Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Šiandien palaistyti reikės vieną šiltnamį,vakar vieną palaiščiau.

Pas mane laistomi abu kasdien. Triskart per dieną po valandą. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 27, 07:53)
</p></div></blockquote><p>Pas mane laistomi abu kasdien. Triskart per dieną po valandą. </p>

Tai,kad papurenau vakar dar vietomis drėgna buvo. ax.gif Nnenoriu perlaistyti pomidorų. mirksiukas.gif
Nesupratau naktį lijo,ar tokia rasa ryte? bigsmile.gif
Atsakyti

Pas mus tai ne ryzi sliuzai, o juodi. Turbūt čia lietuviški juodieji orionai, miškas šalia pelkėtas, tai jų ten milijonai. Ateina ir į kiemą, nieko čia nepadarysi, neišrinks gi is miško. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 27 gegužės 2024 - 09:33

Tai,kad papurenau vakar dar vietomis drėgna buvo. ax.gifNnenoriu perlaistyti pomidorų. mirksiukas.gif

pas tave žemė kitokia. Aš pas save neturiu jokios rizikos perlaistyt ))

Atsakyti

Ryži invaziniai ir jie dauginasi kosmiškai greitai. Jei būtų mūsiškiai, "nešikčiau į batą" :)

Atsakyti
https://www.youtube....h?v=2Np7S8sQjfM
Chelsio geliu paroda.Lietuve laimejo aukso medali.Pagaliau mano stiliukas madingas.Aciu tau ULA MARIJA.Va cia tai yra kuo didziuotis Lietuvai.
Atsakyti

Šiandien Vilniuje prie namų lapę mačiau :) graži tokia, uodegą papūtusi pralėkė.

Ai, tuo pačiu papasakosiu apie miesto gyventojus :) prieš porą savaičių kaimynka kiškį pamatė daugiabučio kieme (pas mus miškelis šalia). Moteris jau artėja prie pusės amžiaus, bet gryna miestietė, neturi ir neturėjo jokio kaimo ar pan. Ir taip susirūpino tuo kiškiu. Sako - čia turbūt tėtis kiškis atėjo mamai kiškienei ir kiškučiams maisto ieškoti. Gal reik jam nunešti kopūstėlį ar morkyčių?  

Atsakyti

AA, taip, ji šaunuolė!

Tas stiliukaus jau ne vieneri metai madingas :)

Atsakyti

P.S. Dusia, ačiūūūūū!

P.P.S. puikiai atrodai!

Atsakyti
Pas mus naktį matyt palijo tikrai,žemė šlapia,suplukta,reikės viską purenti.Nudengiau arbūzus,laisviau gyvens. mirksiukas.gif
Pas mus irgi zuikis gyvena.Bet toks tamsus kailis,vietomis net juodas.Svečiai savaitgalį buvo su šunimi,klausė,čia jūsų gal naminis kiškis.Išlindo iš rapsų,šuo ratus suko su juo aplink namą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 27, 08:52)
https://www.youtube....h?v=2Np7S8sQjfM
Chelsio geliu paroda.Lietuve laimejo aukso medali.Pagaliau mano stiliukas madingas.Aciu tau ULA MARIJA.Va cia tai yra kuo didziuotis Lietuvai.

Paziurejau ir as net kelis video su ja,ji jau buvo laimejus karta,kaip jauniausia dizainere 2017,o siemet auksas,saunuole,tokia gamtos vaikas.Misko sodas patiko visiems.Bet kiek reikia pinigu,laiko,proto visa tai ikurt mazam plote.Patiko ir man.Daug lauko geliu,misko augalu...
Labas rytas,

Del mano recidyvo,tai ten tas idubimas-kisene kur liko,jis ir neuzzele,jame dabar kaupiasi skysciai,isspaudziu kadien,vakare vel kazkiek yra.Reik eit pas seimynista vel,ilga melodija nuo pradziu.
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 27, 10:22)
Pas mus naktį matyt palijo tikrai,žemė šlapia,suplukta,reikės viską purenti.Nudengiau arbūzus,laisviau gyvens. mirksiukas.gif
Pas mus irgi zuikis gyvena.Bet toks tamsus kailis,vietomis net juodas.Svečiai savaitgalį buvo su šunimi,klausė,čia jūsų gal naminis kiškis.Išlindo iš rapsų,šuo ratus suko su juo aplink namą. biggrin.gif

Nusipirkau viena arbuzo daiga.Jei as ji siltnamyje pasodinsiu,ar jam patiks?Lauke pas mane neauga,vejuota labai,isdauzo daigus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 27 gegužės 2024 - 11:59

Nusipirkau viena arbuzo daiga.Jei as ji siltnamyje pasodinsiu,ar jam patiks?Lauke pas mane neauga,vejuota labai,isdauzo daigus.

matyt, nuo veislės priklauso. Tie lietuviški, kuriuos aš kasmet auginu, šiltnamy labai prastai dera. Bet kitokius augina žmonės šiltnamiuose, auga jie ten ir džiaugiais. Sodink ir matysi. 

Atsakyti