilokoką rado kažkokį, bet tipo jautrų antibams...

Matyt man vistik ne vaistų šalutinis, nes šiandiem nuo pat ryto yra noras dirbt..kažkiek geriau jaučiuosi.

Atsakyti