Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 10, 09:48)
nu jau, kiek pirkau, tai už 5Lt 10 vienetų daigelių buvo, buvo ir už 3Lt - 5 vnt. Gal ne taip supratai kainas?  rolleyes.gif



teisingai viska supratau, ka tik prisiskambinau i braskyna kavarske, irgi sake 3 vnt daigelis doh.gif

jus man dar ryzai bondinei paaiskinkit, remontantines, tai as galvojau kad jos nesiflencuoja, bet issiaiskinau kad nesiflencuoja tik jei vazone augini, teisingai? o jei ant darzo ai vistiek flencuojasi? g.gif o tokiu kad nesiflencuotu braskiu nebuna? g.gif kaip mane tie usai per visa vasara biesina doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
nesąmonė, flencuojasi ir vazonuose - turėjau dviejų skirtingų rūšių ir abejos sėkmingai augino flenciukus.
Atsakyti
sveikos,

ukininke, prekiaujanti braskiu daigais sestadieni, t.y. 04.11 prekiaus Kupiskio turguje.
Jei kas turetu galimybe ten buti ir artimiausiu metu planuotu vaziuoti pro Pnvzi - noreciau prisideti perkant vijoklines remontantines braskes... aisku, kelione pakompensuociau blush2.gif
Atsakyti
remontantinės braškės
Pas mane remontantinės-vijoklinės braškės šiltnamyje jau su žiedais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 04 12, 10:08)
remontantinės braškės
Pas mane remontantinės-vijoklinės braškės šiltnamyje jau su žiedais. mirksiukas.gif



As tai daiginuoti is seklyciu: Rozita ir Temptation veisles. O Jusu kokios veisles?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2009 04 10, 19:40)
sveikos,

ukininke, prekiaujanti braskiu daigais sestadieni, t.y. 04.11 prekiaus Kupiskio turguje.
Jei kas turetu galimybe ten buti ir artimiausiu metu planuotu vaziuoti pro Pnvzi - noreciau prisideti perkant vijoklines remontantines braskes... aisku, kelione pakompensuociau blush2.gif

buvau as Pnv zemdirbiu turguje tai pardavinejo remontantines vijoklines braskes po 8 litus uz daiga, bet nepirkau nes kazkaip man tos vijoklines nepatikimos atrodo
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 04 13, 20:07)
As tai daiginuoti is seklyciu: Rozita ir Temptation veisles. O Jusu kokios veisles?

Čia tos pačios,kurios sukėlė daug diskusijų iš "Lietuvos ryto "reklamos pirktos. mirksiukas.gif Tik šiltnamyje jau vaikai susodinti iš ūsų. g.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 13, 20:17)
buvau as Pnv zemdirbiu turguje tai pardavinejo remontantines vijoklines braskes po 8 litus uz daiga, bet nepirkau nes kazkaip man tos vijoklines nepatikimos atrodo





doh.gif doh.gif doh.gif
siaubas, pas mus anyksciu raj is braskiu daigyno, ar kaip cia ji pavadinti, 3 lt uz daiga. ir veisliu pasirinkimas yra...
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 04 13, 20:07)
As tai daiginuoti is seklyciu: Rozita ir Temptation veisles. O Jusu kokios veisles?

siemet ir as nusipirkau pabandymui vijokliniu braskiu, susodinau jau i lysve, pridengiau agro plevele ir kolkas pupso g.gif pirkau mont-everest veisles g.gif
va ka dar radau g.gif
http://www.lrytas.lt...9...A1-kės.htm
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 04 13, 20:47)
Čia tos pačios,kurios sukėlė daug diskusijų iš "Lietuvos ryto "reklamos pirktos. mirksiukas.gif Tik šiltnamyje jau vaikai susodinti iš ūsų. g.gif


Cia kitos, nezinau ar sukele diskusiju. Seklytes pirkau is "Erfurto seklos' paziuresim kas isaugs. O jus kokias veisles auginate savo siltnamyje?
Atsakyti
Gal kas žinot ku Kaune galima būtų įsigyti braškių daigų?
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 04 15, 10:07)
Gal kas žinot ku Kaune galima būtų įsigyti braškių daigų?

Kiek ir kokių reikia?
Atsakyti