Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Maniškiui irgi norėjo taikyti šitą procedūrą. Nežinau,.ar tu jau buvai temoj,.kai rašiau, jog jam nuolat nušokdavo ritmas ir atstatyt galėjo tik elektrošoku. Ar ne septynis kartus darė.  Ir prieš kokius tris metus kažką padarė ligoninėj, po ko viskas baigėsi. Bet nemačiau išrašo, ką būtent.. o iš mergelės nesuprasi, pats gal nesuprato. 

Tai greičiausiai abliacija jam irgi darė. Ar turėjo žaizdele ant šlaunies, kai grįžo iš ligoninės?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 28 balandžio 2024 - 22:16

Man 37,5

Čia tikrai gali stogas nučiuožt.

Ryt procedūros, vonioj irgi.

Blt blt. 

Jaučiu tas doxis netinka ir rek amoksiklavo vėl. Gal netinkamą sprendimą su daktare priėmėm. 

Juk ką tik pradėjai gert, nesitikėk kad taip greit suveiks. Atkelk tas procedūras tiesiog

Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2024 04 28, 18:21)
Luety, kaip suprantu, tai tau kelionės daugiau streso, nei džiaugsmo. Kaip ir man. Ypač paskutiniu metu - nejudinkit tik niekur manęs, ne ne, nenoriu. Nu dar Europoj kur netoli, dar dar gal kažkas sugundytų. Bet Amerika, nors buvo seniai, kaip koks košmaras - vienas didelis stresas. O dar tas 8 ar 9 val. skirtumas... Žodžiu, senatvė - noriu tik savo kaime tupėt.

Parsigabenom iš miško gauromečio. Nu gal netyčia prigis.


Aga,Kavute,man nuvykus jau buna smagu,iki kol reiks atgal skrist,bet pati kelione tai toki stresa daro mano smegeninei,kad net kalbet nenoriu.MB jau zino mane,vaiksto pritupdamas biggrin.gif apie mane,siulo ir sokolado ir viskio,kad tik stresa nuimtu. biggrin.gif biggrin.gif Na dar viena diena ir naktis ir jau busim Ispanijoj.Tada 3 sav ten iki 18 geguzes,geguzes 18 atgal ryte 10,tada brolis parves,jis gryzta is Barselonos tuo metu.
Viskas bus gerai,turiu ratuku dvieju rusiu,jau si vakara kalsiu.
Amadeja,nezinau nei ka ir patart,savo laiku Ispanijoj as irgi trydavau,kad vaistai neveikia zaibiskai,bet man Anidanda daug padejo patarimais ir moralliskai,klausyk jos,nekeisk vaistu,atidek proceduras gal ir gerk vaistus toliau.Vistik stafilokokas,jis isvis sunkiai gi pasiduoda bet kokiem antibams.
Dusia,mes irgi tepdavom vaflius,bet mes su rududu,tuo virtu kondensuotu pienu.Arba uogiene.Vaikams bele tik saldu budavo,sueidavo viskas.

Atsakyti

Tai greičiausiai abliacija jam irgi darė. Ar turėjo žaizdele ant šlaunies, kai grįžo iš ligoninės?
Ne, jam per plaštakos (riešo) veną įvedinėjo kažką. Sakė, jausmas buvo lyg kamuolį krūtinėj pūstų, kuris tuoj tuoj sprogs. Tai gal stentavo? 

 

 Tu pasistenk nesijaudint  :4u:  parašyk po visko, kad jau gerai  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 29 balandžio 2024 - 05:25

Luety, lengvos tau kelionės!!  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti
Luety,tu turi dalintis patirtim,kaip galima tiek ispindeti ir tiek ilgai gyventi biggrin.gif
Pas mus jau yra graikinio riesuto dydzio bulvikiu,bus ant ortodoxu velyku.
O siaip tai saltoka,nesiekia net +20C,bet man tai gerai,galima daug darze dirbt ,nekarsta.Roziu zydejimas vesesniu oru irgi prasitesia.
Atsakyti

Luety, kaip suprantu, tai tau kelionės daugiau streso, nei džiaugsmo. Kaip ir man. Ypač paskutiniu metu - nejudinkit tik niekur manęs, ne ne, nenoriu. Nu dar Europoj kur netoli, dar dar gal kažkas sugundytų. Bet Amerika, nors buvo seniai, kaip koks košmaras - vienas didelis stresas. O dar tas 8 ar 9 val. skirtumas... Žodžiu, senatvė - noriu tik savo kaime tupėt.

Parsigabenom iš miško gauromečio. Nu gal netyčia prigis.

Turėtų. Jis tikrai nėr lepus

Atsakyti

Juk ką tik pradėjai gert, nesitikėk kad taip greit suveiks. Atkelk tas procedūras tiesiog

Tai man jas tik po poros sav.išrašė...nu nebegaliu kelt, nes reik apsispręst dėl Turkijos. Tokioj situacijojj niekur negaliu važiuot :(

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 04 29, 07:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73146098" data-time="1714335297"><div><p>Juk ką tik pradėjai gert, nesitikėk kad taip greit suveiks. Atkelk tas procedūras tiesiog</p></div></blockquote><p>Tai man jas tik po poros sav.išrašė...nu nebegaliu kelt, nes reik apsispręst dėl Turkijos. Tokioj situacijojj niekur negaliu važiuot verysad.gif</p>

Priesingai tau kaip tik reikia i turkija,kokiam menesiui,maziausiai.
Atsakyti

Tai man jas tik po poros sav.išrašė...nu nebegaliu kelt, nes reik apsispręst dėl Turkijos. Tokioj situacijojj niekur negaliu važiuot :(

Kaip tik važiuočiau it kasdien jūroj plaučiau nosį. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti

nesiekia net +20C,bet man tai gerai,galima daug darze dirbt ,nekarsta.Roziu zydejimas vesesniu oru irgi prasitesia.

visiškai pritariu, man čia optimali vasaros temperatūra būtų )))

Atsakyti