Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau pagalbos dėl neaiškios situacijos naujuose santykiuose

Sveikos, patekau į tokią keitą situaciją su nauju draugu. Mes tobulai vienas kitam tinkam, rūpinamės vienas kitu, vertinam, puikiai sutariam, tarp mūsų yra stipri chemija ir tinkam tiek intelektualiai, tiek emociškai, tačiau jis man atsivėrė apie praeitus santykius, kuriuose su juo buvo elgiamasi labai labai labai šlykščiai (nouširdžiai negalėjau patikėti, kad būna tokių siaubingų, egoistiškų žmonių). Jam natūraliai po to liko baimių ir traumų ir jis išreiškė, kad šiuo metu negali įsipareigoti, pradėti santykių, nes nori susidoroti su likusiomis žaizdomis, kad jos nepaveiktų jo galimų tolimesnių santykių. Aš jį puikiai suprantu ir labai gerbiu jį patį kaip žmogų, bet jaučiu vis didesnius jausmus ir yra akivaizdus fizinis potraukis, o man nesinori atsiduoti žmogui pilnai fiziškai, nebūnant įsipareigojus. Nežinau ką daryti, jis man labai brangus žmogus, bet ir pati nenoriu laukti neaišku kiek laiko, kai nėra aišku, kiek tai gali užtrukti, nes noriu gerbti save. 

Atsakyti
QUOTE(Ramunė... @ 2023 04 26, 22:52)
<p>Sveikos, patekau į tokią keitą situaciją su nauju draugu. Mes tobulai vienas kitam tinkam, rūpinamės vienas kitu, vertinam, puikiai sutariam, tarp mūsų yra stipri chemija ir tinkam tiek intelektualiai, tiek emociškai, tačiau jis man atsivėrė apie praeitus santykius, kuriuose su juo buvo elgiamasi labai labai labai šlykščiai (nouširdžiai negalėjau patikėti, kad būna tokių siaubingų, egoistiškų žmonių). Jam natūraliai po to liko baimių ir traumų ir jis išreiškė, kad šiuo metu negali įsipareigoti, pradėti santykių, nes nori susidoroti su likusiomis žaizdomis, kad jos nepaveiktų jo galimų tolimesnių santykių. Aš jį puikiai suprantu ir labai gerbiu jį patį kaip žmogų, bet jaučiu vis didesnius jausmus ir yra akivaizdus fizinis potraukis, o man nesinori atsiduoti žmogui pilnai fiziškai, nebūnant įsipareigojus. Nežinau ką daryti, jis man labai brangus žmogus, bet ir pati nenoriu laukti neaišku kiek laiko, kai nėra aišku, kiek tai gali užtrukti, nes noriu gerbti save. </p>

ir jis teisus, kad nori pirma susitvakryti su savo problemom ir jus teisi, kad neuzsiimat seksu, kol vyras neisipareigojo ir labai grazu, kad taip samoningai abu ziurit i santykius.
O jus nieko ir nelaukit, gyvenkit gyvenima savo. Jus gi nei istekejus, nei nesusizadejus ar ne, tai taip ir gyvenkit. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ačiū!! Labai stengiuosi tai ir daryti, tik tie nelemti jausmai  :D  

Bet Jūs teisi, reikia kažkaip suimti save į rankas ir judėti toliau

Atsakyti
QUOTE(Ramunė... @ 2023 04 26, 23:08)
<p>Ačiū!! Labai stengiuosi tai ir daryti, tik tie nelemti jausmai  biggrin.gif  </p><p>Bet Jūs teisi, reikia kažkaip suimti save į rankas ir judėti toliau</p>

Taip, turekit daugiau draugu, daugiau uzsiemimu, idomios veiklos, vyras, jei nores pasipirs, nenores nepirtemsit, o savo laiko tikrai nesvaistykit, nera tu idealiu zmoniu.
Atsakyti

Kuo dėta pagarba sau ir sexas? Jums kiek, 15? 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2023 04 27, 09:31)
<p>Kuo dėta pagarba sau ir sexas? Jums kiek, 15? </p>

Tai čia tik tu klotumeisi kilimėliu bet kam, kas tavyje pvz. vis dar kitą moterį matytų, o ne tave.
O Ramunė protinga moteris. Ji mąsto.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2023 04 27, 10:37)
Tai čia tik tu klotumeisi kilimėliu bet kam, kas tavyje pvz. vis dar kitą moterį matytų, o ne tave.
O Ramunė protinga moteris. Ji mąsto.

butent, kaip galima seksu uzsiimeti su zmogum, kuris tiesiai sviesiai sako, kad nera pasiruosias jai isipareigoti, tai cia ka pasizaistu ir paskui ate? o jei nestumas pvz netycia? Ir taip isimylejus, seksas tik dar labiau priristu, o santykiu testinumo garantijos jokios, paskui kiek kancios gi.
Nesuprantu kaip taip saves reiktu nemyleti ir negerbti kad miegoti su bele kuom?
Atsakyti
QUOTE(Ramunė... @ 2023 04 26, 21:52)
Jam natūraliai po to liko baimių ir traumų ir jis išreiškė, kad šiuo metu negali įsipareigoti, pradėti santykių, nes nori susidoroti su likusiomis žaizdomis, kad jos nepaveiktų jo galimų tolimesnių santykių.



Kokss pasigailetinas trynimas. Arba koks trenktas arba niekselis arba du viename.
Juk niekas jo nevercia pradeti santykiu, tegu gyvena sau vienas, jei nenori tu santykiu, ka jis cia bando trinti, kad nenori santykiu, tik santykiauti. Kekshes ieshko, tas jam tinka. Na jei abiems pusems tinka tada...

Zhmones kurie nori pabuti vieni tai vyksta i keliones ar i vienuolyna ar atsiduoda darbui o ne makaronus moterims kabina
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2023 04 27, 20:31)
Kokss pasigailetinas trynimas. Arba koks trenktas arba niekselis arba du viename.
Juk niekas jo nevercia pradeti santykiu, tegu gyvena sau vienas, jei nenori tu santykiu, ka jis cia bando trinti, kad nenori santykiu, tik santykiauti. Kekshes ieshko, tas jam tinka. Na jei abiems pusems tinka tada...

Zhmones kurie nori pabuti vieni tai vyksta i keliones ar i vienuolyna ar atsiduoda darbui o ne makaronus moterims kabina

va cia tai geras pastebejimas biggrin.gif
Atsakyti

Tai kad merga suokia apie vestuves kokias, kas yra pilnai įsipareigoję? 

Bėgčiau tolyn nuo tokios. 

Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2023 04 28, 09:42)
<p>Tai kad merga suokia apie vestuves kokias, kas yra pilnai įsipareigoję? </p><p>Bėgčiau tolyn nuo tokios. </p>


Vestuves tai manai isipareigojimas?
Mano exkalei netrukde vestuves ir daugeliui kitu.

Bet kai jau zmogus atvirai apie tai sneka, kad be isipareigojimu, tai reikia ir suprasti ka tai reiskia.


Ten nera jokiu rysiu apart bendra ukine veikla -pasidulkenima.
Tinka taip anaip... As galiu sakyti, kad man AKropolis tinka, bet savininkai leis tik apsilankyti ir apsipirkti ar sumoketi ir issinuomot parduotuve. Tai ukiniai santykiai
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2023 04 27, 20:31)
Kokss pasigailetinas trynimas. Arba koks trenktas arba niekselis arba du viename.
Juk niekas jo nevercia pradeti santykiu, tegu gyvena sau vienas, jei nenori tu santykiu, ka jis cia bando trinti, kad nenori santykiu, tik santykiauti. Kekshes ieshko, tas jam tinka. Na jei abiems pusems tinka tada...

Zhmones kurie nori pabuti vieni tai vyksta i keliones ar i vienuolyna ar atsiduoda darbui o ne makaronus moterims kabina

Nesutinku, kad tai būtinai trynimas. Puikiai žinau atvejį, kai nutrūko jaunų žmonių santykiai, kurie buvo kartu nuo mokyklos laikų. Tai vaikinas labai išgyveno. Jis nenorėjo būti vienas, norėjo išsikalbėti, bet ne su vaikinais draugais, o būtent su simpatiška panele. Nes teoriškai jis norėjo meilės, santykių, tiesiog nepratęs vienas gyventi, vienas miegoti. Bet kartu ir dar niekaip negalėjo pamiršti buvusios panos, nes ji trynėsi prieš akis. Kaimynai tiesiog ir ką tu padarysi? Kur dėsies? Tuo metu nebuvo kur ir kaip išsikraustyti ar tas užtruktų. Nereikia iš karto iš vyrų monstrų daryti. Jie taip pat jautrūs, taip pat myli, būna sužeisti ir pan. Aišku, gali norėti pasinaudoti ir tiesiog seksuoti vis dar galvodamas apie buvusią. Tai čia jaumoteriai reikia būti budriai. Ką ši autorė ir daro. Tai kas negerai?
Atsakyti