Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Prisidariau vargo papildomo per durną galvą. Pirkau prieš kurį laiką turguj žemuogių daigus ir parsinešiau namo iki kol kaiman važiuosiu. Ir pliaaaa, užnešiau amarų ir baltasparnių  :blink:  šitų gyvenime nesu mačius, bet spėju, kad čia būtent šitie. Neapžiūrėjau tų daigų, net minties tokios neturėjau. Dabar turiu bėdą.. šian pamačiau, kad paprikų ir pipirų dalis jau 'pasipuošę'. Šituos kažkuo purkšiu. Bet pomidorus jau išvežiau šiltnamin, jeigu ten pasklis..

Atsakyti

Saintlina, bjaurūs padarai baltasparniai. Nesu turėjusi. Aš kokius pirktus augalus mėgstu išpurkšti  atsivežus, paskui į šiltnamį nešti. Esu mačiusi juos Kaune Ermitaže.  Brr. Bijau ermitažo augalų.

Galėčiau sodinti nors kelis pomidorus, bet... pomidorai sunumeruoti, o sąrašas namie. Visai galva neveikia... reikėjo atsispausdinti lapą. Aha, pas mane viskas kompe, šiltnamio planas, daržo planas. Kad nors kokia sėjomaina būtų. Profesija matyt tokia.

Apie mezgimą... kas mezgate, leiskit sau kokį tai šilko rūbą nusimegzti. Nerealu. Nusimezgiau bliūzelę 3/4 rankovėmis, nerealiai smagu. Ir gali vaikščioti kelias dienas, jokio prakaito kvapo. Mur koks malonumas. Ps, Ingrida ar mezgi iš moheros? Aš galvoju , kad labai geras rūbas kelionėms. Pvz kai skrendi iš šaltos Lietuvos, į šiltą šalį.  Nuskridus nusirengei, svoris iki 200 gr. Telpa rankinuke. Tai ne bliuzonas, kurį turi tampytis. Aš turiu suri alpakos siūlų, megziu sau tokį lengvą... bet gal rudeniop. Kodėl rankos dvi? O norų galvoje daug...

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dusia,mezgu iš 100 g,lengvas pukuotas,kol kas patinka. ax.gif

Pasodinau vakar 21 pomidorų,tris agurkus.Pomidorai su žiedais,po 3 skirtingus.Ramu,nereikėjo vargti,nusipirkai ir iš karto į šiltnamį.Kitus sodinsiu po kitos savaitės,nusimato kaip ir šalnos. ax.gif
Atsakyti

Labos :)

 

Blat darbe sėdžiu, renginys didžiulis virš 200 vaikų, o būti nėra kam, ot ir mano profesijos žmonės gali dirbti iš namų...taip jeigu nedirbi dar plius administratorę, valytoja ir dar biesas žino kuom....Pasiguodžiau  :unsure:

Daržus tik susiformavau sėsiu gal vėliau, nes ryt pas mamuką, tėvukas sakė kvietkai paruoštas jau cvekas  :D visad dovanoju surfinijų pasikabinimui,bais mama myla jas  :rolleyes:

Vakar su MB klojome naują plėvelę į baseiniuką, jomajo kol išlupome visas lelijas o joms desėktas minimum metų, molini abu paišini, o smarvė....na žodžiu pakeitėme kažkaip...o kaip bjauriai ta mėlyna splava...bet kitos išeitės nėra :(

Pomidorus sodinsiu kitą savaitę  :P​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 04 gegužės 2024 - 08:42

Aš neišmanau taip gerai biochemijos. Gal to azoto susikaupia ir sėklose? 

Nu įberiau tų žirnių, gal nepakenks 

Tikrai nepakenks. Ko tik nededa žmonės po tais pomidorais: svogūnų lukštų, bananų žievių, tiesiog žolės, pernykštės patręšusios organikos, kiaušinių lukštų smulkintų ir pnš. Prasmė gal, kad šaknims šilčiau būtų iš pavasario. 

Atsakyti

Prisidariau vargo papildomo per durną galvą. Pirkau prieš kurį laiką turguj žemuogių daigus ir parsinešiau namo iki kol kaiman važiuosiu. Ir pliaaaa, užnešiau amarų ir baltasparnių  :blink:  šitų gyvenime nesu mačius, bet spėju, kad čia būtent šitie. Neapžiūrėjau tų daigų, net minties tokios neturėjau. Dabar turiu bėdą.. šian pamačiau, kad paprikų ir pipirų dalis jau 'pasipuošę'. Šituos kažkuo purkšiu. Bet pomidorus jau išvežiau šiltnamin, jeigu ten pasklis..

Tie baltasparniai tai vargų vargas... nu mažum dar neapsikrėtė? O kuo purkši? 

Aš ts tema tik žalio muilo purškilį turiu... Padeda nuo amarų.

Atsakyti
QUOTE(Amadėja* @ 2024 05 04, 10:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Anidanda" data-cid="73146797" data-time="1714737940"><div><p>Aš neišmanau taip gerai biochemijos. Gal to azoto susikaupia ir sėklose? </p><p>Nu įberiau tų žirnių, gal nepakenks </p></div></blockquote><p>Tikrai nepakenks. Ko tik nededa žmonės po tais pomidorais: svogūnų lukštų, bananų žievių, tiesiog žolės, pernykštės patręšusios organikos, kiaušinių lukštų smulkintų ir pnš. Prasmė gal, kad šaknims šilčiau būtų iš pavasario. </p>

Tai vadinama kompostavimu.
Del atminties ,tai jei karscio bangos baigia praeit ,tai atmintis negrizta.
bet as ne pedante ir ne kontroles maniake.Kas isdygs ,bus siurprizas biggrin.gif
Atsakyti

Mukute :4u: ...

Aš ne tokio kirpimo su metais patapau. Darbas už dyka daug kainuoja. Toks visatos tvermės dėsnis.  Viska mudvi žinom Brangioji :wub: . Laikykis :4u: 

Žirniai baltymai? Bet kol jie supus, grybai juos suvalgys iki tiek, kad augalai atsikąstų,  tai ką aš žinau. Aš savo smėlynuose dedu žuvų miltų šaukštą, pelenų, mėšlo granulių ir kalio trašu biški. Kalio trūkumą mano žemėje pomidorai dažnai rodo. Ypač Toro, todėl neauginu. Raugalais nelaistau , nenoriu nitratų. Paskui tręšiu tik pomidorų trąšomis pagal normas. Karbamido ant lapų pagal Ate42 ne visada. Jei labai gražūs negauna. Jei pavagę atrodo gauna. Visada storai mulčiuoju, ir nedažnai lakstau.

Ingrida sakai užteks 100 gr. ? Kiek mačiau video apie tokių voratinklių mezgimą tai kalba , kad reikia truputuka daugiau? 

Mezgu plėšytą megztuką iš medvilnės mikso. Man labai gražus raštas pasirodė. Dukrytei. Bet noriu ir sau. Gal per sena jau?

Atsakyti

Sudubliavo telefonas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 04 gegužės 2024 - 09:27

Tie baltasparniai tai vargų vargas... nu mažum dar neapsikrėtė? O kuo purkši? 

Aš ts tema tik žalio muilo purškilį turiu... Padeda nuo amarų.

Turėjau decio, juo ir nupurškiau. 

Šiaip turiu dar kažkiek vertimec, jis man nerealiai efektyvus nuo voratinklinės erkės buvo. Ant pakuotės parašyta, kad ir nuo baltaspsrnių tinka. Tai jei ką, apdirbsiu ir šituo.

Atsakyti

Tipo nėra kam ....

Aš dedu po šaknim pomidorų magnio, kalio ir yrara mila po sauja,bei dviejų savaičių laikotarpiu karbamido ant galvų palaistai, kaip Ate daro  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 04, 09:24)
Ingrida sakai užteks 100 gr. ? Kiek mačiau video apie tokių voratinklių mezgimą tai kalba , kad reikia truputuka daugiau? </p><p>Mezgu plėšytą megztuką iš medvilnės mikso. Man labai gražus raštas pasirodė. Dukrytei. Bet noriu ir sau. Gal per sena jau?</p>

Kai sakiausi,sakė užteks 100g.Mezgu ne voratinkiu,normaliai.Jau nugarą,priekį baiginėju,jei ką bus trumpomis rankovėmis.Trumpomis man kartais irgi gražu.Gal tužteks 3/4? mirksiukas.gif
Atsakyti