Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

Cipciuk, nerealiai atrodo tavo tinginys 4u.gif
Švytejimas ežero dugne, na, kaip gavosi tavo tinginys?
Atsakyti
Jau matyt surijo, kad mums nerodo hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
oi mergaites ... seile nuvarvejo per klesne lotuliukas.gif reix ir man pasidaryti kada tingini be k.pieno ... smile.gif o kai padarysiu imesiu butinai foto
Atsakyti
Gerai gavosi- dar spėjau nutraukti su telefonu biggrin.gif Bet kažkaip susipyko mano telefonas su kompu, ir neina pervesti nuotraukos- visad pavykdavo, bet šiandien kažkas stringa unsure.gif

Na, bet aš vis tiek įdėsiu kaip nors biggrin.gif

Gerai susiformavo, išsiėmė iš skardos normaliai, nors netiesiau jokio celofano į vidų, tik patepiau sviestu, ir pabarsčiau džiūvėsėliais, bijodama, kad neprikibtų, ir netektų šaukštais kabinti rolleyes.gif

Bet kameroj gerai palaikiau taip, kad gerai sukietėtų, lyg bandžiau į karštą vonelę tada įmerkti formą, užkišau buką peiliuką iš galo, apverčiau formą, ir gražiai iškrito ta visa sušalusi plyta- net nežinau, kas čia išimant labiausiai padėjo- gal ir be vonelės būtų iškritęs, trinktelėjus į stalą, nes buvo stipriai pašalęs- kitaip turbūt nebūtų pavykę iškrapštyti ax.gif

Vadinasi galima ir be kondensovkės biggrin.gif


Kažkas minėjo, jog nori baltą daryti tinginį- tai aš irgi norėjau, bet supratau, kad baltas kaip sniegas jis nebus, o atrodys toks gelsvas, kaip sausainių spalvos- nes norint kad toks grietininis deramai sukietėtų, reikia dėti sausainių trupinių nemažai, o jie nuspalvina taip trupiniška smėlio spalva- tai toks baltas kaip sniegas turbūt jis nebus, net jei dėti ne kakavinius trupinius- aš į mažą dalelę tos grietininės masės pamėginau įdėti džiūvėsiėlių tarkuotų, ir pažiūrėti ar liks balta ta masė- ir spalva tokia balta nesigavo, o tokia rusvai gelsva.

Tai jei bandyti baltą- tai manau nebent su želatina, arba su kokiu krakmolu, vietoj sausainių trupinių- pradėjus stingti, su mikseriu persukti, kad gautųsi ne želė, o tokios kaip standžios putos, kažkas panašaus kaip tortams pertepti, tik standžiau, ir ta mase užpilti sausainius, o sausainius dėti tik labai stambiai sulaužytus, be jokių trupinių- tada, manau, gal išeitų toks baltas. Aš tai kažkada bandysiu spalvotą tokį pasidaryti- su spalvota želatina ir grietine bigsmile.gif -matysis, kiek ta spalva graži išlieka, ar netampa murzina. Tačiau toks šviesus tinginys su želetina šaldytuve nedailiai apdžiūtų jau kitą dieną- apgelstų briaunos- ir gali būti neestetiškas, tai tik dėl to abejoju, bet bandysiu, įdomu juk- kad tik tas telefonas mano atsipeikėtų ir atiduotų nuotraukas- tai vizualiai patirtimi pasidalinčiau ax.gif

Dar, man atrodo, baltam tinginiui gal galima naudoti nemažą kiekį baltojo šokolado dėl kietumo, ir nedėti grūstų trupinių, o tik sausainius stambiai sulaužytus- gal tada būtų baltesnis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 05 rugsėjo 2008 - 17:34
Sveikos, prisiskaiciau ir aisku tinginio uzsimaniau ir pasigaminau thumbup.gif

nepamenu kurios cia receptuku vadovavausi, tinginys gavosi labai skanus tik kazkodel lipsnus unsure.gif noretusi kietesnio, idomu ka as ne taip padariau g.gif dejau 1 indeli sutirstinto pieno, sviesto 200 g, 2,5 pokelio sausainiu gaidelis ir sokolado plytka, gal permazai kaitinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Calla @ 2008 09 07, 18:57)
Sveikos, prisiskaiciau ir aisku tinginio uzsimaniau ir pasigaminau  thumbup.gif

nepamenu kurios cia receptuku vadovavausi, tinginys gavosi labai skanus tik kazkodel lipsnus unsure.gif noretusi kietesnio, idomu ka as ne taip padariau g.gif  dejau 1 indeli sutirstinto pieno, sviesto 200 g, 2,5 pokelio sausainiu gaidelis ir sokolado plytka, gal permazai kaitinau g.gif



Sakyciau sausainiu mazokai... g.gif
Atsakyti
Tikrai tikrai mazai sausauniu , ir sviestas turi buti 82 % riebumo ,tada gausis kietas. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Calla @ 2008 09 08, 04:57)
Sveikos, prisiskaiciau ir aisku tinginio uzsimaniau ir pasigaminau  thumbup.gif

nepamenu kurios cia receptuku vadovavausi, tinginys gavosi labai skanus tik kazkodel lipsnus unsure.gif noretusi kietesnio, idomu ka as ne taip padariau g.gif  dejau 1 indeli sutirstinto pieno, sviesto 200 g, 2,5 pokelio sausainiu gaidelis ir sokolado plytka, gal permazai kaitinau g.gif


Gal nevirei kndensuoto, virei pertrumpai?

Antra, gali būti dėl to, kad jų per mažai, arba visi sausainiai tik stambiai sulaužyti, ir visai nėra trupinių- aš visada maišydama tą kakavinę masę (kol dar nesudėti stambūs gabalai sausainių) beriu nemažai džiūvėsėlių (arba tų pačių sausainių trupinių, su smulkintuvu ar kavamale permaltų iki miltų)- ir išminkiusi rudają masę norimo klampumo, tik tada suberiu stambesnius sausainių gabalus, ir dar kartą viską atsargiai išmaišau ax.gif Bent jau aš nepastebėjau, kad klampumas labai priklausytų nuo sviesto kokybės ar riebumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 09 07, 20:17)
Gal nevirei kndensuoto, virei pertrumpai?

Antra, gali būti dėl to, kad jų per mažai, arba visi sausainiai tik stambiai sulaužyti, ir visai nėra trupinių-  aš visada maišydama tą kakavinę masę (kol dar nesudėti stambūs gabalai sausainių) beriu nemažai džiūvėsėlių (arba tų pačių sausainių trupinių, su smulkintuvu ar kavamale permaltų iki miltų)- ir išminkiusi rudają masę norimo klampumo, tik tada suberiu stambesnius sausainių gabalus, ir dar kartą viską atsargiai išmaišau ax.gif Bent jau aš nepastebėjau, kad klampumas labai priklausytų nuo sviesto kokybės ar riebumo ax.gif


As niekad neviriau kondensuoto. O reikia pripilti vandens tiek, kad beveik apsemtu banke? Ir ar tos pvz. "Optima linija" kondensuoto pieno bankes nesprogs, nes jos uzdarytos buna taip, kad ptarukus uz rankeneles atsidaro, o ne su atidarytuvu blink.gif
Atsakyti
As irgi niekada nevirinu kondencofkes schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , o su prastu sviestu man pora kartu nesigavo ,o su riebiu jokiu problemu ( taip man patare ta moteris kuri recepta dave ) friends.gif friends.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 07, 20:36)
As irgi niekada nevirinu kondencofkes schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  , o su prastu sviestu man pora kartu nesigavo ,o su riebiu jokiu problemu ( taip man patare ta moteris kuri recepta dave ) friends.gif  friends.gif  friends.gif



O as visad dedu 72 %, uztai man su kondensuotu ir nestengsta blink.gif
Atsakyti
1 pakelis GERO !!!! sviesto
1 indelis ( mazas ) saldaus kondensuoto pieno
3-4 saukstai kakavos
3 pakeliai sausainiu

Sviesta istirpini anr ugnies , suberi kakava ,supuli kondencofke . Viska ismaisai ir nukeli nuo ugnies .I ta mase suberi sulauzytus ( geriau smulkiau ) sausainius . Viska gerai ismaisome ,supilame i maisely ar forma , gerai suspaudziame ir paslegeme . Dar ne vieno karto nebuvo ,kad nesigautu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Greita ir skanu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti