Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos,

šian jaučiuosi kaip su volu pervažiuota. Visus raumenis skauda.

Atsakyti

šian jaučiuosi kaip su volu pervažiuota. Visus raumenis skauda.

yra didelis pliusas - žinai, kad turi raumenų! ir daug  :D​ 

Atsakyti

yra didelis pliusas - žinai, kad turi raumenų! ir daug  :D​ 

Tu visur gebi įžvelgti pozityvą :)

O aš pasakysiu, eina nakum tie šernai su visais šerniukais :)

Atsakyti
Visgi galvoju ,kad nebereikia tu gleiviniu plaut jokioje juroje,reikia uzveisti naujas palankiu sveikatai bakteriju kolonijas.Turkijoje tesiog uzvalgius cacik ir zeytinagli.
Pas mus +20C tai reikia lengvo palto.Siandien striukes dirbant nusirengt nereikejo.Bet darbui tai pats tas.
O as manau ,kad sernai yra tesiog biodinaminio ukio dalis.Yra grambuoliu lervu ,tai jie jas randa ir isnaikina.
Atsakyti

Kaip tik važiuočiau it kasdien jūroj plaučiau nosį. 

Aš labiau dėl nugaros ir to, kad nepaeinu. Jei nors kuek pagerėtų, tai nebedvejočiau.

Nosiai tai faktas, kad geriau būtų.

Atsakyti

Sveikos, šian jaučiuosi kaip su volu pervažiuota. Visus raumenis skauda.
Reik tempimo pratimų.

Aš tai nebesuprantu nuo ko man kojas skauda: nuo nugaros ar tupinėjimo savaitgalį 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 29 balandžio 2024 - 10:21

O aš pasakysiu, eina nakum tie šernai su visais šerniukais :)

esu iš arti mačiusi bandą su mažais šerniukais.  Žiauriai džiaugiausi, kad sėdėjau mašinoj )) tikrai eina nakum tokie svečiai..

Atsakyti

O as manau ,kad sernai yra tesiog biodinaminio ukio dalis.Yra grambuoliu lervu ,tai jie jas randa ir isnaikina.

va, dar vienas pliusas )) 

Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 04 29, 04:50)
Luety,tu turi dalintis patirtim,kaip galima tiek ispindeti ir tiek ilgai gyventi biggrin.gif
Pas mus jau yra graikinio riesuto dydzio bulvikiu,bus ant ortodoxu velyku.
O siaip tai saltoka,nesiekia net +20C,bet man tai gerai,galima daug darze dirbt ,nekarsta.Roziu zydejimas vesesniu oru irgi prasitesia.


Na as dar negyvenau ilgai,kas tas 70 metu,kaip viena diena,o kad sulaukiau 70,jus darykit isvadas,reskia adrenalino suoliai i sveikata. bigsmile.gif bigsmile.gif
Viskas gerai,padetis kontroliuojama,check in padarytas,laukia lagamino dejimas.Tas man nepatinka labai,bet nieko nepadarysi.
Pas mus sauleta,15 silumos zada,saule sviecia,kazkiek sildo,vejas neblogas 17-19/val.
Nu bet Vilniui rodo jau dabar esant jau 19,kai Oropesoj tik 15. biggrin.gif biggrin.gif Laimingi ,kaip Ispanijoj.
Atsakyti

Luety, tai varyk pas mus )) Ispanijoj neseniai buvai ))

Atsakyti
Mukute , kaip Tavo pomidorai ? Išgyveno ? Jei ką šūktelk , rasiu, pasidalinsiu. Kad ir palmės, bet suguldysi ir augs !
Pou , o kam tvarkyti pievą, šernai išdirbo , sodink braškes biggrin.gif wub.gif
Vakar pagalvojau , kaip žmonės nuo sofos į daržus ??? Mirtis alyvose.
Vakar nemažai kastuvu pamojavau . Nieko neskauda, vadinasi gerai gamyklinius skelto parametrus atstatė.
Amadėja*, nueik pas manualistą. Sumokėk tą 100 pinigų , paskui galėsi temptis ir temptis ... Draugai , pažįstami kolegos tikrai kažką gali rekomenduoti Vilniuje. Ar pas gerą masažistą kuris biški kiniečių medicinos ragavęs. Žino taškus , atleis pertemtas fastijas. Žmogaus organizmas visuma.
Nenoriu atvirauti , bet man papasakojo manualistas viską nuo A iki Z kur mano bėda. O tai žinojau tik aš ir mano šeimistas... Tyrimai e-sveikatoje nesukelti.
Sloga ir skrydis man ne kažką derinami dalykai , ausys kenčia...
Duokdie nepasenti tiek , kad nebenorėčiau keliauti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Man tai jau būtų senatvė... Nes kiek save pamenu , tai visada nuo mažiausiu dienų bet kokia menka kelionė šventė.
Rudens kelionė suplanuota, vasarai turėtu MB kažką sugalvoti. Gimtadieniui kelionė, o ne šokiai su samčiais.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 04 29, 09:59)
Mukute , kaip Tavo pomidorai ? Išgyveno ?  Jei ką šūktelk , rasiu, pasidalinsiu. Kad ir palmės, bet  suguldysi ir augs !
Pou , o kam tvarkyti pievą, šernai išdirbo , sodink braškes  biggrin.gif  wub.gif
Vakar pagalvojau , kaip  žmonės nuo sofos į daržus ??? Mirtis alyvose.
Vakar nemažai kastuvu pamojavau . Nieko neskauda, vadinasi gerai gamyklinius skelto parametrus atstatė.
Amadėja*, nueik pas manualistą. Sumokėk tą 100 pinigų , paskui galėsi temptis ir temptis ...  Draugai , pažįstami  kolegos tikrai kažką gali rekomenduoti Vilniuje. Ar pas gerą masažistą kuris biški kiniečių medicinos ragavęs. Žino taškus , atleis pertemtas fastijas. Žmogaus organizmas visuma.
Nenoriu atvirauti , bet man papasakojo manualistas viską nuo A iki Z kur mano  bėda. O tai žinojau tik aš ir mano šeimistas... Tyrimai e-sveikatoje nesukelti. 
Sloga ir skrydis man ne kažką derinami dalykai , ausys kenčia...
Duokdie nepasenti tiek , kad nebenorėčiau keliauti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Man tai jau būtų senatvė... Nes kiek save pamenu , tai  visada  nuo mažiausiu dienų bet kokia menka kelionė šventė.
Rudens kelionė suplanuota, vasarai turėtu MB kažką sugalvoti. Gimtadieniui kelionė, o ne šokiai su samčiais.


O man vaikysteje vaziuojant masina visada pykindavo,stabdydavau masina,kad issiv.... .Tai man per si aspekta ,kelioniu nesinorejo,visada asociacija su ta busena,ko gero isliko pasamonej iki siol.Noriu keliaut auto dabar,man patinka,bet MB nepasiraso,jau sake,sunku vairuot-melagis,zinoma.
Atsakyti