Įkraunama...
Įkraunama...

Vasaros peizažai

O man tai iš vis geriausia buvo, kiek bedejau nuotraukas konkursui tiek nepriima ir nors tu ką. Kad dydis netiko tai jau nesakykit, sumažinau taip kad tiktų. Pradžioj pagalvojau kad gal nuotrauka nelabai tiko temai. Norėjau įdėt kitą tai iš viso nepriima ir viskas sad.gif
Beje fotkes dėjau prieš savaitę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 02 rugsėjo 2006 - 13:16
Sveikos, mielosios mamytes,
as naujoke, tad negaliu balsuoti, taciau vis tiek noriu pasidziaugti tokia gausa puikiu nuotrauku biggrin.gif
Tikrai, visos nuotraukos labai grazios ir, manau, visiems, apsilankiusiems sioje "parodoje" suteike daug maloniu akimirku. Na, o ju autorems dar ilgai primins grazia vasara. Saunuoles mamytes! 4u.gif
Visgi, jei as galeciau balsuoti, turbut rinkciausi gimtines vaizdus ir gal net buciau pasisakiusi uz kiek kitoki konkurso pavadinima, pvz. "Lietuviski vasaros peizazai".
Ir tikrai ne todel, kad uzsienyje fotografuoti vaizdai prastesni, anaiptol. Tiesiog argi galima palyginti, tarkim Afrikos ar kitos egzotiskos salies ir Lietuos vaizdus? Man jie atrodo be galo skirtingi ir visi savaip grazus.
Ir dar. Ypatingai man patiko tos nuotraukos, kuriose jauti autoriaus nebylu dalyvavima, kai jis tarsi palieka kazka nuo saves, taip atskleisdamas savo pasauleziura, tarsi tik truputeli praverdamas duris i tai tai, ko mes kartais gal ir nepastebime (juk i grazu saulelydi visi atkreipiame demesi, o pro nuvirtusia tvora dazniausiai praeiname net nepagalvoje, kad tai gali buti grazu ir savotiskai zavu). Todel kai ziuriu i nuotrauka "Gal toli, gal arti/Gal dabar, gal seniai", jauciu, kad ji daug labiau intriguoja ir zavi savo paslaptimi, nei tuomet, jei butu nufotografuota tiesmukai. Taip pat zaviuosi "Lietuviska vasara" su skriejanciais pienes pukais ir ozkele bei taja su voratinkliu, kuri, manau, yra labai estetiska ir meniska wub.gif Linkejimai visoms fotografuojancioms!
Atsakyti
QUOTE(Starbust @ 2006 09 02, 10:38)
Balsavau. Gražu. Tik... viena foto negavo mano balso, nes... buvo data ant nuotraukos  doh.gif Ranka nebekilo paspausti TAIP  blush2.gif Negadinkim nuostabių kadrų, ką  biggrin.gif  mirksiukas.gif

O ką ta data reiškia... jei nuotrauka patinka, graži, tai koks skirtumas kada nufotografuota????????????????????
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2006 09 02, 17:53)
O ką ta data reiškia... jei nuotrauka patinka, graži, tai koks skirtumas kada nufotografuota????????????????????

Skirtumo jokio kada fotografuota, tik pati data gadina gražų kadrąąąąąąąąąąąą biggrin.gif

Žodžiu, techninė šiukšlė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Starbust: 02 rugsėjo 2006 - 17:07
O as prabalsavau uz Plitvicos vaizdus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 09 01, 21:01)
Ir man tas mažius tarp ramunių,labai labai patiko  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Nu gal as spitra ,bet nematau jokiu maziu tarp ramuniu schmoll.gif
QUOTE(jėga @ 2006 09 02, 08:10)
Koks mažius, kokios ramunės... unsure.gif

drinks_cheers.gif ieskojau,bet irgi neradau schmoll.gif

QUOTE(Eimutė @ 2006 09 02, 11:12)

mažius tarp ramunių  thumbup.gif Čia jam iš karto pirmą vietą subalsuotųme  4u.gif

gal parodykit apie ka kalbat,bo pagalvosiu,kad man visai fool.gif
Atsakyti
QUOTE(vijja @ 2006 09 02, 22:18)
Nu gal as spitra ,bet nematau jokiu maziu tarp ramuniu schmoll.gif

drinks_cheers.gif ieskojau,bet irgi neradau schmoll.gif
gal parodykit apie ka kalbat,bo pagalvosiu,kad man visai  fool.gif

nu man atrodo kalba eina apie si grazuoliuka biggrin.gif ( Krisliukas parase apacioj tarp nuotraukyciu mirksiukas.gif ) o ne apie konkursines nuotraukas lotuliukas.gif nu jei as klystu - atsiprasau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianux: 02 rugsėjo 2006 - 22:34
QUOTE(Agotukas @ 2006 09 01, 18:55)
Kalbu apie šitą  unsure.gif

user posted image

Nors gal ir klystu  g.gif Šiaip labai gražu, bet kažkaip labai jau pvz bangos išplaukę...


Aha, man ši irgi pasirodė "apdirbta". Bet Aurėja paaiškino mirksiukas.gif Nors ji man laaabai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dianux @ 2006 09 02, 23:33)
nu man atrodo kalba eina apie si grazuoliuka  biggrin.gif  ( Krisliukas  parase apacioj tarp nuotraukyciu  mirksiukas.gif  ) o ne apie konkursines nuotraukas  lotuliukas.gif  nu jei as klystu - atsiprasau  blush2.gif

user posted image


Malonu, kad tarp tokių gražių nuotraukų ir maniškę ne konkursinę nuotrauką pastebėjot lotuliukas.gif

Nuoširdžiai nusijuokiau paskaičius komentarus lotuliukas.gif Smagu.
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 09 03, 12:43)
Aha, man ši irgi pasirodė "apdirbta". Bet Aurėja paaiškino mirksiukas.gif Nors ji man laaabai graži  wub.gif

Nelabai sėkmingai anksčiau bandžiau pasakyti du dalykus:
Vienas: atskirti, kur fotografuota su filtru ar nustačius kokią nors mandrą fotoaparato programą, ar apdirbta kompiuteriu, praktiškai neįmanoma.
Antras: viskas remiasi į autoriaus sąžiningumą ir balsuojančių pasitikėjimą.

Tokioje painiavoje stengiuosi apskritai atmesti tokį vertinimo kriterijų, kaip kompiuterinis apdirbimas, ir žiūriu, ar tas efektas, kaip jis bebūtų išgautas, yra reikalingas, prasmingas.
Konkrečiai šita nuotrauka man, pavyzdžiui, labai per saldi 4u.gif
Atsakyti
O man pati gražiausia "...kaip grybų po lietaus..." blush2.gif VA. tongue.gif Ir kitokia nei dauguma ax.gif
O šiaip tai tikrai daug thumbup.gif vaizdelių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betukas: 03 rugsėjo 2006 - 15:27
user posted image
šioj foto (man) viską gadina konteineris, grotos ir ženklas, o gal negadina? ... smile.gif
ten toliau toks gražus vaizdas smile.gif
jo, ta "kaip grybų po lietaus" - savotiška biggrin.gif

o aš prabalsavau už užsienietiškus vaizdelius 4u.gif nors visi vaizdeliai labai mieli - tiek Lietuvos, tik kiti smile.gif

mačiau yra nuotraukytė su nemunu ties birštonu. nu ten tai nerealūs vaizdai natūroj wub.gif tik labiau rudenį blush2.gif

iš visų matomų nuotraukų šio konkurso, galima būtų daryt net keletą konkursų biggrin.gif kuriuose galėtų varžytis saulėlydžiai biggrin.gif , upės, debesys ir t.t. labai jau daug konkursų reiktų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 03 rugsėjo 2006 - 16:37