Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Pou dėkui wub.gif norėčiau atrodyti , kaip prieš 10 metų ax.gif O taip kaip šiandien, norėsiu po 10 metų biggrin.gif

Mano pomidoriai "treniruoti" dėl laistymo . Mulčiuojami storai ir karta savaitėj gauna ledinio vandens iš šlangos. Nebijo jie šalto vandens. Derliu nesiskundžiu . Jei laistau tai gausiai .
Pas mus šeštadienį lietaus buvo mizernai. Vakar vėl laisčiau šilauoges ir kitus vaiskrūmius. Labai geras pratimas kojoms šlangą tempti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kai atstumai nemenki ir šlangos geri metrai ...
Noriu lietaus. Lieka laiko kažką kitą veikti .
Atsakyti
Nelaistysiu tikrai šiandien nieko,šlapia pas mus.Pabaigiau arbūzus sodinti,susodinau likučius,tokius suskius. ax.gif Jo Luety,pas mus geriau auga lauke arbūzai,jie mėgsta gauti rasos,nereikia nei laistyti,kai užsikabina jau.Pernai šiltnamyje melionus auginau,užaugo,nežinau ar geriau nei lauke? ax.gif Šiemet kelis sukišau arbūzus į šiltnamį,kiauras stogas ar taip ar taip. mirksiukas.gif
Jūs kardelius gyliai sodinate?Kai pasodinu ant paviršiaus jie užaugę krenta nuo svorio.Pasodinau giliau,tai nedygsta labai.Žolių pridygo,nei išravėti,nei papurenti. ax.gif
Jo yra ko patampyti.Aš dvi šlangas tampau po 50m vieną nuo šulinio,kitą nuo grežinio. bigsmile.gif O kai pjaunant žolę,dar jas reikia surinkti. rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 27, 12:46)
Nelaistysiu tikrai šiandien nieko,šlapia pas mus.Pabaigiau arbūzus sodinti,susodinau likučius,tokius suskius. ax.gif Jo Luety,pas mus geriau auga lauke arbūzai,jie mėgsta gauti rasos,nereikia nei laistyti,kai užsikabina jau.Pernai šiltnamyje melionus auginau,užaugo,nežinau ar geriau nei lauke? ax.gif Šiemet kelis sukišau arbūzus į šiltnamį,kiauras stogas ar taip ar taip. mirksiukas.gif
Jūs kardelius gyliai sodinate?Kai pasodinu ant paviršiaus jie užaugę krenta nuo svorio.Pasodinau giliau,tai nedygsta labai.Žolių pridygo,nei išravėti,nei papurenti. ax.gif
Jo yra ko patampyti.Aš dvi šlangas tampau po 50m vieną nuo šulinio,kitą nuo grežinio. bigsmile.gif O kai pjaunant žolę,dar jas reikia surinkti. rolleyes.gif  rolleyes.gif

Pabandysiu siltnamyje,nes lauke niekaip man neauga.
Sunervino skalbianke.Isploviau megztuka nauja numegzta,idejau i maiseli ir norejau isgrezt ant700 apsuku,mazesniu nera pas mane ir nezinau kas pasidare masinai.Programas rodo,durys uzsidaro,bet proceso nepradeda ant jokios programos.Bandziau ir taip ir anaip,ir glosciau ir spardziau ir musau,isikirto ir viskas.Ka dabar daryt?Grezt i ranksluoscius sudejus,sukamaisiais judesiais?Nu man reikejo grezykloj,sako graziau siulas issipurena,o masina jo nenori. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2024 05 27, 13:46)
Nelaistysiu tikrai šiandien nieko,šlapia pas mus.Pabaigiau arbūzus sodinti,susodinau likučius,tokius suskius. ax.gif Jo Luety,pas mus geriau auga lauke arbūzai,jie mėgsta gauti rasos,nereikia nei laistyti,kai užsikabina jau.Pernai šiltnamyje melionus auginau,užaugo,nežinau ar geriau nei lauke? ax.gif Šiemet kelis sukišau arbūzus į šiltnamį,kiauras stogas ar taip ar taip. mirksiukas.gif
Jūs kardelius gyliai sodinate?Kai pasodinu ant paviršiaus jie užaugę krenta nuo svorio.Pasodinau giliau,tai nedygsta labai.Žolių pridygo,nei išravėti,nei papurenti. ax.gif
Jo yra ko patampyti.Aš dvi šlangas tampau po 50m vieną nuo šulinio,kitą nuo grežinio. bigsmile.gif O kai pjaunant žolę,dar jas reikia surinkti. rolleyes.gif  rolleyes.gif

Laba,
Ingrida, lysvėj kardeliams padedam metalinį grindų betonavimo tinklą. Į akutes sodinu. Augant kardeliui tą tinklą kelism ant strypų į viršų. Neišsivarto, rišti nereikia ir estetiškai atrodo.
Atsakyti

Luety dėk į maišelį arba pagalvės užvalkalą ir pakabink nuvarvinti.  Bus gerai, matysi. Labai  brangius siūlus taip mezgėjos saugo, net negrežia tarp rankšluosčių.  Pas tave ne babiniai  siūlai, jau ir taip minkšti. Arbūzas šiltnamyje labai daug vietos užima. Genėti? Kažkada , kažkur skaičiau... purkšti ir genėti? Jau nepamenu. Šiemet neturiu nei arbūzų nei melionų.  Nors jie pas mane auga. Tingiu... 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 27 gegužės 2024 - 15:05
Dar galima ta betonavimo tinkla uzdet ant agropleves,lengva kilnot ,sunys nelipa.
Dar galima daryt sieneles vijokliams air agurkams ir daug paskirciu biggrin.gif
Luety ,arbuzai yra karsti ir saule megstanti kultura.
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 27, 15:05)
Dar galima ta betonavimo tinkla uzdet ant agropleves,lengva kilnot ,sunys nelipa.
Dar galima daryt sieneles vijokliams air agurkams ir daug paskirciu biggrin.gif
Luety ,arbuzai yra karsti ir saule megstanti kultura.

biggrin.gif liaudis išradinga. o kažin kodėl nelipa šunys? nors mūsiškė visai niekur nelipa, tik agurkus lysvėj kartais apvalgo.
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2024 05 27, 14:05)
<p>Luety dėk į maišelį arba pagalvės užvalkalą ir pakabink nuvarvinti.  Bus gerai, matysi. Labai  brangius siūlus taip mezgėjos saugo, net negrežia tarp rankšluosčių.  Pas tave ne babiniai  siūlai, jau ir taip minkšti. Arbūzas šiltnamyje labai daug vietos užima. Genėti? Kažkada , kažkur skaičiau... purkšti ir genėti? Jau nepamenu. Šiemet neturiu nei arbūzų nei melionų.  Nors jie pas mane auga. Tingiu... </p>

Nu jau tame maiselyje kaip ir nuvarvejo guledamas skalbiankej,ir laukiant ,kol prades dirbt.Gryzo MB,isjungem atitrauke,paskui ijungsim,matysim,gal bus persikrovus masina.Taip google patare.
Vietos uzteks,agurkai nedygo gi.

QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 27, 14:05)
Dar galima ta betonavimo tinkla uzdet ant agropleves,lengva kilnot ,sunys nelipa.
Dar galima daryt sieneles vijokliams air agurkams ir daug paskirciu biggrin.gif
Luety ,arbuzai yra karsti ir saule megstanti kultura.

Tai,kad siemet nei saules,nei silumos.Be to UK vejuotas krasdstas,o vejo jie nemegsta.
Pabandysiu siltnamyje,jame rytais buna rasa ant augalu,dar atejus laiks nuo laiko papurksciu,gal augs,o jei ne bus experimentas.
Atsakyti
<p></p><blockquote class="ipsBlockquote" data-author="IngridaB" data-cid="73150415" data-time="1716810386"><div><p>Nelaistysiu tikrai šiandien nieko,šlapia pas mus.Pabaigiau arbūzus sodinti,susodinau likučius,tokius suskius. vartotojo įkelta nuotraukaJo Luety,pas mus geriau auga lauke arbūzai,jie mėgsta gauti rasos,nereikia nei laistyti,kai užsikabina jau.Pernai šiltnamyje melionus auginau,užaugo,nežinau ar geriau nei lauke? vartotojo įkelta nuotraukaŠiemet kelis sukišau arbūzus į šiltnamį,kiauras stogas ar taip ar taip. vartotojo įkelta nuotrauka
Jūs kardelius gyliai sodinate?Kai pasodinu ant paviršiaus jie užaugę krenta nuo svorio.Pasodinau giliau,tai nedygsta labai.Žolių pridygo,nei išravėti,nei papurenti. vartotojo įkelta nuotrauka
Jo yra ko patampyti.Aš dvi šlangas tampau po 50m vieną nuo šulinio,kitą nuo grežinio. vartotojo įkelta nuotraukaO kai pjaunant žolę,dar jas reikia surinkti. vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>50 nedaug... pas mane ilgesnės reikia iki šilauogių iš gręžinio. 80. O tada prijungiu dar 50, kad visas MB pušeles palieti.  Vienžo šlangų tampymo čempionatui ruošiuosi... 
</p><p>Kardeliai man gražu tik vazoje.  Bet kardeliai tai ruduo. Liūdna... nebesodinu jau kelinti metai.</p>
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 27 gegužės 2024 - 15:27

Man taip pat gražu tik vazoje. Lysvėj tokie liūdni atrodo. Ir taip - rugsėjo 1-osios dienos gėlė. Kažko pabaiga, kažko pradžia.

Namuose kvepia bijūnai ir lauko ramunės - tos tai gal medumi.

Atsakyti
Masina neatsigavo,jpklmn,nezinau,kas jai atsitiko. wub.gif
Pakabinau megztuka su maisu lauke,kai kazkiek pavarves(nors nieko nevarva) biggrin.gif tai klosiu ant ranksluoscio.
Atsakyti
Ate,labai gudriai Jūs čia susodinate,ačiū. 4u.gif
Tai aš svečiams ir merkiu į didelę vazą.Dabar,kai dygsta ne vienodai,tikiuosi ir žydės ne visi kartu.
Galima būtų dar vakare kažką nuveikti,bet uodai,kaip kraugeriai ištroškę.Neįmanoma.
Visą dieną ant saulės,D vitamino sočiai gavau ir nudegiau. mirksiukas.gif
Reiks jau medų imti,mb norėjo atimti iš lizdų rapsinį,perų pridėta,uždėjo dar vienus aukštus,nes jau baigia užakiuoti. ax.gif Bus medaus,pernykščio dar yra.Reiks midų gaminti,man visai skanus gavosi. ax.gif
Alta per žinias rodė Bulgariją,kad jau skina rožių žiedlapius,labai anksti šiemet?
Atsakyti