Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklinės rinkliavos

Mano sunus mokosi pradineje mokykloje, po 4 klases teks pereiti i kita. Nuo pirmos klases remontuojam ir remontuojam klase. tai kai kitais metais pereisime i kita mokykla - vel viskas bus is naujo - remontuosime jau kita klase. O kas bus sita suremontuota klase? Vel kiti tevai ja remontuos 4 metus? Mistika.. g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,

norejau pasiteirauti kiek davete pinigeliu pradinuku pratyboms. 4u.gif
Atsakyti
Už pratybas rinko po 91 lt. Pirmokas mano berniukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editukassk @ 2008 11 20, 16:57)
sveikos mamytes,

norejau pasiteirauti kiek davete pinigeliu pradinuku pratyboms.  4u.gif

Ketvirtokam virš 80, dar anglų k.atskirai

Pratybų ksinod priklauso nuo to,kokias ima, iš kokių vadovėlių mokosi.Pvz matematikos yra "Skaičių šalis", Kiseliovų ir "Šok" serijos,lyg "Rieštas". Tas pats ir kitų dalykų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 20 lapkričio 2008 - 17:43
klausineju as todel kad mes uz antrokes pratybas davem 152 lt. tai kai pasakau as cia suma tai is pazystamu daug kas stebisi kad pakankamai daug uz pratybas
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 11 20, 17:41)
Ketvirtokam virš  80, dar anglų k.atskirai

Pratybų ksinod priklauso nuo to,kokias ima, iš kokių vadovėlių mokosi.Pvz matematikos yra "Skaičių šalis", Kiseliovų  ir "Šok" serijos,lyg "Rieštas". Tas pats ir kitų dalykų.


Pradinukai mokosi iš Pupos, Gilės, Riešuto, Skaičių šalies, Rakto. Kilesiovų matematikos pratybos dažniausiai skirta papildomiems darbams. Kainos visų irgi skiriasi.

QUOTE(editukassk @ 2008 11 20, 18:56)
klausineju as todel kad mes uz antrokes pratybas davem 152 lt. tai kai pasakau as cia suma tai is pazystamu daug kas stebisi kad pakankamai daug uz pratybas


O kokias pirko? Mes išleidom apie 100 Lt. Palyginus su pernai metais, pratybos pabrango beveik dvigubai doh.gif Jau įsivaizduoju, kiek kitų metų rudenį reiks pakloti, kai prisidės dar 15 proc. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(#Asta# @ 2008 11 20, 16:58)
Už pratybas rinko po 91 lt. Pirmokas mano berniukas  4u.gif


na ir sumelė blink.gif manoji irgi pirmokė, bet pratyboms tereikėjo vos 33 lt...bet, aišku, čia tik pirmas dalis visų pratybų supirko...kitoms dalims rinks atskirai... rolleyes.gif

o jokiems kitiems mokyklos reikalams jau daug metų pinigų jokie mokytojai nerenka, nes mokykla absoliučiai viską superka iš tėvelių skirtų 2 %...mokykla atrodo tikrai labai graži ir su beveik visais naujais baldais, įvairiausiom aparatūrom ir kt.
Atsakyti
QUOTE(editukassk @ 2008 11 20, 19:56)
klausineju as todel kad mes uz antrokes pratybas davem 152 lt. tai kai pasakau as cia suma tai is pazystamu daug kas stebisi kad pakankamai daug uz pratybas

Mes uz antros klases pratybas mokejome 88 Lt (Pupa, Gile). Tikrai daugoka cia jus mokejote.
Atsakyti
Mano treciokas ,tai mokejom 160Lt, cia uz visus metus be anglu!
Musu mokytoja labai reikli tai pripirko papildomu testu ivairiu ir pratybu keliu rusiu.Tai mazo tai kad daug mokejom ,vaikas pamokas daro maziausiai 2 valandas,o dar skaitymas ir bureliai doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2008 11 20, 21:56)
na ir sumelė  blink.gif  manoji irgi pirmokė, bet pratyboms tereikėjo vos 33 lt...bet, aišku, čia tik pirmas dalis visų pratybų supirko...kitoms dalims rinks atskirai... rolleyes.gif

o jokiems kitiems mokyklos reikalams jau daug metų pinigų jokie mokytojai nerenka, nes mokykla absoliučiai viską superka iš tėvelių skirtų 2 %...mokykla atrodo tikrai labai graži ir su beveik visais naujais baldais, įvairiausiom aparatūrom ir kt.


Už kitas dalia panašiai papildomai rinksit ir susidarys apie 100 Lt.

Vadinais, mokykla nemažai susirenka iš 2 proc. thumbup.gif Gaila, kad ne visos tokios mokyklos.

QUOTE(Reginok @ 2008 11 21, 00:05)
Mano treciokas ,tai mokejom 160Lt, cia uz visus metus be anglu!
Musu mokytoja labai reikli tai pripirko papildomu testu ivairiu ir pratybu keliu rusiu.Tai mazo tai kad daug mokejom ,vaikas pamokas daro maziausiai 2 valandas,o dar skaitymas ir bureliai  doh.gif .


Bet papildomai pirkti neprivaloma g.gif Jei labai nori mokytoja, tegul perka vieną egzempliorių ir daro kopijas vaikas. Kopijavimui pinigus gali paimti iš klasės fondo. Juk dauguma klasių tokį turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidavel @ 2008 11 20, 22:56)
na ir sumelė  blink.gif  manoji irgi pirmokė, bet pratyboms tereikėjo vos 33 lt...bet, aišku, čia tik pirmas dalis visų pratybų supirko...kitoms dalims rinks atskirai... rolleyes.gif


Tai kai sumokėsit už liksias dalis panašiai išeis.Mes iš karto už visas mokam.
Atsakyti

Bet papildomai pirkti neprivaloma g.gif Jei labai nori mokytoja, tegul perka vieną egzempliorių ir daro kopijas vaikas. Kopijavimui pinigus gali paimti iš klasės fondo. Juk dauguma klasių tokį turi mirksiukas.gif
[/quote]
Butent,mazo tai kad daug pratybu vaikas turi,tai dar mokytoja kopijoja kelis testus papildomai .
Atsakyti