Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

O kiek razinų, abrikosų, slyvų reikia dėti į BEA tinginį?
Atsakyti
sonatina,labai skaniai atrodo,bet norejau paklausti ar sviesto nesijaucia.
Atsakyti
Ne, sviestas tikrai nesijautė g.gif Gi ir į paprastą tinginį dedasi tiek pat sviesto... Bet šiaip tai nesitikėjau, kad bus taip skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agneklimjan @ 2006 06 22, 13:42)
O kiek razinų, abrikosų, slyvų reikia dėti į BEA tinginį?

viską iš akies smile.gif. niekada nematuojam
Atsakyti
Dariau vakar pagal Bea-os receptą tinginį, gavosi viskas puikiai. Tik man kakavos per mažai verysad.gif Labai šviesus gavosi. Ir kažkaip labai kondensuotas pienas jaučiasi. Gal perkaitinau? Ar galėjo taip būti.
Bet šiaip tai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 06 30, 08:01)
.... Tik man kakavos per mažai  verysad.gif Labai šviesus gavosi. ...



Na dar ir kakava kakavai nelygu šiais laikais. Viena būna "stipresnė", kita "silpnesnė". Aš naudojau "Alvo" tai normaliai gavosi. O kokia tu naudojei?
Atsakyti
O aš kažkada pabandžiau daryti su šituo kondensuotu pienu user posted image smile.gif Dabar tik su juo ir darau - labai skanu ir jokių problemų dėl kakavos tongue.gif Tik dabar jis su kitokia etikete, bet nerandu nuotraukos...
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 06 30, 16:19)
Na dar ir kakava kakavai nelygu šiais laikais. Viena būna "stipresnė", kita "silpnesnė". Aš naudojau "Alvo" tai normaliai gavosi. O kokia tu naudojei?

Nežinau su kokia reiks namie pažiūrėti, kitą kartą irgi galvoju daryti su kondensuotu pienu kur jau yra kakava.
Labai patiko gaminti tinginį - greitai ir labai skanu essen.gif
Atsakyti
Na va pažiūrėjau...
Naudojau Saldvos kakavą tokią pačią kaip Laimis. blink.gif
Bet gavosi daug šviesesnis.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2006 06 22, 14:56)
viską iš akies smile.gif. niekada nematuojam

dariau tingini pagal tavo recepta,su dziov.abrikosais ir graik.ries.nu skanumelis,fantastika thumbup.gif
Atsakyti
Vakar dariau tingini,na bet toks slapias gavosi.Skanu,bet galetu buti dar skaniau.
O dariau taip,gal pasakysit ka ne taip dariau.
Islydziau sviesta(82% 200gr),kakavos neturejau tai dejau 200gr pienisko sokolado su riesutais,kai viskas istirpo ipyliau 340 10% kon. pieno.Kai paragavau jis nebuvo saldus,matyt reikejo cukraus ideti?O kiek?.Tik pradejus burbuliukams kilti viska uzpyliau ant 500gr. sausainiu.Viska i saldytuva.Vidus lyg ir sukietejo,bet virsus negraziai atrodo.Matyt visko padauginau,o sausainiu mazoka buvo,ar ne?Ai tiesa ir cukraus reikia,taip?O spalva nelabai ruda,kaip pien. sokolado.
Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2006 07 25, 12:26)
Vakar dariau tingini,na bet toks slapias gavosi.Skanu,bet galetu buti dar skaniau.
O dariau taip,gal pasakysit ka ne taip dariau.
Islydziau sviesta(82% 200gr),kakavos neturejau tai dejau 200gr pienisko sokolado su riesutais,kai viskas istirpo ipyliau 340 10% kon. pieno.Kai paragavau jis nebuvo saldus,matyt reikejo cukraus ideti?O kiek?.Tik pradejus burbuliukams kilti viska uzpyliau ant 500gr. sausainiu.Viska i saldytuva.Vidus lyg ir sukietejo,bet virsus negraziai atrodo.Matyt visko padauginau,o sausainiu mazoka buvo,ar ne?Ai tiesa ir cukraus reikia,taip?O spalva nelabai ruda,kaip pien. sokolado.

Spalva priklauso nuo kakavos, o tu dejai sokolada, tai ir spalva tokia turi.
As tai neverdu kol burbuliuos, islydau viska, ismaisau ir pilu ant sausainiu.
Beje, tu su tokiu kiekiu turejai nemaziau kaip 1 kg sausainiu uzpilt - as siaip dedu tiek, kad gerai issimaisytu, skystimo neturi likti.
o del cukraus, tai tikrai nereikejo, jei maza saldumo, reiskia reikejo daugiau kondensuoto pieno arba maziau sviesto.

Siaip as darau pagal toki recepta:
1 kg sausainiu
1 indelis kondensuoto pieno
kakavos
1 pakelis sviesto

tik as sausainiu dedu maziau, nes su tiek nesugebu ismaisyt, bet mama ismaiso ir jai visai ne per sausas gaunasi. O saldumo tai jau tikrai uztenka.
Atsakyti