Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Anidanda,užsisakiau treningus,važinėti patogiai į ligoninę,jau į pabaigą eina procedūros,o užsakymas,tik dabar atėjo.Kai kreipiausi į e policiją. ax.gifPirmas kartas toks man.

Mano sesuo pledukus/ apsiaustukus buvo užsakiusi, turėjo būti gruodį, nėr... Bet bejoju ar rašė į policiją. Daug dabar tų aferitų, feikinių internetinių parduotuvių.

is kokiu cia puslapiu pirkot?

as visada lb atidziai nauja pardavejo puslapi apziuriu - ar yra imone normali, ar yra adresas, telefonas. ne tik emailas ar fb paskyra. ir dar visada reikia iržtartinai vertint pernelyg mazas, ne rinkos kainas. ne is lempos jos juk. mb pastoviai susizavi kokia nors ale isparduotuve, gerai tik kad pries pirkdamas parodo. ne karta esu jam pabaksnojus, kur nepatikimi momentai.

privise dabar visokiu neauskiu "butiku" pilni socialiniai tinklai

Mane vėl skaudžiai palies naujieji įstatymai .
Seku viliuosi , kad nepriims ...
MB guodžia, kad esu galvota, tikrai sugalvosiu kaip paskutinių kelnių nenusimauti:)
Visus kitus kas turi kažką bendro su Lietuvą palies biški kiti - NT, paveldėjimo , dovanojimo ... Apie juos diskutuojama mažai biggrin.gifMačiau tik projektus .
Jei priims smile.gif
Pagal religija, skiepus, politines pažiūras, seksualinę orentaciją žmonių į lentynėles nedėlioju , etikečių nekabinu.

Papildyta:

jauciu mane irgi skaudziai palies nauji mokescai. ypac su tais nt mokesciais nera aisku. pagal ka jie vertins, ar tas turtas brangesnis uz vidurki, neaisku man is vis tas momentas. mazuju bendriju apmekestinimo naujas istatymas irgi kazkoks suveltas, nesuprasi del ko, bet faktas, kad padides mokesciai :D

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 03 29, 09:47)
... bet faktas, kad padides mokesciai biggrin.gif


mokesčiai didėja visada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2023 03 29, 10:42)
Sprendžia ne darbdavys.
SAM ministro nutarimas 301. 13 priedas kenkmingi veiksniai ir ką pagal juos turi koks daktaras tikrinti.
1145 nutarimas dėl užkrečiamų ligų. Gaminant maistą vienas iš punktų.
Dar higienos įgūdžiai. Pirmą kartą HB ir H10, veliau peiodiškai H10 persimokai.

Mano HBB+H10 - įsisavinau, turiu ir čia ne gydytojų reikalai biggrin.gif Tu ką, manai aš vmvt būčiau be šito praėjus? rolleyes.gif
Ir mano knygelė su įrašu "Dirbti su maistu gali" buvo tinkama, net žymos apie plaučius nežiūrėjo knygelės gale.
Žodžiu, nenoriu apsikraut belekuo, kai kada nors kam nors kas nors netiks, tai žiūrėsim ir darysim, kad tiktų.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2023 03 29, 09:44)
Galima bet kur, bet jei pagal raidę- jei ne pas savo šeimynistę, turi atsinešt išrašą iš savos apie sveiatos būklę. ...


neee.. yra gi tų klinikų, kurie tom pažymom užsiima. Nereik nieko nešti - nei išrašų, nei psichiatro pažymos, nei kad narkologinėj įstaigoj nestovi. Atėjai, sumokėjai, išėjai. Teises kai keičiausi, tai net popieriuko negavau - tiesiai į sistemą ir persiuntė.
Atsakyti
Matau Muka kabo, jos sveikata man rupi.Kaip po sanatorijos,gal jau praeina tas neaiskus berimas?
Atsakyti

mokesčiai didėja visada smile.gif

bet tik ateina konservai i valdzia, ir iskart ne tik padideja, bet dar ir nauju atsiranda :D

Atsakyti
Bet ,kaip dusia vakar sake ,trecdaliui gyventoju jie visada tiks.
Jei butumet mokesi logikos,tai suprastumet ,kad visi sitie veiksmai yra skirti atlaisvint teritorijai.Kad Butu nebeimanoma gyvent.Todel visada akcentuoju,kad vaikai privaciai to mokytusi.Kad formuotu kritini mastyma.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 03 29, 09:59)
neee.. yra gi tų klinikų, kurie tom pažymom užsiima. Nereik nieko nešti - nei išrašų, nei psichiatro pažymos, nei kad narkologinėj įstaigoj nestovi. Atėjai, sumokėjai, išėjai. Teises kai keičiausi, tai net popieriuko negavau - tiesiai į sistemą ir persiuntė.

Aš rašiau- jei pagal raidę žiūrėtų, kaip įstatyme. Dabar prisijungia prie esveikatos.
Atsakyti

Bet ,kaip dusia vakar sake ,trecdaliui gyventoju jie visada tiks.
Jei butumet mokesi logikos,tai suprastumet ,kad visi sitie veiksmai yra skirti atlaisvint teritorijai.Kad Butu nebeimanoma gyvent.Todel visada akcentuoju,kad vaikai privaciai to mokytusi.Kad formuotu kritini mastyma.

neisivaizduoju kam gali tikti didejantys ir vis nauji mokesciai :D. tiesiog kai kurie zmones nesigilina, nes dirba samdomus darbus, gyvena vidutiniskai ir neturi kazkokiu gal ambiciju, ar didesniu planu, to pasekoje - ir problemu del tu mokesciu. tai jiems ir gerai prie bet kokios valdzios

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 29 kovo 2023 - 10:34
QUOTE(Anidanda @ 2023 03 29, 10:32)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Acqua Alta" data-cid="73060174" data-time="1680078187">
<div>
<p>Bet ,kaip dusia vakar sake ,trecdaliui gyventoju jie visada tiks.

Jei butumet mokesi logikos,tai suprastumet ,kad visi sitie veiksmai yra skirti atlaisvint teritorijai.Kad Butu nebeimanoma gyvent.Todel visada akcentuoju,kad vaikai privaciai to mokytusi.Kad formuotu kritini mastyma.</p>
</div>
</blockquote>
<p>neisivaizduoju kam gali tikti didejantys ir vis nauji mokesciai biggrin.gif. tiesiog kai kurie zmones nesigilina, nes dirba samdomus darbus, gyvena vidutiniskai ir neturi kazkokiu gal ambiciju, ar didesniu planu, to pasekoje - ir problemu del tu mokesciu. tai jiems ir gerai prie bet kokios valdzios</p>

Peticijose renkami parašai. Pasirašiau. Nors taip.....
Atsakyti

Peticijose renkami parašai. Pasirašiau. Nors taip.....

pasirasysiu ir as. nors, kadangi esu pesimiste, netikiu as tu peticiju nauda, manau, niekas ten i jas nekreipia demesio

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anidanda: 29 kovo 2023 - 10:49
QUOTE(Anidanda @ 2023 03 29, 10:46)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ate42" data-cid="73060183" data-time="1680079012">
<div>
<p>Peticijose renkami parašai. Pasirašiau. Nors taip.....</p>
</div>
</blockquote>
<p>pasirasysiu ir as. nors, kadangi esu pesimiste, netikiu as tu peticiju nauda, manau, niekas ten i jas nekreipia demesio</p>

Aš irgi taip manau... unsure.gif
Atsakyti