Įkraunama...
Įkraunama...

Kebabai

Na, pasidalinkim patirtimi kur skaniausi parduodami kebabai? O kur geriau nepirkti?
Atsakyti
skaniausius vienareiksmiskai valgiau palangoj.visi kiti neprilygsta.bet sita tema gal prie kulinariniu labiau g.gif
Atsakyti
Patys neskaniausi kebabai, kokius kada nors tik esu valgiusi parduodami prie Aleksoto kalno, prie auto plovyklos. Mėsa kažkokio neaiškaus bei itartino skonio buvo. Feee.
O skauniausi, tai kiek teko girdėti (pati neragavau) Šiaurės pr. prie "Šiaurinės" parduotuves. Dar kiek žinau labai skanius gamina (irgi neragavau) Žiežmariuose
Vilnius -Klaipėda autostradoje essen.gif
Atsakyti
man skaniausi CUP'e paskutiniame aukšte thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prie Kauno pilies kebabus su skruzdelem daro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 16, 13:44)
Prie Kauno pilies kebabus su skruzdelem daro  unsure.gif

kaip suprast su skruzdelėm blink.gif kokia laimė, kad Kaune retai lankausi biggrin.gif
Atsakyti
jau uzdaviau toki klausima dietologei bet paklausiu ir cia ax.gif kodel kebabai priskiriami prie nesveiko maisto ty picu ir kt?
lavašas-plonas blynas ir is esmes tas pats kas duona.
vistiena-ant iesmo taigi be riebalu
salotos
padazas-aisku buna su majonezu,bet jei rinktis paprasta kečupa arba garstycias?
zodziu nematau kas cia galetu buti nesveiko ar labai kaloringo,paaiskinkit man g.gif
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 08 16, 14:48)
kaip suprast su skruzdelėm  blink.gif kokia laimė, kad Kaune retai lankausi  biggrin.gif


Nu taip ir suprast... kai deda salotas, tai juose būna skruzdelių, tai taip su tomis skruzdemis ir daro t.y. jų neišima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 08 16, 13:49)
jau uzdaviau toki klausima dietologei bet paklausiu ir cia ax.gif kodel kebabai priskiriami prie nesveiko maisto ty picu ir kt?
lavašas-plonas blynas ir is esmes tas pats kas duona.
vistiena-ant iesmo taigi be riebalu
salotos
padazas-aisku buna su majonezu,bet jei rinktis paprasta kečupa arba garstycias?
zodziu nematau kas cia galetu buti nesveiko ar labai kaloringo,paaiskinkit man g.gif

joooo, ir man idomu g.gif bet kebabas visvien yra sveikesnis už kokį mėsainį, dešrainį ar picą (man taip atrodo) mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 16, 14:10)
Nu taip ir suprast... kai deda salotas, tai juose būna skruzdelių, tai taip su tomis skruzdemis ir daro t.y. jų neišima  unsure.gif

tuoj atpilsiu wacko.gif čia tipo gaunasi daugiau "mėsos" ar vietoj prieskonių lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va ka atkasiau smile.gif

"Klaipėdos visuomenės sveikatos centro gydytoja higienistė Liuda Potapovienė mano, kad ne tik beliašai, bet ir kebabai – prastas maistas. Pasak medikės, abejonių kelia ant kebabų dedami padažai. Be to, pagamintų su padažais kebabų galiojimo laikas – vos kelios valandos. Jeigu iki to laiko kebabai nesuvartojami – juos būtina įdėti į šaldytuvą, ką, gydytojos nuomone, ne visi prekeiviai daro."

taip iseina kad jei niekur tu to kebabo nelaikai, o iskart suvalgai ir paprasai nedet tu padažu majoneziniu tai viskas ok :Dnes siaip tai juos gamina matant,taigi is jokiu saldytuvu kaip ir netraukia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 16 rugpjūčio 2006 - 14:17
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 08 16, 14:16)
nu va ka atkasiau smile.gif

"Klaipėdos visuomenės sveikatos centro gydytoja higienistė Liuda Potapovienė mano, kad ne tik beliašai, bet ir kebabai – prastas maistas. Pasak medikės, abejonių kelia ant kebabų dedami padažai. Be to, pagamintų su padažais kebabų galiojimo laikas – vos kelios valandos. Jeigu iki to laiko kebabai nesuvartojami – juos būtina įdėti į šaldytuvą, ką, gydytojos nuomone, ne visi prekeiviai daro."

taip iseina kad jei niekur tu to kebabo nelaikai, o iskart suvalgai ir paprasai nedet tu padažu majoneziniu tai viskas ok :Dnes siaip tai juos gamina matant,taigi is jokiu saldytuvu kaip ir netraukia g.gif

tai va aš ir perku ką tik padarytus prie mano akių, o ne kokius nors palaikytus ar iš šaldytuvo doh.gif o padažas tai gali imt ne majonezinį, o pikantišką, kur įeina ketčupas
Atsakyti
QUOTE(starbee @ 2006 08 16, 16:22)
tai va aš ir perku ką tik padarytus prie mano akių, o ne kokius nors palaikytus ar iš šaldytuvo  doh.gif o padažas tai gali imt ne majonezinį, o pikantišką, kur įeina ketčupas


as klausiau pirkdama-i visus ieina majonezas,net i astru doh.gif nebent prasyt su garstyciom arba kad paprasto padazo uzdetu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 16 rugpjūčio 2006 - 14:32