Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 2

QUOTE(Will @ 2006 08 15, 20:37)
Mačiau receptą su sezamo sėklomis ir labai noriu pasigaminti, juolab, kad jau teko ragauti paukštienos su sezamu- skonis fantastiškas  thumbup.gif  , bet susidūriau su problema: KUR RASTI tų sėklų?  unsure.gif  Šiandien buvau net Akropolio Maximoje- nėra  verysad.gif  Arba ne ten ieškau  unsure.gif  Žiūrėjau kruopų skyriuje ir dar peržvelgiau prieskonius  doh.gif
help.gif


As pirkau Maximoj (Gabijos g.) salia kokoso drozliu buvo padeti tokie mazyciai persvieciami maisiukai su sezamo seklomis.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 08 15, 19:37)
Mačiau receptą su sezamo sėklomis ir labai noriu pasigaminti, juolab, kad jau teko ragauti paukštienos su sezamu- skonis fantastiškas  thumbup.gif  , bet susidūriau su problema: KUR RASTI tų sėklų?  unsure.gif  Šiandien buvau net Akropolio Maximoje- nėra  verysad.gif  Arba ne ten ieškau  unsure.gif  Žiūrėjau kruopų skyriuje ir dar peržvelgiau prieskonius  doh.gif
help.gif



Sezamo sėklos dažniausiai būna prie džiovintų vaisių ax.gif
Atsakyti
Sian pietum dariau picą su bulvių koše.Visai nieko,tik gal košės per daug užsitaisiau.Postoriai pado išėjo ax.gif ax.gif Tik ne tunu,o su dešrelėmis dariau.
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 08 15, 20:52)
Sezamo sėklos dažniausiai būna prie džiovintų vaisių  ax.gif


aš radau prie prieskonių ax.gif bet mačiau ir prie džiovintų vaisių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mille @ 2006 08 15, 20:50)
As pirkau Maximoj (Gabijos g.) salia kokoso drozliu buvo padeti tokie mazyciai persvieciami maisiukai su sezamo seklomis.



QUOTE(Asta @ 2006 08 15, 20:52)
Sezamo sėklos dažniausiai būna prie džiovintų vaisių  ax.gif



QUOTE(paprasta @ 2006 08 15, 21:19)
aš radau prie prieskonių ax.gif bet mačiau ir prie džiovintų vaisių 4u.gif

Ačiū 4u.gif Eisiu ryt ieškoti ax.gif Tikiuosi, kad bus ir Norfoje- nereiks visų parduotuvių apeiti hihihi.gif
Atsakyti
Vakarienei valgėme kepsnį iš faršo... rolleyes.gif

user posted image

Kepsnys iš faršo, įdarytas kiaušiniais ir slyvomis

800 g faršo
100 g džiūvėsėlių
1 kiaušinis
1 svogūno galva
prieskoniai, druska

Įdarui
3 kietai virti kiaušiniai
2 virtos morkos
150 g džiovintų slyvų

Sumaišyti faršą, džiūvėsėlius, kiaušinį, smulkiai supjaustytą svogūną ir prieskonius. Pusę masės šaukštu supresuoti į želė žiedą, padengiant dugną ir sieneles. Kiaušinius perpjauti išilgai į keturias dalis, morkas supjaustyti šiaudeliais. Išdėlioti kiaušinius, morkas ir slyvas ant faršo. Ant viršaus sudėti likusį faršą ir gerai paspausti. Uždengti žiedą ir 30 min. palaikyti šaldiklyje. Išimti iš želė žiedo kepsnį, dėti ant kepimo popieriumi išklotos skardos ir kepti iki 200° C įkaitintoje orkaitėje 45 min.

P. S. manau, sėkmingai galima daryti ir ne želė žiede, o formuoti tiesiog skardoje, kaip zuikį... Tuomet šaldyti nereikia (tai reikalinga, kad išėmus iš žiedo kepsnys laikytų formą..) Eilinį kartą dariau iš kalakutienos faršo ax.gif Labai skanu... smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 15 rugpjūčio 2006 - 22:14
ar as gerai supratau, kad si kepsni is zele formos reik isimti ant kitos skardos pries kepant t.y. ne zele formoj kepti?
Atsakyti
Lekker Kontje, ačiū smile.gif Smagu, kad pasijutai kulinare tongue.gif

chanell, ir man šis keksas kažkas nepaprasto rolleyes.gif

Sandriuks, gal tiesiog per mažoj skardoj paskleidei bulvių masę... g.gif

Will, kaip jau visos išsiaiškinot, ir aš pirkau sveriamas sezamo sėklas džiovintų vaisių ir riešutų skyriuje 4u.gif

chanell, Asta - želė žiedas tik tam, kad kepsnys gautųsi žiedo formos smile.gif Todėl ir reikia prieš kepant palaikyti pusvalandį šaldiklyje smile.gif Kai sušąla, nesunku jį perkelti į kepimo skardą. Pats želė žiedas nepritaikytas kepti orkaitėje 4u.gif

O šeimynai mano, tiesą sakant, praktiškai visiškai tas pats, ką valgyti g.gif Čia daugiau dėl jūsų stengiuosi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 16 rugpjūčio 2006 - 10:16
sonatina,tavo varskes tinginys thumbup.gif
pastebejau,kad ka bedaryciau is sonatinos receptu visada gaunasi..o vat katik bandziau kazkieno kito sausainius kept ir...visi siukslinej guli.. verysad.gif lieku istikima sonatinai 4u.gif
Atsakyti
man kazkaip irgi tas pats, kai gamindavau is kitu receptu tai dazniausia nieks neiseidavo, netgi bijojau kazka pradeti is sonatinos recepturos, bet kazkaip viskas pavyksta 4u.gif siandien pietums valgem risotto su vistiena, bet vistienos neturejau tai dariau ir be jos, bet vistiek labai skaniai gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Sonatina, saldytuve guli pora kukuruzu burbuoliu.. gal koki smagu receptuka su jais zinai? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 08 16, 19:44)
Sonatina, saldytuve guli pora kukuruzu burbuoliu.. gal koki smagu receptuka su jais zinai?  ax.gif  4u.gif

To ir aš norėčiau paklausti mirksiukas.gif ir dar vienas klausimas kvailas ax.gif kažkada mačiau Maximoj kukurūzus su nuolaida geroka, bet pasižiūrėjau, kad jie kažkokie lyg ir balkšvi, susiraukšlėję kai kur, ar iš jų dar galima ką padaryti, ar geriau pirkti pačius geltoniausius g.gif
Atsakyti