Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Gavau šiandien daigų iš seno gero daktaro, tai turėsiu ką veikt rytoj ir aš. Gal net užaugs kas nors 😁

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2024 05 02, 21:09)
Pas mus uodų dar nėra, šiandien jau ir vėjas pakilo. Varlės jau kvaksi, bet man patinka. O žolė kaip išprotėjus auga. Šeštadienį vaikas nupjovė, tai jau nebesimato kad pjauta 😱</p>

Tegul ir pas mane kvaksi, tik tegul nelenda, kur joms nepriklauso. Tai ne - tupi vos ne ant slenksčio - tik duris pradaryk ir nesuprasi, kaip name atsidūrė. O žolę kai kur jau 2 k. nupjovė. Žodžiu, vasara vasara.
Nu ką - rytoj jau gal pomidorus teks sodint. Lyg vėsiau bus. Reikia, ne kur dingsiu.
Atsakyti

Grįžo jau namo, pablyskes toks, tai db vedu derybas dėl biuletenio trukmės. Nori po savaitės eit į darbą, bet man ši mintis nepatinka, tai nzn kaip jį priverst klausyt 🤣

Pas mus uodų dar nėra, šiandien jau ir vėjas pakilo. Varlės jau kvaksi, bet man patinka. O žolė kaip išprotėjus auga. Šeštadienį vaikas nupjovė, tai jau nebesimato kad pjauta 😱

Darboholikas tipinis 😃

"Priverst" įmanoma argumentais, bet tik, jei jausis blogai... Jei gerai, neįsivaizduoju kaip.

Atsakyti

Gavau šiandien daigų iš seno gero daktaro, tai turėsiu ką veikt rytoj ir aš. Gal net užaugs kas nors 😁

Kokių gavai? Pomidorų?

Atsakyti

Darboholikas tipinis 😃

"Priverst" įmanoma argumentais, bet tik, jei jausis blogai... Jei gerai, neįsivaizduoju kaip.

Teigia, kad gerai ir žeria man apie savo įsipareigojimus ir vargšus ligonius 😆. Nu matysim, ką po savaitės kalbės 

Kokių gavai? Pomidorų?

Pomidorų 9, 3 agurkus ir 5 paprikas. Geri tokie, tvirti. Sakė po pomidorais pakasti skaldytu žirnių saują 

Atsakyti

Teigia, kad gerai ir žeria man apie savo įsipareigojimus ir vargšus ligonius 😆. Nu matysim, ką po savaitės kalbės 

Pomidorų 9, 3 agurkus ir 5 paprikas. Geri tokie, tvirti. Sakė po pomidorais pakasti skaldytu žirnių saują 

Po pomidorais tinka pakasti žuvelioką arba krevečių kiautų, jei nei vienų, nei kitų nėra, tai po šaukštą žuvies miltų 😃

Atsakyti

Po pomidorais tinka pakasti žuvelioką arba krevečių kiautų, jei nei vienų, nei kitų nėra, tai po šaukštą žuvies miltų 😃

Neturiu nieko panašaus į žuvį, tai kasiu tuos žirnius 

Atsakyti
Labas rytas.
Na va pranasystes pildosi.Edukuotos ir pilnai vakcinuotos nebetiki mokslu.
Prie viso meniu darzovems dar reikia seno ozio myzalo ir jauno kumelio ismatu biggrin.gif
O rimtai tai chemijos pramone netik amfa ir meta tobulina, prigamino visokiu geru trasu ir net bordo skysti paturbino iki malonios nedeginancios substancijos.
Visos organines medziagos yra gerai,bet iki augalu jos daeis kitais metais ,kai dirvos mikro ir makro organizmai jas perdirbs .
Aninanda ,jei imi domen mano paistalus,duok vyriskiui papaino ir bromelino,gal seraza ir miso sriubos.Nuo lactulozes ir teliuku linu semenu putros man sanariai labai pagerejo ir turiu konstatuot ,kad laktofiltras suveike,suvartojau apie 600 g lactulozes sirupo ir nezinoma kieki semenu.
O del kraujagysliu endotelio,tai fermentai.Na ir tris kart per galva persiverst.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 gegužės 2024 - 06:03

Labas rytas,

norėjau ir aš parašyt dėl tų žuvų - realiai reikia rudenį tuo klausimu padirbėt.

Ligošėliams sveikatos ir visoms geros dienos!

Atsakyti
Zmonems turintiems laikinu sveikatos sutrikimu linkiu pasitelkti logika ir priimti tinkamesnius sprendimus.
Beto ,manau kad sunys yra angelai sargai.Angelai maitintojai.Ne veltui bulgariskai maitinimas yra chranenieje.Visa diena dirbus su kastuvu darze vakare pavedziojus suni ,kunas vel atsigauna.Nepavedziojus - kojos skauda. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 03 gegužės 2024 - 06:50

Zmonems turintiems laikinu sveikatos sutrikimu linkiu pasitelkti logika ir priimti tinkamesnius sprendimus.
Beto ,manau kad sunys yra angelai sargai.Angelai maitintojai.Ne veltui bulgariskai maitinimas yra chranenieje.Visa diena dirbus su kastuvu darze vakare pavedziojus suni ,kunas vel atsigauna.Nepavedziojus - kojos skauda. biggrin.gif

Man tai pasakojo, kad kažkokiai tetai tadaise su nugara buvo kaip man, bet ji dirbo kaip dirbus, važiuodavo su dviračiu karvių melžt. Kartą pasibaidžius karvė įspyrė ir pasveiko ji.

Karvės tai tikrai nepirksiu 😃 bet va šuo būtų visai realu 😃

Atsakyti
Manau ,kad ispirt gali bet kas.Nebutina pirkti del vieno spyrio.
Tirpimas yra labai blogas simptomas, daug blogesnis uz skausma.Labai rekomenduoju keist poziuri i medicina ir gaut ir alternatyvia nuomone, ne tik valdiskus algoritmus.
Atsakyti