Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(kavasucitrina @ 2022 06 28, 07:57)
Luety, kokių nori, tokių ir pasidarai. Su cukrum, su medum, su obuoliais. Mačiau fb su medumi darė - labai graži ir elastinga gavosi. Elastinga ar trapi - įvairios gali gautis, žiūrint kaip gaminsi. Bet skanios visokios. Turi pati bandyt ir atrast, kaip tau skanu.

Ingrida, specialių džiovyklių nebūna, tik specialūs padėklai. Bet neturint jų ant padėklų tiesia kepimo popierių smile.gif


Aciu.Dar net neturiu dziovykles,vis dar galvoju,prie musu seimos dydzio ir musu auginimo gausos,ar man reikia?Juk as nepardavinesiu,tik sau pabandyt,o ir sau skaniausia tai tiesiai nuo krumo.Bet aciu uz paaiskinima.
Atsakyti
Taigi kiekviena orkaite yra dz\iovykle ,net mikrobange yra dz\iovykle.O visokie serbentai kuriu tu turi ir taip daug pektino turi.Visai tau pavyktu ,luety.O va is braskiu reikia vandeni pirma istraukt,na lietuvos salygom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 28 birželio 2022 - 09:45
Luety, džiovinimas, kaip ir bet koks kitas konservavimo būdas, taigi ne vietoj "nuo krūmo", o kai nėra krūmo smile.gif
Atsakyti

Sveikos :)

Kava, o šito tavo suktinuko, tai norėčiau, labai apetitiškai atrodo.

Pas mane šalavijų trys dideli krūmai, visas buvusias koleges apdalinus, sesę. Daugiau pas save nesodinu, nes gėlynus sumažinom iki minimumo, daržus taip pat, tiek kiek reik - nėra nei laiko, nei pas mane sveikatos, kad viska apšokinėt, kai nuvažiuojam savaitgaliais, o ir tai ne kiekvieną. Paskui jau gaunasi vergovė. Tad palikom visko tiek, kad galėtume ir pasimėgaut.

Kai taip karšta, tai perskalbinėju striukes, namų tekstilę - viskas greit džiūsta. Reik dar užuolaidas perskalbt ir bus kvit.

Atsakyti
Pou, čia iš interneto, ne mano smile.gif
Atsakyti

Pou, čia iš interneto, ne mano smile.gif

Vis tiek skanu, gražu.

Atsakyti

Šalavijas... Priedas  received_1426065534579491.jpeg   539,63KB   0 Parsiųsta kartų Priedas  received_727498434972019.jpeg   457,62KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Laba.

Ne man toks peklos oras..

Luety, esu, skaitau, parašau, bet mano rašliava dažniausiai dingsta. Tai nukrito ūpas rašyt ir perrašinėt. Gaila laiko tą patį iš naujo baksnot.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2022 06 28, 08:57)

Ingrida, specialių džiovyklių nebūna, tik specialūs padėklai. Bet neturint jų ant padėklų tiesia kepimo popierių smile.gif

Tai va padėklų tokių neturiu.Ir galvoju išdžius ant kepimo popieriaus? ax.gif Reiks pabandyti.Man šiaip grybai,ar uogos greičiau džiūna orkaitėje.Džiovyklėje žolelės geriau. ax.gif
Sugadino diedas visą pusdienį.Jau prieš dvi dienas buvo atvažiavęs,išsiklausinėjo.Dabar su diktofonu atvažiavo interviu imti.Kažkas paskleidė pletku,kad mes miestiečiai atsikraustėme į kaimą.Toks laikraštis "21 amžius,sakė Kaune spausdina.Aš tokio dar negirdėjau.Kai pabaigoje paklausė ar su dievu draugaujame,supratau matyt religinis? ax.gif Bet sugadino visą pusdienį.
Tiesa mergaitės turiu dar baltų šalavijų,bet mažesni už mėlynus ir ružavus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 06 28, 14:47)
Tai va padėklų tokių neturiu.Ir galvoju išdžius ant kepimo popieriaus? ax.gif Reiks pabandyti.Man šiaip grybai,ar uogos greičiau džiūna orkaitėje.Džiovyklėje žolelės geriau. ax.gif

Džiovina ir ant popieriaus, tik nelabai gražiai išdžiūsta - popierius džiūstant traukiasi ir subanguoja apačią. Su padėklais gaunasi lygiai.
Orkaitėj irgi viską išdžiovinti galima, tik nežinia, nei kokia temperatūra, nes būna praverta, o ir elektros sąnaudos didesnės. Šiaip grybams ar uogoms reikalinga aukštesnė temperatūra, o žolelėms paprastai max 40 laipsnių. Nebent džiovyklėje neina temperatūros nustatyti, tada jau nelabai gerai, nes žolelėms reikia žemos temperatūros, o toms, kurios kaupia eterinius aliejus, užtenka 25-30C, tada jau natūraliai džiovinti geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2022 06 28, 12:47)
Tai va padėklų tokių neturiu.Ir galvoju išdžius ant kepimo popieriaus? ax.gif Reiks pabandyti.Man šiaip grybai,ar uogos greičiau džiūna orkaitėje.Džiovyklėje žolelės geriau. ax.gif
Sugadino diedas visą pusdienį.Jau prieš dvi dienas buvo atvažiavęs,išsiklausinėjo.Dabar su diktofonu atvažiavo interviu imti.Kažkas paskleidė pletku,kad mes miestiečiai atsikraustėme į kaimą.Toks laikraštis "21 amžius,sakė Kaune spausdina.Aš tokio dar negirdėjau.Kai pabaigoje paklausė ar su dievu draugaujame,supratau matyt religinis? ax.gif Bet sugadino visą pusdienį.
Tiesa mergaitės turiu dar baltų šalavijų,bet mažesni už mėlynus ir ružavus. mirksiukas.gif



As tai buciau net nesnekejus su kazkokiu korespondentu is kazkokio nezinomo laikrascio.Maza ka prikurs paskui.
Balti salavijai turetu but kazkas wau.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2022 06 28, 09:42)
labaryta, 4u.gif  4u.gif
pas mus sauleta,bet dangus jau isvazinetas,tuoj bus cepelininis.

Laba,
Luety,
Kelintą kartą apie sugadintą dangų paskaitau.
Kas ten jį gadina? Ar čia aš kažką praleidau, ar pas jus kažkas vyksta?
Ar čia kokie slaptažodžiai. biggrin.gif
Atsakyti