Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

QUOTE(Springlet @ 2004 02 10, 16:02)
Tinginys a la Bea's mama

Tirpiname 1 pokeli sviesto  (tikro sviesto, o ne tepaus riebalu mishinio. turi buti riebumas virsh 80 proc.) puode ant ugnies. I ji iberiame 2 shaukshtus kakavos  ir supilame 1 indeli sutirshtinto pieno su cukrumi (kondencovke  ). Tada ishmaishome ir nuimame nuo ugnies. I ta mase suberiame 3 pokelius sulauzytu sausainiu (kam kokie patinka, man patinka selga), bei ishmirkytu ir nusausintu razinu , ishmirkytu, nusausintu ir supjaustytu dziovintu abrikosu , slyvu , dar galima kapotu rieshutu . Viska gerai ishmaishome, sukreciame i kepimo popieriumi ishklota forma ir apspaude kad nebutu viduj skyliu, dedame i saldytuva atshalti.

Beje, kitos mamos sako deda mase i maisheli, paslegia ir tada deda shaltai. Na kaip kam ishejna.

SKANAUS!

darau tingini butent taip...bet kazkodel pas mane jisai nesustingsat schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2005 10 26, 21:42)
Na stai ir mano tinginys dariau su kondencuotu pienu, labai labai skaniai gavosi.Tiesa dar nera niekada taip buve kad sitoks gali buti skanus Tinginys user posted image
SKANAUS!!!  4u.gif

O sudetis tokia: 5 pokeliai sausainiu po 100g, viso 0.5 kg sausainiu smile.gif 200g sviesto, 2-3 saukstai cukraus, 3-4 kakavos ir viena indeli Nestle kondencuoto pieno.Gavosi tikrai labai skanus Tinginys.



o kur tokio gauti. Kazkaip niekur nemaciusi. g.gif
Atsakyti
Na siam savaitgaliui palepinai save ir kitus ir pasidariau savo tradicini tingini, kurio recepta nurodziau praeitame puslapyje, tik gaila kad neliko ka nufotkinti ir jums parodyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2005 11 01, 15:23)
pasiskaitinėjau apie jūsų skaniuosius tinginius  tongue.gif  ir nutariau, kad gimtadienio puotai pasidarysiu tinginį, o ne pirksiu kokį tortuka.. wub.gif bus miela, originalu ir skanu.. clap.gif
tik svarbiausia reikia skaniai padaryti  biggrin.gif


Gali daryti is sausainiu su skoniu, tai dar geresnis gausis. kai pvz. sausauniai su riesutais, kond. pieno skonio, citrininiai ar pan.
Atsakyti
Pastebejau kad daug kam pagal Bea mamos recepta nesustingsta tinginys, deja ir man kiek kartu bedariau... Beto kazkaip su kondensuotu daromas tinginys man kazkox persaldus, praranda kazkoki savotiska skoni kaip pvz restorane DELANO tinginiai tai ziuriu i juos ir seile varvinu, na kaip butent toki pasidaryti? kondensuoto pieno receptas man nepriimtinas, tai neprimena "senojo gerojo " tinginio, tokio, koks jis ir turi buti....Bandysiu be pieno, kazi kas gausis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindila: 04 lapkričio 2005 - 22:58
padariau su paparastais sausainukais ir su dziovintom kriausem, niu labai skanus buvo ! thumbup.gif labai visiem patiko.. tongue.gif
Atsakyti
o kokia jus kakava dedat?ar ta jau paruosta gerimui su cukrum (pvz Mix Fix), ar grynos kakavos miltelius.pirmus kartus as dariau su Mix Fix, tai thumbup.gif gavosi, o dabar pasidariau su gryna kakava, tai man pirmieji skaniau, nors ganetinai saldus gavosi
Atsakyti
kai su kondensuotu darai tai isvis to saldumo jau ir nebereikia essen.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika21 @ 2005 10 30, 12:19)
darau tingini butent taip...bet kazkodel pas mane jisai nesustingsat schmoll.gif  g.gif

3 pokeliai nelygus trim pokeliam ziurint kokius ji turi omeny po kiek gr?!
Gal idejai per mazai sausainiu ir tos mases liko daug? g.gif Nes as kaip darau tai jis pas mane nu toks lipnus gaunasi kad tiesiog sudedu rankom suspaudziu smarkiai sustingsta super....



QUOTE(Lolija @ 2005 11 05, 02:52)
o kokia jus kakava dedat?ar ta jau paruosta gerimui su cukrum (pvz Mix Fix), ar grynos kakavos miltelius.pirmus kartus as dariau su Mix Fix, tai thumbup.gif  gavosi, o dabar pasidariau su gryna kakava, tai man pirmieji skaniau, nors ganetinai saldus gavosi

As tai dedu tik paprasta kakava kepimui...

QUOTE(Shindila @ 2005 11 05, 02:54)
kai su kondensuotu darai tai isvis to saldumo jau ir nebereikia  essen.gif


Praktiskai tai taip drinks_cheers.gif As iberiu pora saukstu nugriebtu, bet jeigu ir neideciau vistiek butu geras saldumas... ax.gif

QUOTE(dajolu @ 2005 10 30, 13:21)
o kur tokio gauti. Kazkaip niekur nemaciusi.  g.gif


Siaip as ne lietuvoje, o NY ji gaminu, bet nemanau kad pa sjus tokios nera g.gif Idedu paveiksliuka kaip atrodo gal neatkreipei demesio... mirksiukas.gif
Atsakyti
aš neįsivaizduoju tiesą sakant kaip jums gali nesustingti. jei tikrai imat pilną kiekį ir visus tokius produktus, kuriuos nurodžiau, tai PRIVALO sustingti.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 11 09, 01:42)
aš neįsivaizduoju tiesą sakant kaip jums gali nesustingti. jei tikrai imat pilną kiekį ir visus tokius produktus, kuriuos nurodžiau, tai PRIVALO sustingti.


Bea parasyk tiksliai po kiek gr tas sausainiu pokelis, itariu kiekviena perka kitokius delto gal ir sausainiu maziau gaunasi....Deja nezinau kaip gali nesustingti, man sustingsta viskas thumbup.gif As asmeniskai dedu 0.5KG
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2005 11 09, 17:10)
Bea parasyk tiksliai po kiek gr tas sausainiu pokelis, itariu kiekviena perka kitokius delto gal ir sausainiu maziau gaunasi....Deja nezinau kaip gali nesustingti, man sustingsta viskas  thumbup.gif As asmeniskai dedu 0.5KG

na mes dedam selgos sausainius. pažiūrėkit pačios kiek ten gramų, bo neturiu po ranka wink.gif
Atsakyti