Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

QUOTE(Matelyk @ 2006 04 15, 10:02)

nu tai jei tik užvirus išima, tai nenubėga, bet ir kiaušinis galima sakyti pusiau žalias būna, o jei suskils tai viskas ir išbėgs  g.gif  su tokiais kiaušiniaispaskui reikia labai atsargiai, ir žaidimams nelabai turbūt tinkami  g.gif
kažkaip aš nuo mažens pripratus prie kietai virtų margučių, tai tada nebaisu, kad ir suskyla ir žaidimų metu nebaisu, kad bus sudaužyti  rolleyes.gif

pala, o tai margina ant visiškai žalio kiaušinio, ar jau išvirto, jei ant išvirto, o paskui į dažus, tai tada tikrai visai geras būdas (nu biškį susivėliau čia  blush2.gif )
nu vnz, dar turiu kiaušinių, šiand pabandysiu taip  ax.gif


dazo zalius kiausinius , ta moteris kuri moke sake , kad kiausiniai buna isvire , nes verda ant mazos ugnies , o jei verdant suskyla , tai kai kiausiniai atsala tie itrukimai susitraukia ir nelabai matos , tik aisku tie kiausiniai zaidimams nelabai tinkami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 15, 12:58)
dazo zalius kiausinius , ta moteris kuri moke sake , kad kiausiniai buna isvire , nes verda ant mazos ugnies , o jei verdant suskyla , tai kai kiausiniai atsala tie itrukimai susitraukia ir nelabai matos , tik aisku tie kiausiniai zaidimams nelabai tinkami  smile.gif

nu žinok bandžiau daryti kaip sakei, tai tik sugadinau kiaušinius doh.gif
nu jeigu dažant viena spalva tada labai gerai viskas gaunasi, tikrai ir gražiai nusidažo ir vaškas iškarto gražiai nusiima, bet aš dariau keliom spalvom, tai gavosi taip, kad nebeliko nei baltos, nei geltonos, tamsesnės spalvos viską nudažė sad.gif dar bandžiau kažką gelbėti, bet nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 04 15, 16:35)

nu žinok bandžiau daryti kaip sakei, tai tik sugadinau kiaušinius  doh.gif
nu jeigu dažant viena spalva tada labai gerai viskas gaunasi, tikrai ir gražiai nusidažo ir vaškas iškarto gražiai nusiima, bet aš dariau keliom spalvom, tai gavosi taip, kad nebeliko nei baltos, nei geltonos, tamsesnės spalvos viską nudažė  sad.gif  dar bandžiau kažką gelbėti, bet nieko gero  schmoll.gif


labai gaila , kad neisejo . jo as kai pamokoj buvau , tai viena spalva daze , o kad keliom nesigaus tai net nepagalvojau . norejau ir as sivakar taip bandyt , bet dabar tai tikrai nerizikuosiu
Atsakyti
Matylek, ačiu už visus patarimus 4u.gif Dariau viską pagal tavo instrukciją ir viskas gavosi liuksiškai thumb_yello.gif
Baigėm dažyti kiaušinius karsta.gif yess.gif Patiko man rezultatas - dabar kiekvienais metais dažysiu su vaškų sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 15, 16:48)
labai gaila , kad neisejo . jo as kai pamokoj buvau , tai viena spalva daze , o kad keliom nesigaus tai net nepagalvojau . norejau ir as sivakar taip bandyt , bet dabar tai tikrai nerizikuosiu

jei nori kad keliom spalvom gražiai gautųsi tai margink virtus kiaušinius ir dėl į šaltus dažus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2006 04 07, 11:09)

pirmiausia truputėlį papaišau ant balto kiaušinio, tada dedu į kokią nors šviesią spalvą (pvz. geltoną, oranžinę), tada išimu po val ir vėl pamarginu, tada dedu į tamsesnę spalvą (pvz. raudoną, žalią), ir t.t., primargini tiek spalvų kiek nori, ir jau kai viską pabaigiu dedu į juodą spalvą, kad permuštų visas spalvas. viskas  4u.gif

sėkmės marginant  mirksiukas.gif




nelabai supratau spalvoto marginimo technologijos verysad.gif

paraisai su kuo - su piestukais, su vasku?? blush2.gif po to dedi i spalva, o kai dar veliau dedi i tamsesne spalva dedi tai ta sviesesne nenusidazo ta tamsesne? labai idomu suzinoti, bet sorry jei tau pasirodys labai juokinga... nemoku visai dazyti vasku, bet labai idomu
Papildyta:
QUOTE(Matelyk @ 2006 04 15, 16:52)

jei nori kad keliom spalvom gražiai gautųsi tai margink virtus kiaušinius ir dėl į šaltus dažus  mirksiukas.gif



ir kiek laiko laikyti? ax.gif
Atsakyti
tiek rašiau rašiau ir nusprogo netas doh.gif

QUOTE(RamuteS @ 2006 04 13, 23:48)
Matelyk, tavo marginti kiausiniai nuostabus, ir taip viska aiskiai ir suprantamai aprasei. Tu tikra saunuole kad speji taip graziai primarginti su savo mazuleliu. smile.gif

tai kad marginimas vyksta kai mažius miega hihihi.gif kitaip stovi į kojas įsikabinęs ir zyzia doh.gif

dėkui už įvertinimą 4u.gif

QUOTE(vijelius @ 2006 04 15, 16:51)
Matylek, ačiu už visus patarimus  4u.gif  Dariau viską pagal tavo instrukciją ir viskas gavosi liuksiškai  thumb_yello.gif
Baigėm dažyti kiaušinius  karsta.gif  yess.gif  Patiko man rezultatas - dabar kiekvienais metais dažysiu su vaškų  sokiai.gif

nėr už ką mirksiukas.gif džiaugiuosi kad patiko ir gerai viskas gavosi 4u.gif
kitąmet ir tu galėsi kitas pamokyti mirksiukas.gif

QUOTE(Nerytė @ 2006 04 15, 16:59)
nelabai supratau spalvoto marginimo technologijos  verysad.gif

paraisai su kuo  - su piestukais, su vasku??  blush2.gif po to dedi i spalva, o kai dar veliau dedi i tamsesne spalva dedi tai ta sviesesne nenusidazo ta tamsesne? labai idomu suzinoti, bet sorry jei tau pasirodys labai juokinga... nemoku visai dazyti vasku, bet labai idomu
Papildyta:
ir kiek laiko laikyti?  ax.gif

paišai su vašku mirksiukas.gif (pasidarai spec pieštuką, apie tai rašiau kelis puslapius atgal), tada dedi į spalvą, palaikai apie 30-50 min, išimi ir paišai ant tos spalvos tada dedi į kitą spalvą ir t.t. kiek nori spalvų. ta vieta ank kurios pateko vaško nenusidažo jokia spalva, taip ir gaunasi spalvota, nes užpaišai vis ant kitos spalvos, o vietos kur nebuvo vaško, nusidažo vis sekančia tamsesne spalva mirksiukas.gif

nu jei dar kas neaiškau, klausk, bandysiu paaiškinti 4u.gif
Atsakyti
su kiaušinių lukštais ir dažis skirtais siūlams dažyti. Kaip mano mama dažydavo
Atsakyti
o gal kas zinot ka apie kauna? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Su artejanciomis sventemis 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ram164: 15 balandžio 2006 - 18:18
nu va, pasirodysiu kokius margučius turiu ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vijelius @ 2006 04 15, 19:50)
nu va, pasirodysiu kokius margučius turiu  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai gražu bigsmile.gif , man tai pats fainiausias tas juodas su namuku, nu jau toks simpatiškas wub.gif
Atsakyti