Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojas "Diržas"

Dukros auklėjimas rykšte motiną atvedė į teismo suolą

Atsakyti
QUOTE(Nili @ 2006 11 20, 17:31)
Neturiu vaikų, bet iš savo patirties galiu pasakyti, kad man tai neatrodo bloga paauklėjimo priemonė. Pati esu kelis kartus gavusi, ir tėvų nekaltinu, pelnytai gavau. Nevadinu to mušimu, tik paauklėjimu. Ir auklėjo mane nestipriai, niekada mėlynių nėra likę. Bet to tikrai užtekdavo, diržo bijojau. O mušimo kai lieka mėlynės aš neįsivaizduoju, man tai skamba baisiai.
Tik nesupratau Savanna pasisakymo, kad "Musami vaikai uzauga kompleksuoti, uzdari, riboti leidziasi musami ir patys musa !" Aš nesu kompleksuota, ir neleidžiu savęs mušti  lotuliukas.gif Na, nebent čia kalbama apie stiprų, gal pastovų mušimą, kai lieka mėlynės ir kt. žymės. Vaikas tokį mušimą tikrai gali atsiminti ir tai gali iššaukti jo agresiją. Bet psichologiškai vaiką galima palaužti kur kas labiau nei diržu. Kaip jau buvo rašyta, žodžiai tikrai turi didelę galią, tiek tarp vaikų, tiek tarp suaugusiųjų.


as irgi pritariu.ir as gavus pylos ir nematau cia bedos, jei jau ner kito budo susitart.aisku ne nuolatiniai ir ne kupini melyniu "mokymai"
Atsakyti
IR AS NEESU PRIES DIRZA,NES TAI BUNA NET VEIKSMINGA PRIEMONE.AISKU,KAD BUTU BE MELYNIU,IR TAM TIKRU LAIKU,KAI VAIKAS TIKRAI YRA NUSIKALTES,IR KAI NEIMANOMA SUSISNEKET.
Atsakyti
O aš bandau laikytis tokio principo: jei nori suduoti vaikui - dėk iš jėgų sau į marmūzę. Nes tu kaltas, kad tokia situacija, ne vaikas, tai tu nemoki auklėti. Pamėginkite - labai padeda...
Atsakyti
bet pala ka tu del auklejimo gali pasakyt apie tokio amziaus vaika, kuris dar nepasiduoda auklejimui, tik igyja patirties, kas yra tabu.jis nepasiduoda dar jokiems rimtiems auklejimas, tik gali suvokti jau siokias tokias ribas
Atsakyti
Geras,pritariu mediniui thumbup.gif .O zinot kas dar labai veiksminga,paziurekit i sona gatveje,jei kas nors vaika kumsciuoja ar uz ausies tampo,jei sis ne taip elgiasi,geras vaizdelis ar ne. g.gif ir dar i to vaikucio akis paziurekit,ir prisiminkit savo vaikus pries pakeliant ranka.Man net suni musti gaila,o cia zmoguti g.gif .Ir kai nusikalsit darbe,tai nusimaukit kelnias ir tegul virsininkas gerai atvanoja thumbup.gife,juk pacios saket,kad kartais reikia ir veiksminga,tai ir jus sau profilaktiskai thumbup.gif
agniuks,o tai ribos dirzu turi but nustatomos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 21 lapkričio 2006 - 13:22
QUOTE(Medinis @ 2006 11 21, 12:38)
O aš bandau laikytis tokio principo: jei nori suduoti vaikui - dėk iš jėgų sau į marmūzę. Nes tu kaltas, kad tokia situacija, ne vaikas, tai tu nemoki auklėti. Pamėginkite - labai padeda...


Medini, tu bandai laikytis labai teisingo principo lotuliukas.gif Kai tik nori suduot, tai - sau į dantis! Medinukui tikrai smagu augt, ir niekas diržiuku nepaauklėja, ir tėvelis save auklėja, į marmūzę, į marmūzę. Super. Gerą pavyzdį mato Medinukas.
Na, jei sakai padeda, turbūt geriau žinai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nili: 21 lapkričio 2006 - 13:46
QUOTE(Nili @ 2006 11 21, 13:40)
Na, jei sakai padeda, turbūt geriau žinai  lotuliukas.gif

Pabandykit kokį kartą. Pamatysit, kad labai veiksminga. Žinoma to nereikia daryti matant vaikams.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2006 11 21, 13:38)
O aš bandau laikytis tokio principo: jei nori suduoti vaikui - dėk iš jėgų sau į marmūzę. Nes tu kaltas, kad tokia situacija, ne vaikas, tai tu nemoki auklėti. Pamėginkite - labai padeda...

Kokie protingi žodžiai...
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 21, 13:20)
Geras,pritariu mediniui thumbup.gif .O zinot kas dar labai veiksminga,paziurekit i sona gatveje,jei kas nors vaika kumsciuoja ar uz ausies tampo,jei sis ne taip elgiasi,geras vaizdelis ar ne. g.gif ir dar i to vaikucio akis paziurekit,ir prisiminkit savo vaikus pries pakeliant ranka.Man net suni musti gaila,o cia zmoguti g.gif .Ir kai nusikalsit darbe,tai nusimaukit kelnias ir tegul virsininkas gerai atvanoja thumbup.gife,juk pacios saket,kad kartais reikia ir veiksminga,tai ir jus sau profilaktiskai thumbup.gif
agniuks,o tai ribos dirzu turi but nustatomos?


gal ne viska parasiau ar neaiskiai, bet buvo sakyta kad tai musu auklejimo beda kad vaikas neklauso musu. jei vaikas ignoruoja bet ka, akip su juo elgtis, jei ima tokias nesamones daryt kad pavojinga ir jam ir kitiems ir vis viena neklauso ka pasakai ir dar ima klyksti jei imi sudrausmini. ne ribos o visiskas bet ko nepaisymas ir nenoras paisyti gali buti primenamas dirzu, kai darosi namie anarchija.nemanau kad 3metu neturintis vaikas suvokia viska kas yra gerai ar blogai ir ka is tikruju galima, tad nustatomos ribos, bet jei pavyzdziui jis megsta su kuo bepapluole i rankas dauzyti, per stiklus pvz,ar del menkniekio tokie skandalai, toks klykimas tik priminus kad to nedaryt.manau jei tas kartojama ir sudraudus bent 10kartu jam ne motais, kartais suveikia pliaukstelejimas
Atsakyti
Na zinok aisku kad suprantu kad gali neuztekti kantrybes aiskinti vaikui kas negerai, bet reikia stengtis mano 10 menesiu dukra jau supranta,kai pasakau kad negalima tongue.gif O vyresnysis sunus,juk irgi vaikas,nors ir geras,bet sunybiu visokiu yra prikretes,bet ka darysi juk tam ir esam tevai,kad kantriai ir su atsidavimu viska paaiskintumem.
Na pvz,mano sunui pasakai kad ka nors padarytu,o jis daznai pamirsta,na ganetinai daznai,nervas ima,supranti,kad kartais ir piktybiskai gal pamirsta,kad nereiktu kazko daryt,bet juk susilaikau,nemusi gi ka tuom pasieksi,ir kalbiesi,kartoji ta pati.Tai dabar kai jau tikrai kazko nenori daryti,tai kartais ir pasako-"na zinai,mamyte,bet dabar tingiu ta ir ta daryti",as suprantu,juk visi zmones esam,ir visa kartais patingim.Taip kad galima viska isspresti,tik kantrybes,nes pliaukstelti lengviausias budas verysad.gif
Na aisku ir teisti lengviausia,as tik parasau savo nuomone ir auklejimo buda drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 22 lapkričio 2006 - 23:12
Tikrai kartais reikia dot i šikna.Buna tokiu setuaciju,kad plaukai pasistoje,jei praleisi vieliau gali but taip kad ir nesuvaldisi vaiko g.gif
Atsakyti