Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Man daktarė sakė, kad po žvakučių nebelieka ten gerųjų bakterijų ir liepė "ecovag"naudoti, tai žvakutės iš gerųjų bakterijų (8 paras). Po to ilgam susitvarkė rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi toki bėdą turėjau, gal kokia 7 metus taip buvo, antro vaiko laukiantis dėl balterinės vaginozės net į ligoninę paguldė, kraujuoti pradėjau, galvojo, kad priešlaikinis gimdymas... Tada paskyrė antibiotikus gerti, nepamenu kokius, bet bjaurūs tokie, pykina. Ir ką jūs manote- jau 6 metai po tų antibiotikų sveika, pati tyliai pasidžiaugiu... Ir va vėl, užvakar, vėl tos išskyros prasidėjo, niežti, peršti... Per anksti pasidžiaugiau. reiks lėkti į vaistinę...
Atsakyti
Jaučiu jei jau turi polinkį, tai laikas nuo laiko teks pasigydyti verysad.gif , bet kuo rečiau tuo geriau.
Atsakyti
na o as neprarandu vilties , kad vistik ta bjaurasti galima nugaleti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū naca už informaciją. Šį mėnesį jau pradėjau naudoti žvakutes, tai nebent kitą mėnesį nueisiu išsitirti. O kada geriausia tirtis, jei man pasikratojanti pienligė? Kai yra tos negeros išskyros, ar iškart po mėnesinių ?
Paskaičiau straipsnių, pagal rekomendacijas nusipirkau dvi pakuotes lomexin - viso 6 žvakutes po 200mg. Po pirmos pakuotės,kaip rekomenduojama, padariau dienos pertrauką. Jau baigiu sunaudoti ir antrą pakuotę, bet vis tiek dar yra tas grybas verysad.gif Suklojau 40 Lt veltui. Labai nusivyliau verysad.gif
Dar su vyru geriam Didą, jau antrą pakuotę baiginėjam. Trečios turbūt nebepirksiu. Nežinau kiek stiprūs būtų buvę ligos požymiai, bet manau, kad Dida bent palengvino juos.
Še tau ir kompleksinis gydymas. Na gal jei dar flukonazolio naudociau, tai gal padetų, bet man nuo jo alergija doh.gif
Atsakyti
manau nepadėtų ir flukonazolis. jei yra jautrumas, greičiausiai vėl po kiek laiko atsirastų unsure.gif . bent jau man taip. čia turi hormonai pakisti ar dar kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 05 09, 09:58)
manau nepadėtų ir flukonazolis. jei yra jautrumas, greičiausiai vėl po kiek laiko atsirastų unsure.gif . bent jau man taip. čia turi hormonai pakisti ar dar kas g.gif


Man pagrindinį skydliaukės hormoną tyrė. Viskas normoj.


Ar kuriai nors buvo alergija nuo žvakučių. Man veido oda nuo nosies aplink burna, per smakrą. Tik tose vietose vientisai išsausėjo labai. Ir tai sutapo su tuo laiku, kai žvakutes naudojau. Kiekvieną dieną vis labiau sausėjo. Nuo kremo negalėjo alergizuot. Nebent nuo B grupės vitaminų unsure.gif mastau.gif , bet aš juos jau apie pusantro mėnesio naudoju.
Sakau jei man alergija flukonazoliui, tai gal ir lomexino kokiai sudėtinei daliai? g.gif
Atsakyti
o lomexsine nėra flukonazolio? bet ir be jo laisvai gali būti alergija. man būna tik vietinė alergija nuo žvakučių
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 05 09, 15:13)
o lomexsine nėra flukonazolio? bet ir be jo laisvai gali būti alergija. man būna tik vietinė alergija nuo žvakučių


jau ismeciau ipakavima, bet kiek pamenu kazkokia sudetine dalis yra, kurios antra zodzio dalis yra azolis. Tai gal kas kas is tos pacios serijos kaip flukonazolis. blink.gif
Atsakyti
sveikos,turiu klausimeli..

man buvo pienline, issityriau pas ginekologe, israse panaudoti tris Lomexin 200mg zvakutes. Poto rodos viskas ir praejo.. Na ir karta mylejaus su vyru be prezervatyvo, o po keliu dienu pradejau jausti lengva perstejima.. praejus savaitei jau tikrai isitikinus kad man vel pienlige... taigi idomu- ar gali taip buti kad vel susirgau uzsikretus nuo vyro???
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti