Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

O ten ne rausvaziedes, kad tiek daug mokejai?Jos taip pat remantantines.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 06 10, 19:47)
O ten ne rausvaziedes, kad tiek daug mokejai?Jos taip pat remantantines.

daug... g.gif o ka as zinau kiek jos turi kainuoti?
Siaip tai jos ruzavos. tai cia gerai, ar ne... g.gif
Atsakyti
Rausvaziedes brangesnes,todel ir klausiau kokios spalvos ziedai.Uz rausvaziede reali kaina,nes macius ir didesniu..
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 06 09, 12:02)
Sveikos,
ketinu pasisodinti braškių. Žemė - priemolis. Gal galėtumėtė rekomenduoti kokios rūšys geriausiai auga tokioje žemėje ir duoda gausų derlių (na kad nebūtu dvi ant krūmo)? smile.gif
Kuriuo metu laiku geriausia sodinti braškes? Kuom tręšti ir pan.

p.s. kažkaip neradau tokios temos.  g.gif


Aš prieš tris metus parsisiunčiau iš Florexlit Honey veislės braškių daigų. Esu patenkina šia rūšimi, gausus derlius, nepūna uogos, atsparios ligoms
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2006 06 13, 14:02)
Aš prieš tris metus parsisiunčiau iš Florexlit  Honey veislės braškių daigų. Esu patenkina šia rūšimi, gausus derlius, nepūna uogos, atsparios  ligoms


Braškės HONEOYE ir man patinka, bet jos geriau auga lengvesnėse dirvose, priesmėlyje.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 06 12, 12:13)
Rausvaziedes brangesnes,todel ir klausiau kokios spalvos ziedai.Uz rausvaziede reali kaina,nes macius ir didesniu..

Net nepagalvojau, pamaciau foto ir uzsimaniau, bus vaikams uogyciu wub.gif
tikiuosi... biggrin.gif
Atsakyti
Nesupratau, kas čia per ypatingos braškės, kad vienas daigelis 7 lt kainuoja?
Atsakyti
Rimtai blink.gif tai per brangiai taip nulupo nuo manes??? blink.gif

O kaip jusu braskes, ar duoda vaisius, mano gal 1 maza maza ir dave doh.gif
Atsakyti

Sveikuciai, braskininkai!As savamoksle braskiu augintoja ax.gif Na turiu ju daug.Pas ka pamatau graziu tai ir paprasau.Todel ir veisliu nezinau g.gif Taciau pastebejau, kad pas kitus uogos stambesnes uzauga.Sakau ,gal turi itakos zemes rugstingumas? Pas mane rugsti zeme, gal reikia pakalkint?
Atsakyti
QUOTE(Agnele @ 2006 07 11, 15:18)
Rimtai blink.gif  tai per brangiai taip nulupo nuo manes??? blink.gif

O kaip jusu braskes, ar duoda vaisius, mano gal 1 maza maza ir dave doh.gif

Mano braškės davė gerą derlių, didelės, gražios ,ant kero daug uogų.
Atsakyti
As visai zalia braskiu auginime, tai siais metais kaip suprantu "nudegiau", nes nusipirkau "Pink panda" pabandymui ar gerai augs balkone. Nu ka gi graziai zydi, bet derliaus kaip suprantu nebus rolleyes.gif Gal kuri nors auginat balkonui tinkama veisle?
Atsakyti
QUOTE(Springlet @ 2006 07 19, 16:11)
As visai zalia braskiu auginime, tai siais metais kaip suprantu "nudegiau", nes nusipirkau "Pink panda" pabandymui ar gerai augs balkone. Nu ka gi graziai zydi, bet derliaus kaip suprantu nebus rolleyes.gif Gal kuri nors auginat balkonui tinkama veisle?

Nežinau kokia pas mane veisle, ale žydi gražiai, bet vaisių nėra
Blyn po 7 lt už žydintį žiedelį kaip ir nemažai blink.gif
Atsakyti