Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

https://www.part.lt/...599c17f2902.jpg
Labai prastas internetas.Grįšiu įmesiu nuotraukų. ax.gif
Ko gero padauginome saulės šiandien. ax.gif
Atsakyti
Labos smile.gif

Aha jau barškinu klaviatūra darbe nesimiega. Kava pomikai šiuo metu tik kokteiliniai visi kiti neskanu, na dar gal su šakele ten nors kvapo lieka šakelių. Nevalgai o va gamybai naudoji tuomet gal sezoninę gamybą reiktų...
Dusia ačiū 4u.gif
Ate aš soriuks pas negaliu niekuom patarti, nes mano nuomone reikai visų pirma žiūrėti kokia dirva lengva pirmyn sunki šūds ilgas procesas ir procės daug. Tiek įžvalgų šia tema.
Ingrida gražu cypia mano smegenys reikia atostogų.... nors ha šiandiena pietų su senu darbdaviu pas kurį išdirbau cielus 23 metus jaučiu atsigavo kelionių verslas mažu pomacės reiks... vis galvoju ar man to reikia.....
Kavos?
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Muka,kavos.Karšta miegoti +22. ax.gif
Atsakyti

Dusia, buvo laikas, kai 20 seimu turejom, bet dabar pasilikom 2. Patys medaus tai beveik nenaudojam. O aviliai daugiaauksciai, perejom is dadano jau seniai, ir tau siulyciau bent viena pasibandyti, tikrai paprastesnis darbas, ir bitems jokios dregmes, zodziu pabandyk

Del rusu tv, paziurekit i salcininkus.

Atsakyti
Muka, sezoninė gamyba skamba gražiai, bet praktiškai neįmanoma. Taip, turiu daug ko prisidžiovinus sezono metu, ir tų pačių pomidorų, bet šiuo atveju reikia žalių. Ir šiaip ilgai laukiau, to reikalo negaminau - vis laukiau, kada tie pomidorai bent kiek į pomidorus panašūs bus. Bet mintis - bandysiu žalius keist džiovintais - gal technologiškai ir išeis. 100 g šviežių atstoja kokius 6-7 g džiovintų. Maždaug pataikysiu, tik maždaug.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 25 gegužės 2022 - 07:40
QUOTE(Muka @ 2022 05 25, 06:15)
Labos smile.gif

Aha jau barškinu klaviatūra darbe nesimiega.

Muka, kodėl darbe, o ne namie miegi?


Labas rytas.
Kava, katė ir aš.
Oras geras, ramus, tai susigalvojau šašlykų pasikept. Vakar paruošiau, šįryt jau ugnelę užkūriau. Ot bus tokie pusryčiai. Kaip niekad.
Atsakyti

Ex geri pusrytukai tavo

As su kate siltnamius apejau, kate kazko nori is manes, is paskos vaiksto ir kniaukia, gal irgi saslyku 😁

Apziurejau soda, jei kokiu nesamoniu nenutiks, tai siemet vynuogiu daug turesim ir graikiski riesutai daug zada, oj kaip laukiu

Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2022 05 25, 09:44)
Muka, kodėl darbe, o ne namie miegi?
Labas rytas.
Kava, katė ir aš.
Oras geras, ramus, tai susigalvojau šašlykų pasikept. Vakar paruošiau, šįryt jau ugnelę užkūriau. Ot bus tokie pusryčiai. Kaip niekad.

ptfu ptfu ptfu neduok die dar darbe miegoti.... vėl kablelis pamirštas tongue.gif
O pusryčiai et.... man pusryčiai patys patys tai saulei kylant šampano taurė ax.gif ech buvo laikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 05 25, 09:38)
Muka, sezoninė gamyba skamba gražiai, bet praktiškai neįmanoma. Taip, turiu daug ko prisidžiovinus sezono metu, ir tų pačių pomidorų, bet šiuo atveju reikia žalių. Ir šiaip ilgai laukiau, to reikalo negaminau - vis laukiau, kada tie pomidorai bent kiek į pomidorus panašūs bus. Bet mintis - bandysiu žalius keist džiovintais - gal technologiškai ir išeis. 100 g šviežių atstoja kokius 6-7 g džiovintų. Maždaug pataikysiu, tik maždaug.

na nepabandžius ..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2022 05 25, 08:00)
<p>Ex geri pusrytukai tavo</p><p>As su kate siltnamius apejau, kate kazko nori is manes, is paskos vaiksto ir kniaukia, gal irgi saslyku 😁</p><p>Apziurejau soda, jei kokiu nesamoniu nenutiks, tai siemet vynuogiu daug turesim ir graikiski riesutai daug zada, oj kaip laukiu</p>

Pirmi metai išvažiuojant mačiau žiedus graikiško riešutmedžio.Vis skundžiausi medis trejų metrų,o riešutų nėra.Iš riešuto pasodintas,vejasi sodinuką. mirksiukas.gif
Vakar fainiai pasišokome disko bare su gyva muzika. wub.gif Rytoj namo,mb juokiasi,mielu noru įsidarbintų metams sodininku. biggrin.gif Nors vieta užimta.
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif
vesu,nors rodo 13 silumos,bet saules nera.
Ex,geri pusryciai,sotumas visai dienai. biggrin.gif
O man pastrigo svoris,nu bet gal ryt bus geresne diena.
Kava,o jei kreiptumeis i augintojus tiesiai,gal i lenkijos augintojus.Ale Lenkija brangu,kuras gi pabrango,o Lietuvoj tai augina kazkoks siltnamis?Nera jie ten skanus,bet gal sviezesni,nes tie parduotuviniai net negenda ilgai,prifarshiruoti chemijos.
Imu Ingridos kava,ji man yprasta,dar pasiziuresiu ir vaizdu,aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 25 gegužės 2022 - 09:58
QUOTE(IngridaB @ 2022 05 25, 11:56)
Pirmi metai išvažiuojant mačiau žiedus graikiško riešutmedžio.Vis skundžiausi medis trejų metrų,o riešutų nėra.Iš riešuto pasodintas,vejasi sodinuką. mirksiukas.gif
Vakar fainiai pasišokome disko bare su gyva muzika. wub.gif Rytoj namo,mb juokiasi,mielu noru įsidarbintų metams sodininku. biggrin.gif Nors vieta užimta.

o žinojote jog yra moetriški ir vyriški žiedai. Mes turime pirkome su sodu medžiui daugiau apie 25 metus dera 4u.gif sodo buvę šeimininkai neragavę buvo o mes jau ragavome sodą turime beveik 20 metų 4u.gif
Atsakyti