Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(milereta @ 2009 04 18, 19:43)
Manau neišdūrė. Aš 4 metus auginu ružavai - raudonai žydinčią braškę, o perteklių išdovanoju ar parduodu. Braškė dekoratyvinė. Uogas valgyti galima, tik jos rūgštenės ir truputi ilgesnės formos. Dera iki šalnų.

clap.gif clap.gif smagu tada, patarkit kur jas geriausiai sodinti ir po viena ar po kelias?
Atsakyti
Aš stengiuosi sodinti po 2-3 daigelius vienam braškių krumeliui. Bet galima ir po vieną. Radau nuotrauką ir su uogomis. Gražaus pasižiūrėjimo ir smagaus laukimo.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 18 balandžio 2009 - 19:25

QUOTE(milereta @ 2009 04 18, 20:22)
Aš stengiuosi sodinti po 2-3 daigelius vienam braškių krumeliui. Bet galima ir po vieną. Radau nuotrauką ir su uogomis. Gražaus pasižiūrėjimo ir smagaus laukimo

kaip fainiai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2009 04 18, 20:22)
Aš stengiuosi sodinti po 2-3 daigelius vienam braškių krumeliui. Bet galima ir po vieną.

dekui, lauksiu labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rena @ 2009 04 18, 20:39)
kaip fainiai atrodo bigsmile.gif  thumbup.gif

tikiuosi pas mane jos tokios ir bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 04 17, 10:27)
user posted image
Na va žydi jau remontantinės braškės šiltnamyje. mirksiukas.gif Bet dabar mąstau-šiltnamis,tai uždarytas.O kaip bitelė jas apdulkins?Teks man turbūt su vatos gabaliuku eiti dulkinti? blush2.gif Nesu to dariųsi............. g.gif


O jus diena duris palikite atviras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 18, 21:30)
tikiuosi pas mane jos tokios ir bus  mirksiukas.gif

irnesakyk.gif bus... bus... thumbup.gif
o poto teks dalintis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2009 04 18, 22:30)
irnesakyk.gif bus... bus... thumbup.gif
o poto teks dalintis biggrin.gif

drinks_cheers.gif laisvai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 18, 22:39)
drinks_cheers.gif  laisvai  mirksiukas.gif

turesim omeny nail.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2009 04 15, 10:07)
Gal kas žinot ku Kaune galima būtų įsigyti braškių daigų?


medelynuose ziurekit mirksiukas.gif Ir Senuku mugeje prie Megos dar man atrodo ryt vyks g.gif

QUOTE(MAMICY @ 2009 04 15, 14:12)
netoli kauno, tai babtu medelyne pirkau siandien.


po kiek pirkot?

QUOTE(aneizza @ 2009 04 16, 12:48)
na ir kokios kainos braskiu tame medelyne?  smile.gif


as cia prie koki pora savaiciu tame Babtu medelyne klausiau tai po 1lt uz daiga. Man kazkaip daugoka pasirode g.gif

Idomu po kiek ir kur jus perkat braskes
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 04 18, 22:02)
medelynuose ziurekit  mirksiukas.gif  Ir Senuku mugeje prie Megos dar man atrodo ryt vyks  g.gif
po kiek pirkot?

po lita
Atsakyti
nusipirkau dekoratyviu, o kitas jauciu vesiuos is mamos, nu po lita tai nenoreciau moketi uz daiga
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2009 04 18, 20:22)
Aš stengiuosi sodinti po 2-3 daigelius vienam braškių krumeliui. Bet galima ir po vieną. Radau nuotrauką ir su uogomis. Gražaus pasižiūrėjimo ir smagaus laukimo.user posted image

Geriau gal nematyti tokiu grozybiu ,pamatai ir butinai uzsinori ,ir ieskai visur bigsmile.gif
Atsakyti