Įkraunama...
Įkraunama...

Filmas ar knyga?

Kas geriau filmas ar knyga?

Mano manimu filmas kuris pranoksta knyga labai retas atvejas g.gif
pvz. Skaiciau "Baltasis olijandras" prarijau ta knyga,o filmo net nedaziurejau blink.gif .2 pvz Marininos knygos tikrai labai idomios,o va serijalas tai seip sau buvo.
Atsakyti
Is patirties ziau kad knyga visada buna geresne nei filmas, kadangi negali visko atspindeti. kaip galima keliu simtu knyga sukisti i pusantros valandos ???
g.gif
jei ziureti filma tai neskaityti knygu biggrin.gif jei skaityti knyga tai net neverta ziureti filmo biggrin.gif
tokia mano nuomone ax.gif
Atsakyti
Geriau perskaityti knygą ax.gif
Atsakyti
Tik knyga umn.gif filmo geresnio už knygą nesu mačius.Mačiau kažkokį fimą(nepamenu dabar kokį),kuris buvo tiksli knygos kopija-vaabšče neįdomu,jokių interpretacijų schmoll.gif
Atsakyti
As is pradziu ziurejau filma "Prozaco karta" o paskui perskaiciau knyga. Tai knygoj zymiai daugiau buvo ideta, filme galime sakyt ne puses to nera...Bet man idomu paziuret filma ir perskaityt tokia pacia knyga arba atvirksciai... ax.gif
Atsakyti
Na skaitant knyga viska gali isivaziduoti pati, o filma jau matai rezisieriaus akimis.Na galiu pasakyti, kad tiek knyga tiek filmas idomus "Haris Poteris" 4u.gif
Atsakyti
Man priimtinesnė knyga, nes filmo režisierius visko neperteikia kaip knygos autorius rolleyes.gif .
Atsakyti
o aš tai norėčiau paskaityti knygą pagal kurią buvo pastatytas "Kuprotas kalnas" filmas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 09 01, 15:28)
o aš tai norėčiau paskaityti knygą pagal kurią buvo pastatytas "Kuprotas kalnas" filmas  mirksiukas.gif

Knygynuose mačiau, autorė- Annie Proulx -"Kuprotas kalnas", kainuoja apie 16 Lt.
Atsakyti
Geriau isivaizduoti paciam, ne rezisieriaus akimis... Pasižiūri filmą ir sugadina knygos įvaizdį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2006 09 01, 15:08)
Na skaitant knyga viska gali isivaziduoti pati, o filma jau matai rezisieriaus akimis.Na galiu pasakyti, kad tiek knyga tiek filmas idomus "Haris Poteris" 4u.gif


Va čia tai šventa teisybė, Haris Poteris įdomus abiejuose pavidaluose. Bet tik pirmieji du filmai, paskui jau knygos daug išsamesnės.

O va pvz Bridžitos Džouns filmo kūrėjai, mano manymu aplamai pasityčiojo iš knygos.
Todėl ir nemėgstu žiūrėti filmų, pastatytų pagal man patinkančias knygas. Nežiūrėjau nei DVASIŲ NAMŲ, SIDRO NAMŲ TAISYKLIŲ. Jei kas matė ir skaitė, - įdomu, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
be abejo kad knygoje viskas nuosekliau išdėstyta ir palikta platesnė sfera savo interpretacijoms. Bet visties visai faina perskaičius knygą paskui pamatyti pagal ją pastatytą filmą
Atsakyti