Įkraunama...
Įkraunama...

Austėja

Mano dukrelės vardas Austėja. Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie šį vardą.
Atsakyti
gražus vardas, tik dabar labai dažnas. Norėjau ir aš savo dukrelei kada nors duoti, bet dabar abejoju, jau vien dėlto, kad pilna mažų mergaičių tokiu vardu
Atsakyti
Gražus vardas smile.gif
Atsakyti
Kai tik išgirdau pirmąkart, buvo gražus, bet dabar... g.gif na jų tiek daug, kad vos ne kur šauksi, ten atsilieps tongue.gif Darželių grupėse tai po kelias, kaip mano laikais Jurgitų, Ingų, Kristinų...
Atsakyti
Vardas gražus, bet labiau nuvalkioto nežinau... Jei sudarinėčiau sąrašą, kokio vardo neduočiau savo vaikui, tai šis būtų numer uno smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 08 14, 20:13)
Vardas gražus, bet labiau nuvalkioto nežinau... Jei sudarinėčiau sąrašą, kokio vardo neduočiau savo vaikui, tai šis būtų numer uno smoke.gif


Na, taip galima sakyti apie bet kuri populiaru varda (Gabriele, Ieva, Emilija...). Apskritai, nemanau, kad zodis "nuvalkiotas" tinka vardui apibudinti, kad ir koks tas vardas bebutu.
Beje, mano dukrytes vardas taip pat Austeja. Jis mums pats graziausias, neisivaizduoju jos nesiojant jokio kito.
Atsakyti
Vardas grazus, lietuviskas, pagoniskas. O kad ju daug... Jonu irgi daug, bet vis tiek vadina taip savo vaikus.
Atsakyti
Laaaaaabai gražus. thumbup.gif Tik dažnas.
Atsakyti
Na gražus vardukas, bet savo dukrai tokio neduočiau, labai jau nuvalkiotas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2006 08 14, 23:11)
Vardas grazus, lietuviskas, pagoniskas. O kad ju daug... Jonu irgi daug, bet vis tiek vadina taip savo vaikus.


Tikrai pritariu. Ir ką apskritai reiškia žodis "nuvalkiotas"?? doh.gif
Labai gražus vardas.
Atsakyti
Labai grazus vardelis wub.gif
Ir tiesa sakant, nepasakyciau, kad daznas ar "nuvalkiotas" - ne vienos Austejos nepazistu.
Bet siaip manau sis vardas labiau tiktu sviesiai, zydraakei svelniu bruozu mergaitei smile.gif
Atsakyti
Vardukas labai grazus,norėjau juo pavadinti savo dukrele,tik labai jau daug tu Austėju yra,tai pavadinom panasiai skambanciu-Aurėja.
Atsakyti