Įkraunama...
Įkraunama...

Morengai

QUOTE(Inesssija @ 2009 04 19, 09:51)
O man ne sad.gif  I baltymus idejau cukraus kartu su vaniliniu cukru kal del to nesigavo?
Kiek mazdaug reikia plakti? Pas man niekaip ta mase  neisejo , o blenderis jau visas karstas buvo , galvojau sprogs  lotuliukas.gif


Tubūt netikamai plakei. Blendriu galima suprkti tik stiklinę grietinėlės, o norint gerai išplakti baltymus reikia naudoti plaktuvą smile.gif
Atsakyti
zinokit ir man nesigavo verysad.gif verysad.gif
is pradziu sudejau 5 baltymus paplakus kombainu po truputi supyliau cukraus pudra. Plakiau su kombainu gal 20 minuciu. Kaip vanduo tai vanduo. NU pamaniau, kad trynio siek tiek pateko. Supyliau ta mase i bliuda, ir preciziskai kruopsciai, atskyriau dar dvieju kiausiniu trynius, kad tikrai jau nebepatektu trynio. Nu ir vistiek tas pats s..... , kombainas net raudonas buvo nuo karscio ir darbo, o kaip vandens konsistencija taip vandens. Nebezinau net ka ir blogai dariau. Tiesa pirmi 5 baltymai, buvo atsaldyti saldytuve, o kitus du jau supyliau kambario temp., bet vistiek tas pats rezultatas.
Ka dariau blogai, mergaites? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2009 04 23, 10:25)
zinokit ir man nesigavo  verysad.gif  verysad.gif
is pradziu sudejau  5 baltymus paplakus kombainu po truputi supyliau cukraus pudra. Plakiau su kombainu gal  20 minuciu. Kaip vanduo tai vanduo. NU pamaniau, kad trynio siek tiek pateko. Supyliau ta mase i bliuda, ir preciziskai kruopsciai, atskyriau dar dvieju kiausiniu trynius, kad tikrai jau nebepatektu trynio. Nu ir vistiek tas pats s..... , kombainas net raudonas buvo nuo karscio ir darbo, o kaip vandens konsistencija taip vandens. Nebezinau net ka ir blogai dariau. Tiesa pirmi 5 baltymai, buvo atsaldyti saldytuve, o kitus du jau supyliau kambario temp., bet vistiek tas pats rezultatas.
Ka dariau blogai, mergaites? verysad.gif


o kiek laiko plakei?
gal kombaino funkcija kokio maisymo, o ne plakimo?
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 04 23, 09:34)
o kiek laiko plakei?
gal kombaino funkcija kokio maisymo, o ne plakimo?

Plakiau tikrai ilgai, kokius 4 kart po 20 minuciu neisjungiant. Jau vyras sako, gal uzteks jau siandien blush2.gif
Bet man irgi mintis tokia kilo, kad ten is tiesu tai maiso (du sparneliai) o ne sluotele plakimo. Ot ziople, busiu sugadinus gera daikta per doh.gif
Atsakyti
Odrey,
na as dazniausia imu is saldytuvo ir metu i kombaina - ir man susiplaka.
plaku pirma vien baltymus - kai jie jau susiputoja- tada cukraus pudra dedu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2009 04 23, 11:48)
Odrey,
na as dazniausia imu is saldytuvo ir metu i kombaina - ir man susiplaka.
plaku pirma vien baltymus - kai jie jau susiputoja- tada cukraus pudra dedu g.gif

Zinok ir as taip dariau. Bet matyt tada Tavo kombainas sustresnis, turi plakino sluoteles, as tas vadinamas "plastakes", o mano tokie su plasmasiukai i sonus islinde sukasi ir psio. Mano maisymo kombainas, tik maniau uzteks to didelio greicio, pasirode neuzteko. Nu nieko, ranku as nenuleidziu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odrey: 23 balandžio 2009 - 12:12
pas mane tokis
user posted image
itariu del to tau ir nesuplake - nes tu plakei tais kur teslai ala maisyt reik ar panasiai ..... per silpnas plakimas gavos g.gif

tau nebutina tokio gargaro pirktis..uztektu ir tokio va- mazuchiai - ir vietos nedaug ir nebrungus jie
user posted image
Atsakyti
bandysiu ir as siandien, nes yra noras padaryt ant dukriuko gimtadienio bigsmile.gif tik idomu ar pavyks g.gif
Atsakyti
o galima diena pasidaryt mase, o tik vakare dziovinti g.gif
Atsakyti
Bandziau as vakar irgi morengus dziovint. Issiplake rodos neblogai, nors gal ir galejau dar siek tiek paplakt, nes siek tiek issileido dziovinant. na bet issileido nedaug, tai daug plakimo tikrai netruko. Mane labiau sudomino, kodel man parudavo jie. nera visai rudi, bet tokie gelsvoki. Ir tokios spalvos jie jau dziovinimo pradzioj pasidare ir daugiau nerudavo. Gal bloga orkaites funkcija pasirinkau g.gif

Ar turit kas kokiu minciu?
Atsakyti
o kiek laiko ir kokioj temp dziovinai???
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2009 07 27, 11:18)
o kiek laiko ir kokioj temp dziovinai???


Dziovinau 100 laipsniu beveik 4 val.
Atsakyti