Įkraunama...
Įkraunama...

Ziaja kosmetika

QUOTE(Apvalute @ 2009 02 13, 23:16)
o kada pirkai??? labai man butu gerai ta akcija blush2.gif



KLaipedos eurokose ir siandien maciau smile.gif
Atsakyti
Siandien perejau Kauno Akroploli ir niekur neradau Ziajos kosmetikos .Kazkaip nesugalvojau pardaveju paklausti ,kodel nera, tai sakau gal jus zinot? nes nebuvo nei droge nei eurocose nei maximoj ,anksciau ju visur pilna budavo g.gif
ieskojau nes kaip tik uzsimaniau tu duso zele apie kurias kalbejot , tai negi ne tik kad ju bet ir ziajos is viso nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2008 03 19, 18:11)
as vaziuoju i lenkija, jei darbo reikalais tenka isvykti.
Jei kazko reikia greitai- internetu uzsakau.

O is kokio puslapio uzsisakot? man reikia tokios priemones kur LT nera.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2009 01 24, 23:23)
Gal kuri bandete siuos:

user posted image
duso kremas su kakava

ir
user posted image
duso zele su alyvuogemis



Naudoju duso zele su alyvuogemis- 500 ml uztenka ilgam, o odai netruksta dregmes, labai malonaus kvapo, pati zele tirsta, dar neskiesta... doh.gif
Neseniai maciau Rimi Ziaja duso zele sia +500 ml zele su ozkos pienu uz ~17 Lt, o PL alyvuogiu zele isigyjau uz 4.99 zl ax.gif

P.S. Jei vaziuojate apsipirkti- neuzmirskite uzsukti i higienos priemoniu skyriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudoju dušo želę su alyvuogėmis. Labai gera, maloniai kvepia, nesausina odos 4u.gif
Atsakyti
Sios firmos turejau tik ranku krema su ozkos pienu - visai geras buvo ir kvapas malonus 4u.gif
Atsakyti
KLaipedoje ziaja kosmetikos siek tiek yra Arenos Rimi ax.gif isigyjau veido krema suteikianti idegi,ciupau paskutini,tai labai patenkinta esu thumbup.gif jokiu plemu,veidas labai lygiau paruduoja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2009 01 24, 23:23)
Gal kuri bandete siuos:

user posted image
duso kremas su kakava

ir
user posted image
duso zele su alyvuogemis

as situos abu is lenkijos atveziau,tai kol kas kakavini naudoju- thumbup.gif kvapas labai nuotaikia kelia ir kokybe ne prastesne uz body shopo,nesausina odos ax.gif
Atsakyti
sitie tikrai geri drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siuo metu ir as naudoju duso zele su alyvuogemis, nu labai fainas kvapas, tirstokas, keliu lasu pakanka thumbup.gif odos tikrai nesausina, kai ji pas mane riebesne, tai i vakara nuo jos siek tiek vietomis paniezti oda, tai cia vienintelis jos minusas, bet tik man, vien del sios priezasties kitasyk nebepirksiu jos
o toms, kuriu odele sausa, tai tikrai turetu patikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2009 01 24, 23:23)
Gal kuri bandete siuos:
user posted image
duso zele su alyvuogemis


Sita tirsta duso zele perku Lenkijoje, musu parduotuvese kainos zveriskos: 500 ml- 17,99 Lt.
Baltstoges Auchan PC ji tekainuoja 4,99 PLN. Skirtumas akivaizdus doh.gif

Niekuom nenusileidzia TBS duso geliams.
Atsakyti
gal kokių atsiliepimų apie veido natūralų kremuką su alyvuogėm? smile.gif
Atsakyti