Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(laimužėX @ 2007 11 14, 07:23)
ot galvelė,  doh.gif juk ir pati buvau radus skelbimą, kur už brotherį fanginę prašė 2200 Lt  verysad.gif

As vakar maciau kazkur skelbima, kur brotheri fangini su priedais visokiais pardavinejo klaipedoje,pasiieskok,gal dar rasi?
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 14, 08:33)
As vakar maciau kazkur skelbima, kur brotheri fangini su priedais visokiais pardavinejo klaipedoje,pasiieskok,gal dar rasi?

tai ko gero tas pats ir bus,kur aš sakiau g.gif , aš jau dviejose vietose tą skelbimą buvau radus, bet kažkaip gal brangoka, o pigiau neparduoda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 14, 07:40)
tai ko gero tas pats ir bus,kur aš sakiau  g.gif , aš jau dviejose vietose tą skelbimą buvau radus, bet kažkaip gal brangoka, o pigiau neparduoda  blush2.gif

na ziurint kokia ten masina-jei elektronine,tai normaliai,jei perfokortine-tada tikrai labai brangu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 14, 08:49)
na ziurint kokia ten masina-jei elektronine,tai normaliai,jei perfokortine-tada tikrai labai brangu... g.gif

tiksliai neatsimenu ką parašė (nes jau ištryniau emailą), bet man atrodo, kad perfokortinė ir padėvėta g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 14, 08:11)
tiksliai neatsimenu ką parašė (nes jau ištryniau emailą), bet man atrodo, kad perfokortinė ir padėvėta  g.gif

na naujos Brother tai tikrai negausi,bet jei perfokortine-tai tikrai smarkiai per brangu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 14, 09:13)
na naujos Brother tai tikrai negausi,bet jei perfokortine-tai tikrai smarkiai per brangu schmoll.gif

ką čia bepridursi - lauksim, gal atsiras pigesnė, o dabar reikia bent tuos spalvotus raštus išsiaiškint kaip megzt g.gif su Toyota kažkada mokėjau, bet čia kiek kitaip unsure.gif
Atsakyti
matau daug kas mezga brother mezgimo masinomis, o tai gal adatu irgi reikia ar jus turit savo keliu is kur gauti?
Atsakyti
Brother,
o gal turit koki internetini adresiuka, kur butu galima apziuret kuo prekiaujat? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brother @ 2007 11 14, 08:27)
matau daug kas mezga brother mezgimo masinomis, o tai gal adatu irgi reikia ar jus turit savo keliu is kur gauti?

As tai turiu ateinantiems 10 metu, bet jei ka - turesiu omeny, dekui 4u.gif
Papildyta:
sukuriau nauja temele cia http://www.supermama...0#entry12979349
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moshke: 14 lapkričio 2007 - 09:42
QUOTE(moshke @ 2007 11 14, 09:41)
As tai turiu ateinantiems 10 metu, bet jei ka - turesiu omeny, dekui 4u.gif
Papildyta:
sukuriau nauja temele cia http://www.supermama...0#entry12979349

super thumbup.gif , bet dar šitą dabaigiam lotuliukas.gif
va koks tas skelbimas buvo: "Parduodu mezgimo masina \"Brother\" su priedais ( riberiu, iskarpu skaitytuvu, programeriu" - tai kokia čia turėtų būti ?
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 14, 08:44)
super  thumbup.gif , bet dar šitą dabaigiam  lotuliukas.gif
va koks tas skelbimas buvo: "Parduodu mezgimo masina \"Brother\" su priedais ( riberiu, iskarpu skaitytuvu, programeriu"  - tai kokia čia turėtų būti ?

Tai modelio nera, negaliu pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(moshke @ 2007 11 14, 09:53)
Tai modelio nera, negaliu pasakyti...

pamėginsiu paklaust, gal atsakys g.gif , o tada jau čia parašysiu smile.gif
Atsakyti