Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pigiai pavalgyti?

QUOTE(juodoji_nasle @ 2006 02 24, 16:51)
mergikės, padėkit. Aš tik daba imu mokytis kulinarijos paslapčių ir neblogai sekas:), bet ar galėtų man kas nors normaliai paaiškint kaip daromas baltas padažas? Nu nežinau, bandau kas ką pataria, alia nekas...sad.gif



i keptuve dek sauksta sviesto ir sauksta miltu, tada pakepini, kol pasidaro vientisa mase, ir po truputi pili piena, pamaisai ir vel piena pili, idedi vegetos ir palauki kol uzvirs thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai į baltą padažą įdedu su ltinio ,,magi "kubelį,ir dedu grietinę.
Atsakyti
Nusiperki didele vista ir is jos iseina keli patiekalai.1)Issipjauni krutinele ir pamusi,pipiru,druskos.Pavolioji i kiausini ir miltus ir kepi.Valgai su ryziais ar bulvem.2)Isverdi likusia vista ir idedi tarkuotu morku,svogunu,galima makaronu,prieskoniu.Gaunasi puikus sultinys.3)isvirusia vista nukaulini,susmulkini ir apkepi keptuveje su prieskoniais,grietine,cesnaku.Tada valgai su bulvem.
Atsakyti
Kaip yra tinginio balandėliai, taip galiu pasiūlyti tinginio žemaičius. Paruošiu bulves kaip žemaičiams, smulkiai supjaustau šiek tiek lašinukų su svogūnais, pakepinu ir įminkau į bulvių tešlą. Suformuoju kotletukus, apvolioju džiūvėsėliuose ir kepu keptuvėje, valgyti reikia būtinai su grietine. Praktiškai už dyką mano šeimyna skaniai papietauja dvi dienas.
Atsakyti
QUOTE(Jovitukė @ 2006 03 18, 17:21)
Kaip yra tinginio balandėliai, taip galiu pasiūlyti tinginio žemaičius. Paruošiu bulves kaip žemaičiams, smulkiai supjaustau šiek tiek lašinukų su svogūnais, pakepinu ir įminkau į bulvių tešlą. Suformuoju kotletukus, apvolioju džiūvėsėliuose ir kepu keptuvėje, valgyti reikia būtinai su grietine. Praktiškai už dyką mano šeimyna skaniai papietauja dvi dienas.


o kaip zemaiciu tesla ruosiama ? blush2.gif
Atsakyti
į ataušintą bulvių košę (0,5litro) dedi šaukštą krakmolo, įmuši kiaušinį, dedi prieskonių ir išminkai:)
Atsakyti
QUOTE(Jovitukė @ 2006 03 18, 17:21)
Kaip yra tinginio balandėliai, taip galiu pasiūlyti tinginio žemaičius. Paruošiu bulves kaip žemaičiams, smulkiai supjaustau šiek tiek lašinukų su svogūnais, pakepinu ir įminkau į bulvių tešlą. Suformuoju kotletukus, apvolioju džiūvėsėliuose ir kepu keptuvėje, valgyti reikia būtinai su grietine. Praktiškai už dyką mano šeimyna skaniai papietauja dvi dienas.

O kokie lašinukai geriau parūkyti ar švieži? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2006 03 19, 10:51)
O kokie lašinukai geriau parūkyti ar švieži? ax.gif



Manau, kad tinka ir tie ir tie. Pagal skonį. Parūkyti labiau kvepia ir prieskonį duoda ax.gif
Atsakyti
Oi mamos!! Mano vyras nu tikras lepunelis!!!!!!!! Kepeneliu nevalgo schmoll.gif , sirdies ir skranduku net nerodyk schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , o kakliukus bijau.gif schmoll.gif, odeles - cholesterolio ar cholesterino (nezinau kuris kenksmingas) saltinis, o kiauliu kojos - geriau patylesiu... O as tokius produktus megstu, ir daznai gaminciau, bet...
Tad siulau viena is tokiu, as ji tiesiog dievinu

Kugelis su kiauliu koja

Vidutinei kepimo skardai reikes 3 koju, jas isplauti ir virti su prieskoniais kol isvirs ~2.5 val, jei turit greitpuodi tai bus greiciau, perpjauti koja tarp pirstu ir isimti kaulus taip, kad tos puseles isliktu neisirusios, tada viska sudeti iskarda (as naudoju keramikini inda, prie jo neprilimpa) uzpilti tarkiais (gaminti kaip paprastam kugeliui) ir kepti orkaitej kaip paprasta kugeli, valgyti su grietine.

As laaaaaaaabai megstu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiute: 21 kovo 2006 - 10:39
unsure.gif
QUOTE(valiute @ 2006 03 21, 10:35)
Oi mamos!! Mano vyras nu tikras lepunelis!!!!!!!! Kepeneliu nevalgo schmoll.gif , sirdies ir skranduku net nerodyk schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , o kakliukus  bijau.gif  schmoll.gif, odeles - cholesterolio ar cholesterino (nezinau kuris kenksmingas) saltinis, o kiauliu kojos - geriau patylesiu... O as tokius produktus megstu, ir daznai gaminciau, bet...
Tad siulau viena is tokiu, as ji tiesiog dievinu

Kugelis su kiauliu koja

Vidutinei kepimo skardai reikes 3 koju, jas isplauti ir virti su prieskoniais kol isvirs ~2.5 val, jei turit greitpuodi tai bus greiciau, perpjauti koja tarp pirstu ir isimti kaulus taip, kad tos puseles isliktu neisirusios, tada viska sudeti iskarda (as naudoju keramikini inda, prie jo neprilimpa) uzpilti tarkiais (gaminti kaip paprastam kugeliui) ir kepti orkaitej kaip paprasta kugeli, valgyti su grietine.

As laaaaaaaabai megstu.

O ka jis megsta? g.gif , gal kiaušiniene per dienu dienas valgo
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 03 21, 12:39)
unsure.gif
O ka jis megsta?  g.gif , gal kiaušiniene per dienu dienas valgo

hihihi.gif kruopas, makaronus, bulves, sojos mesa, darzoves, mesos beveik nevalgo nes ten yra daug ivairiu gyslu ir pan.
doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiute: 21 kovo 2006 - 11:49
QUOTE(valiute @ 2006 03 21, 13:47)
hihihi.gif kruopas, makaronus, bulves, sojos mesa, darzoves, mesos beveik nevalgo nes ten yra daug ivairiu gyslu ir pan.
doh.gif

O tai kaip tu siuoj istveri?as suprantu meile vaikai ir t.t., bei jei mano vyras valgytu soja ir t.t. tai nezinau turbut liepciau jam ir gaminti...nes visi pigus ir SKANUS patiekalai yra gaminami is bulviu ir lasinuku.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti