Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

AA, pas mus ne 6 arai. Tai tas biodinaminis ūkis, kai išaros vos ne po pusmetrį ir plotas bais didelis, kažkas tokio. 

Tuos griovius sutvarkyt, kai velėna išlaksčiusi dideliam plote nežinia iš kur ir kur, yr reikalų. Su MB vakar dėliojom puzlį :)

Dusia, na kodėl tu galvoji, kad kiti į daržus nuo sofos eina, o tik tu viena sportuoji? Mane visuomet tavo nuomonė šiuo klausimu trikdo. Džiaugiuosi, kad sportuoji, džiaugiuosi, kad neskauda, bet... pas kai kuriuos tikrai yra daugiau problemų, nei pas tave. Ir tai nereiškia, kad jei jie darys tą patį, ką tu, tos problemos nekankins kaip, kad nekankina tavęs. P.S. čia nepiktai, jei ką.

Atsakyti

Mukute , kaip Tavo pomidorai ? Išgyveno ? Jei ką šūktelk , rasiu, pasidalinsiu. Kad ir palmės, bet suguldysi ir augs !
Pou , o kam tvarkyti pievą, šernai išdirbo , sodink braškes biggrin.gifwub.gif
Vakar pagalvojau , kaip žmonės nuo sofos į daržus ??? Mirtis alyvose.
Vakar nemažai kastuvu pamojavau . Nieko neskauda, vadinasi gerai gamyklinius skelto parametrus atstatė.
Amadėja*, nueik pas manualistą. Sumokėk tą 100 pinigų , paskui galėsi temptis ir temptis ... Draugai , pažįstami kolegos tikrai kažką gali rekomenduoti Vilniuje. Ar pas gerą masažistą kuris biški kiniečių medicinos ragavęs. Žino taškus , atleis pertemtas fastijas. Žmogaus organizmas visuma.
Nenoriu atvirauti , bet man papasakojo manualistas viską nuo A iki Z kur mano bėda. O tai žinojau tik aš ir mano šeimistas... Tyrimai e-sveikatoje nesukelti.
Sloga ir skrydis man ne kažką derinami dalykai , ausys kenčia...
Duokdie nepasenti tiek , kad nebenorėčiau keliauti biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifMan tai jau būtų senatvė... Nes kiek save pamenu , tai visada nuo mažiausiu dienų bet kokia menka kelionė šventė.
Rudens kelionė suplanuota, vasarai turėtu MB kažką sugalvoti. Gimtadieniui kelionė, o ne šokiai su samčiais.

Žinočiau pas ką - tikrai nueičiau.

Nu slogą aš tą turėčiau gi išsigydyt kažkaip.

Atsakyti
Pou , yra buvę pas mane pavasarių , kai nuo rašomojo stalo kėdės į kaimą darbų dirbti . Tai tą jausmą , kai pavargsti tiek , kad net pykina žinau puikiai ... Ne volas, o vikšras per kūną pervažiavęs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Nesu aš sveikuolė, vieną galą pasiremontuoju kitas lūžta. Tai uždegimas, tai susukimas...
Ko norėti , pusanto mėn liko iki Tarybinės pensininkės amžiaus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aš savimi pasidžiaugiau , kad neskauda po darbų. Kad jėgų turiu ...
Ar temoje galima dejuoti ir ligom skųstis ?
O šiaip tai nesipykim 4u.gif wub.gif


Amadėja, rašiau . Netinka ?
Atsakyti

Pou , yra buvę pas mane pavasarių , kai nuo rašomojo stalo kėdės į kaimą darbų dirbti . Tai tą jausmą , kai pavargsti tiek , kad net pykina žinau puikiai ... Ne volas, o vikšras per kūną pervažiavęs biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Nesu aš sveikuolė, vieną galą pasiremontuoju kitas lūžta. Tai uždegimas, tai susukimas...
Ko norėti , pusanto mėn liko iki Tarybinės pensininkės amžiaus biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Aš savimi pasidžiaugiau , kad neskauda po darbų. Kad jėgų turiu ...
Ar temoje galima dejuoti ir ligom skųstis ?
O šiaip tai nesipykim 4u.gifwub.gif


Amadėja, rašiau . Netinka ?

Juk rašiau, kad čia be pykčio, tik kad tavo nuomonė mane trikdo, nes Amadėja rašė, kad kasdien atlieka tempimo pratimus, tą ką gali šiuo momentu. Ir kodėl į tą sodą puolė - išsivalė galva ir mintys prašviesėjo.

Gal ne taip supratom viena kitą. Tiesiog išgirdau lyg mažą priekaištą, kad jei nesportuoji, tai va toks ir rezultatas.

Pravažiavom.

Atsakyti

bliamba, o juk tikrai.. jei taip ta senoji tvarka būtų, gi į pensiją tokioj jaunystėj eitume  :bigsmile: Kas čia liko ir galėčiau kaime sėdėt, kolius veist )))

Mano kaimynka kaime į pensiją 55 metų išėjo, tai man toks vaizdas, kad ji amžinai ten gyvena. Jau net nebepamenu to laiko, kai jos už tvoros nebuvo ))

Atsakyti
Mano mamute isejo i pensija 55m,tai dar 5 m.dirbo,nes jautesi galinti.As 62 ir 8 men,dar padirbau 3 men ir pasakiau adios.Man gana.Visa gyvenima dirbau intensyvius darbus,pavargau.O jus iseisit /jei sulauksit 70.,nes bedirbant iki tokio amziaus,gali ir nesulaukt.Ir isvis ar bebus pensininku prie tokios globalines politikos .
Atsakyti

Pou , yra buvę pas mane pavasarių , kai nuo rašomojo stalo kėdės į kaimą darbų dirbti . Tai tą jausmą , kai pavargsti tiek , kad net pykina žinau puikiai ... Ne volas, o vikšras per kūną pervažiavęs biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Nesu aš sveikuolė, vieną galą pasiremontuoju kitas lūžta. Tai uždegimas, tai susukimas...
Ko norėti , pusanto mėn liko iki Tarybinės pensininkės amžiaus biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
Aš savimi pasidžiaugiau , kad neskauda po darbų. Kad jėgų turiu ...
Ar temoje galima dejuoti ir ligom skųstis ?
O šiaip tai nesipykim 4u.gifwub.gif


Amadėja, rašiau . Netinka ?

Man sklerozė. Galima darsyk? 😊

AČIŪ

Atsakyti

Juk rašiau, kad čia be pykčio, tik kad tavo nuomonė mane trikdo, nes Amadėja rašė, kad kasdien atlieka tempimo pratimus, tą ką gali šiuo momentu. Ir kodėl į tą sodą puolė - išsivalė galva ir mintys prašviesėjo.

Gal ne taip supratom viena kitą. Tiesiog išgirdau lyg mažą priekaištą, kad jei nesportuoji, tai va toks ir rezultatas.

Pravažiavom.

Praeitą savaitę praktiškai nebedariau, nes žiauriai blogai buvo visapusiškai.

Padirbėt gerai buvo. Man šiaip tas raumenų skausmas netgi savotiškai patinka 😃

Bet man ten turbūt apie manualistą rašė 😊

Atsakyti

Aha, kaip pagyvenčiau išėjus į pensiją 55  :D 

O dabar dar 10 metų arti.

Sulauksi ar nesulauksi žino dievulis. Į pasą nežiūri.

Ilginti LT negražu būtų. Nors žadėjo iki 67?

Luety, nesaugu keliauti mašina. Ir dėl vairavimo Tavo MB suprantu. Maniškis jau irgi nebenori tolimų kelionių. Aš irgi pavargstu sėdėti. 

Toliau Čekijos jau nebesinori.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 04 29, 12:25)
<p>Aha, kaip pagyvenčiau išėjus į pensiją 55  biggrin.gif </p><p></p><p>O dabar dar 10 metų arti.</p><p>Sulauksi ar nesulauksi žino dievulis. Į pasą nežiūri.</p><p>Ilginti LT negražu būtų. Nors žadėjo iki 67?</p><p>Luety, nesaugu keliauti mašina. Ir dėl vairavimo Tavo MB suprantu. Maniškis jau irgi nebenori tolimų kelionių. Aš irgi pavargstu sėdėti. </p><p>Toliau Čekijos jau nebesinori.</p>

Man po Uk-eju norisi,o jis sako,visur tas pats,nieko naujo nepamatysi. doh.gif cray.gif frusty.gif bash.gif bash.gif
Reiks galvot koki triuka,kad paveikt kelionem po UK vasara.
Atsakyti

Turėjau minty, kad nežibau pas kokį konkrečiai 😃

Man tik masažistus rekomenduoja...

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 04 29, 14:40)
<p>Turėjau minty, kad nežibau pas kokį konkrečiai 😃</p><p>Man tik masažistus rekomenduoja...</p>

Tu labai ilgai jau sergi ,reikia arba vaziuot i turkija ilgesniam laikui arba eit pas tikra gydytoja.
Ir nebeplauk tos nosies ,pasigailek saves.Reikia ,kad ten tinkama mikroflora uzsiveistu.Kuo daugiau ir ilgiau plauni,tuo labiau gleivine uzburksta ir sekreta skiria .
Ir zmones, jums reikia kad uzrasas - ieskokit alternatyvaus gydymo - ugnimi danguje uzsidegtu.
Nuvaziuosi i turkija,ten bet kuriam viesbuty pasakysi sciatica pain,tikrai rekomenduos proceduras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 29 balandžio 2024 - 13:52