Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

dukra irigi patenkinta, tėvukai džiaugiasi dėl balkonų stiklintų...na žodžiu pirkinys naudojamas  :P 

Atsakyti
Labos,
apie svori bijau ir kalbet,esu stora,kaip nescia karve.Ir neturiu jokio noro kudet.Noras gal ir butu,bet be jokiu pastangu but perfect :D
Esam Castellon mieste,aplankem sv Marijos Katedra,pasimeldem,uzdegem zvakutes uz mirusiuosius,pasigrozejom,pavaiksciojom po gtves senamescio,buvom parke.Radau siulu parde ne kazkas.Siulai prasti,brangus .Kojinem turejo tik merino 50% su acrilu 50%.Pasiemiau 4x50g.59g/200m.Daugiau nieko gero pas juos neradau,o ir pardziu daugiau neradom.Eme kaist oras,ne mieste man but per karscius,esam stoty,laukiam traukinio i Oropesa.
Noriu namo i savo soda :unsure:
Atsakyti

Labos :)

Na ne šalis kalta, kad sirgome su MB (tiesa dar aš vis su dideliu CRB) manau ne laiku ir ne vietoje įkvėpėme:( Bet šiemet ne į Turkiją  :rolleyes:  Amadėja manau Dusia perkeltine prasme rašė apie masažistus. Man ir ir MB masažai tinka, visada darausi. Raganos t.y. manęs nieks neužburs, nevėrnas tamošius esu, pamatau ir išgirstu tarp eilučių ir t.t. tai sunku mane įtikinti.

Dėl slogos daug čia nerašiau, bet apie kalėdas buvau pasigavusi slogą o gal sinusitą, prasirgau 6 savaites pūlinga, su krauju ir t.t. nepurškiau nieko o tik šnypščiau, šnypščiau ir vėl šnypščiau, taip vargina labai, bet kažkaip ptfu ptfu ptfu praėjo.

Amadėja ir poilsis labai gerai veikia, aplinkos t.y. kaip aš sakau tapetų pakeitimas jis daro stebuklus  :B

Dusia džiaugiuosi už tave  :P šaunuolė valdai storėjimo procesus, aš po prednezelono ir dapsono jaučiu neatsistatysiu niekad, bet neužsidedu programos, viskam reikia laiko  :P

Sumokėjau už kelionę, tai bent vienas stresas atkriti. 

Tikiuosi padės aplinkos pakeitimas, perdaug aš savose sultyse užstrigus 😃😂

Atsakyti

Sveikos,

aš apie savo sveikatą patylėsiu taip pat. Muka, aš taip pat po labai smagų prednizolono dozių išsipučiau, dasimetė geras desėtkas nenukratomas. Jaučiuosi kaip rutuliukas. Na bet ką daryt, kol kas vaikštau, girdžiu, matau. Nauda didesnė už žalą. O kaip bus toliau, bus matyt. Man kiekviena diena yra iššūkis, nes nežinau kaip bus. Tad ir išmokau ta diena ir gyventi. Teisingiau, dar mokausi. Vertinu, ką turiu. Nes visada galima turėti mažiau, o nesinorėtų. Per daug mes kiekvienas įtakojam kitų gyvenimus. Nesinorėtų, kad pergyventų artimieji.

Mylėkite save ir skirkite sau laiko.

Skamba nelabai kaip... Laikykis 🤗

Aš pas tėvus net nevažiavau kol visai blogai buvo. 

Atsakyti

Nebuvusi tik pas kineziologą, nieko negaliu pasakyti kaip dirba ta technologija. Kur buvusi visi platesnio spektro gydytojai.
Kad būtų galima masažuoti , reikia pirma raumenį atpalaiduoti , "paleisti" įtemptas fastijas. Tiek aš suprantu , kiek pati susidūrusi , kiek pati mokiausi.
Kas per mada atsirado kažkuo tikėti : mokslu , daktarais, kitom teorijom?
Tikėti galima į dievą. Ir taškas.
Visa kita ne tikėjimo reikalas. Arba tu priimi informaciją ir darai tai ką tau sako , arba nesutinki ir nedarai.

Aš tai manau nuo tikėjimo vistik daug priklauso. 

Atsakyti

Dėl sveikatos, čia off topikas buvo, nes pasaka nuo rudens. Tiesiog mylėkit save, saugokit ir investuokit į savo sveikatą. Ne tik savo artimiausių.

Investuokit, kad nebūtumėte našta. Artimiesiems gal našta nebūsite, bet jausmas yra nekoks, kai staiga dingsta gebėjimas pasirūpinti savimi. Tad darykit, ką galit.

Kai nežinai, o kas toliau, ką toliau prarasi. Visai kitas vertinimas atsiranda, kai po negebėjimo kažką daryti, jį atgauni. 

Tiesiog, pamąstymui.

Amadėja, nesiblaškyk internete, bet prisiimk atsakomybę už savo sveikatą. Čia patarimai kartais vienas kitam prieštarauja. 

Atsakyti
Amadėja nėra žmogaus kuriuo tikėčiau . Aš katalikė ne stabmeldė.
Yra žmonės kuriais kažkiek pasitikiu . Yra žmonės kuriu nuomonė man įdomi , kartais sutinku , kartais ne .
Jau mokė mane tikėti į šviesų komunizmo rytojų . Prie tarybų neatėjo, o tas kur atėjo Vakaruose mane gąsdina. Toks jausmas , kad juo geriau žmogaus gyvena tuo smegenis mažėja ir vingiai išsitrina .
Luety - kad kristų svoris - reikia pagal tave NIEKO NEDARYTI .
Nepirkti , negamint, nevalgyt tongue.gif biggrin.gif
Mano organizmui svarbu nevalgyti vakarais . Po 16 nieko į burną. Tik vanduo.

Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2024 05 09, 13:48)
<p>Dėl sveikatos, čia off topikas buvo, nes pasaka nuo rudens. Tiesiog mylėkit save, saugokit ir investuokit į savo sveikatą. Ne tik savo artimiausių.</p><p>Investuokit, kad nebūtumėte našta. Artimiesiems gal našta nebūsite, bet jausmas yra nekoks, kai staiga dingsta gebėjimas pasirūpinti savimi. Tad darykit, ką galit.</p><p></p><p>Kai nežinai, o kas toliau, ką toliau prarasi. Visai kitas vertinimas atsiranda, kai po negebėjimo kažką daryti, jį atgauni. </p><p>Tiesiog, pamąstymui.</p><p></p><p>Amadėja, nesiblaškyk internete, bet prisiimk atsakomybę už savo sveikatą. Čia patarimai kartais vienas kitam prieštarauja. </p>


Aukso vertės žodžiai wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Man, jei vakarais nevalgyt reiktų, tai...nžn ką daryčiau.

Va ryte iki pietų be jokių problemų, netgi patinka 😃

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 09, 09:02)
Ingrida, gal pas Tave nebėra kam kristi  wub.gif  4u.gif  tongue.gif
Su metais tas svoris vis sunkiau krenta ir lengviau kabinasi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Apie svorį : Mano giminėj vienam žmogučiui kepenų ir cholesterolio tyrimai buvo labai blogi . Jau ne pirmi metai, šiemet dar blogesni... Gydytojai parašė siuntimą papildomai konsultacijai. Kadangi nemokamai konsultacijai Šiauliuose eilė registracijai !!!!! tik po pusės metų ,  nuėjo privačiai . Gali sau tai liesti . Gydytojas pasakė - per du mėn , 10 pr svorio numesti. Pasakė ką valgyti . Svarbiausia ko ne ( pieno produktų ir miltų tikrai neleido ) . Išgąsdino. Žmogus susiėmė. Numetė. Pakartotini tyrimai normos ribose. Tiek kepenų tiek cholesterolio.  Vyras, 180+  svėrė apie 100.  Gyvena aktyviai tai judesio tikrai ne trūkumas. Tik juokavo kad seniau po vakarienės prie teliko ir dar kažko saldžiai . O dabar po vakarienės kieman, darbų dirbti - kad nenorėti užkandžiauti .
Mano pastebėjimas toks, kad ir ką kitam begamintume- sveikai  ir tt, kol pats žmogus nenorės, nieko nepasikeis.

Yra yra,kas turi nukristi,bent pilvuką.Kaip mb sako pas mus genuose jis.Ir mamai yra,nors kūda visai ir pas dukrą yra toks,nors irgi mintatiūrinė visai.Na pas mane didžiausias. ax.gif
MB buvo problema su nugara.Svėrė apie 100kg,ūgis 185,numetė 20 kg,baigėsi problemos su nugara.Ką sutinka ,seniai matytus visi galvoja,kad vėžiu serga,nebėra žmogaus.O ėmėsi sporto,kas antrą dieną griežtai(iš kur tas užsispyrimas?)ir protarpinis kasdien.Dabar sveriame beveik vienodai. ax.gif
Draugės nebuvo turguje,šalta,vadinasi nelemta šiandien sodinti pomidorų. mirksiukas.gif
Prisipirkau gėlių,rytoj reikės susodinti. rolleyes.gif
Atsakyti

Yra yra,kas turi nukristi,bent pilvuką.Kaip mb sako pas mus genuose jis.Ir mamai yra,nors kūda visai ir pas dukrą yra toks,nors irgi mintatiūrinė visai.Na pas mane didžiausias. ax.gif
MB buvo problema su nugara.Svėrė apie 100kg,ūgis 185,numetė 20 kg,baigėsi problemos su nugara.Ką sutinka ,seniai matytus visi galvoja,kad vėžiu serga,nebėra žmogaus.O ėmėsi sporto,kas antrą dieną griežtai(iš kur tas užsispyrimas?)ir protarpinis kasdien.Dabar sveriame beveik vienodai. ax.gif
Draugės nebuvo turguje,šalta,vadinasi nelemta šiandien sodinti pomidorų. mirksiukas.gif
Prisipirkau gėlių,rytoj reikės susodinti. rolleyes.gif

Man reik užbaigt pomidorus susodint...ir bala žino ką daryt kur liks, nes iki lauko nžn kiek dar laukt reiks.

Svorio nėr ką mest 😁 

1-3 kg nebent

Atsakyti
Jau mokė mane tikėti į šviesų komunizmo rytojų .
Ne tiketi liepe , statyti verte.Statem ,kol sugriuvo.Lygiai kaip ir kapitalizmas su savo vartotoju visuomene.Irgi jau sugriuvo.
Manau ,kad mes kazkaip prastai statom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 09, 14:51)
Jau mokė mane tikėti į šviesų komunizmo rytojų .
Ne tiketi liepe , statyti verte.Statem ,kol sugriuvo.Lygiai kaip ir kapitalizmas su savo vartotoju visuomene.Irgi jau sugriuvo.
Manau ,kad mes kazkaip prastai statom biggrin.gif


kreivas plytas pakišo biggrin.gif tongue.gif
Papildyta:
Kaunietės SOS, kur Kaune nusipirkti sagų? Kad būtų nors koks pasirinkimas ?
Atsakyti