Įkraunama...
Įkraunama...

Filmas ar knyga?

Man irgi knyga labiau patinka smile.gif

Hario Poterio knygos žymiai įdomesnės nei filmai smile.gif Na, tik pirmi du filmai buvo normalūs. Aš, kaip HP knygų gerbėja, noriu, kad filmai būtų tokie, kaip knygos. Man labai nepatiko trečias filmas dėl to, kad jame yra labai daug nukrypimų nuo knygos. Sumaišytos scenos ir pan. Na, gal penktas bus geresnis smile.gif

Pirmiau pamačiau „Žiedų Valdovo“ pirmus du filmus ir tik po to perskaičiau visas tris knygas. Šitie filmai nerealūs smile.gif Lygiaverčiai knygom smile.gif

Buvau pradėjusi skaityti „DIevų mišką“, bet nesudomino mane ši knyga. Bet kai pamačiau filmą, nusprendžiau perskaityti ir knygą. Pradėjau skaityti gal trečią kartą nuo pradžių, bet dar nebaigiau smile.gif Na, kada nors vis tiek baigsiu biggrin.gif

Parsisiunčiau „Vakarų fronte nieko naujo“, reikės pažiūrėt, kai turėsiu laisvo laiko smile.gif Tikiuosi, kad filmas toks pat geras, kaip knyga wink.gif Gal kuri matėte šį filmą? smile.gif

Pradėjau skaityti „Skambutį“, gal bus įdomesnė knyga nei filmas biggrin.gif
Atsakyti
Ash visada uzh knyga, nes filmas perteikia tik dali to, ka perskaitai.
Ish tiesu nusivyliau Bridzes dienorashchio ekranizacija, nes neimanoma i 1.5 val. sudeti visu Bridzes pamastymu, ishgyvenimu ir bajeriu. Da Vinchio koda, kaip jau kazkas minejo, tikrai geriau ziuret po perskaitytos knygos, nes sunkiai isivaizduoju, kaip neskaichiusieji gali suprast visa esme.

Bet vat kai kurie filmai paskatina perskaityti knyga. Man taip buvo su Geishos ishpazintimi. Filmas ish tiesu suzavejo, todel po to griebiau knyga ir knyga velgi pranoko filma. Jauchiu, jei buchiau pirma skaichius, po to ziurejus, tai filmu buchiau galbut nusivylus.

Vienintele knyga, kuria skaichiau po serialo ir kuri buvo visishkas shlamshtas palyginus su serialu, tai Seksas ir miestas. Vos prisiverchiau perskaityt ja iki galo doh.gif

Dabar labai noriu paziuret Prada, nes knyga patiko, bet vis nerandu laiko, nors jau turiu parsisiuntus biggrin.gif




Atsakyti
Mano manymu, nieko geriau uz knyga ir negali buti. Filme nebus perteikta tiek jausmo. Kiek teko matyti ekranizuotu knygu, tai ziuredavau vien delto kad idomu kaip kitas zmogus mato ir perteikia vaizda, bet jausmo tiek nesukeldavo.
Pvz. U.Eco "Rožės vardas". Knyga paliko dideli ispudi, filmas, deja, pasirode kaip nevykes bandymas.
Geishos ispazintis - knyga labai patiko, filmas tik patiko.
Prozaco karta - knyga skaitant asaras braukiau (del tam tikru asmeniniu priezasciu), filmas - na gerai.
Prancuzu leitenanto moteris - knyga labai gera (kaip ir visos autoriaus knygos), filmo niekaip negaliu visdar pabaigti perziureti..
Bridzitos Dzouns dienorastis - knyga stipriau veikia nei filmas.
Anglas ligonis - na filmas patiko, siuo atveju dar neapsisprendziau aks labiau..
Baltasis oleandras - perskaicius knyga buvo didesnis ispudis, nei perziurejus filma. Bet filmas pastatytas neblogai (ir aktores parinktos labai tinkamai manau).

Reziume, knygos bent jau mane veikia stipriau ir visad sukelia diddesni ispudi nei filmai. Taciau visada stengiuosi paziureti filma, jei knyga jau esu skaiciusi.
Todel labai laukiu "kveplai. Vieno zudiko istorija" ekranizacijos. kai tik prades rodyti butinai eisiu paziureti. nes knyga tai labai gera.
Atsakyti
vakar paziurejau Prada, tai dabar net nezinau, kas geriau g.gif shiaip aishku knyga ne ish tu, kur ilgai atminty ishlieka, taigi ir filmas visai gerai suejo biggrin.gif

vat kvepalu ash irgi laukiu, knyga originalo kalba skaichiau, patiko. Vakar kine jau matem anonsa
Atsakyti
Aš tik už knygas,dar neteko matyti filmo geresnio už knygą 4u.gif
Atsakyti


Geras filmas ar gera knyga?

Gera knyga! mirksiukas.gif
Atsakyti
Be jokių abejonių geriau knyga ir tik knyga!!!!!!!!
Atsakyti
Man tai filmas, nes knygas nelabai skaitau.
Atsakyti
„Anglas ligonis“ tikrai ne prastesnis už knygą, o gal ir geresnis.
Yra tokių gerų filmų, kur net ir nežinom ar neatkreipiam dėmesio, kad pagal knygą pastatyti... O jei knyga neišversta, tai ir palygint negali.
Nors dažniausiai ekranizacijos nuvilia. Kai kurias knųgas iš tiesų sunku ekranizuot, čia net ir geriems režisieriams nepavyksta. Taip mane yra nuvylęs filmai pagal Prousto „Svano pusėje“, Lowrio „Vulkano papėdėje“ ir t. t., ir kt.
Atsakyti
Zinoma knyga thumbup.gif
Bet visada jei knyga patinka, kai pasirodo filmas, skubu paziureti.. wub.gif
Gaila, kad nemaciau Geisos ispazinties, reiktu knyga susirasti, paskaityt g.gif
Atsakyti
knyga gal ir geriau (ir esu linkusi ją rinktis), tik kad laiko mažoka, o filmą per max pora valandų pažiūri ir ramu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistele @ 2006 12 30, 17:02)
knyga gal ir geriau (ir esu linkusi ją rinktis), tik kad laiko mažoka, o filmą per max pora valandų pažiūri ir ramu  bigsmile.gif


aga, tik trukumas, kad filme nera daugybes detaliu, kurios aprasytos knygoje buna.. ax.gif
Atsakyti