Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai sveikinimai

Didziausia problema,einant i vestuves,yra graziu,tinkamu zodziu jauniesiems,parinkimas.Kaip tik tokios temos pasigedau forume.Gal kas zino originaliu,"nenuvalkiotu" sveikinimo zodziu?
Atsakyti
kai man reikejo sveikinima jauniesiems uzrasyt, tai as susiradau savo tevu vestuvinius sveikinimus ir is ten nupyliau tongue.gif graziu sveikinimu galima rasti www.cards.lt, ten ir pasirinkimas didesnis. o siaip gali buti taip kad ne tik tie patys zodziai bus atviruke uzrasyti, ne tik atvirukas toks pat, bet ir ta pati graziai arsanti moteriske uzraso. zinau viena toki atveji laugh.gif
Atsakyti
Perziurejau gal kokius 6 saitus sveikinimu, visuose tie patys leksti ir atmintinai zinomi sveikinimai....Tad ieskojau knygose, kad nebutu nuvalkiota. Megstu, kai sveikinimai buna pritaikyti butent tam asmeniui. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Astra @ 2004 09 04, 10:30)
Didziausia problema,einant i vestuves,yra graziu,tinkamu zodziu jauniesiems,parinkimas.Kaip tik tokios temos pasigedau forume.Gal kas zino originaliu,"nenuvalkiotu" sveikinimo zodziu?

As turiu atsviesta filosofo Kalilio Dzibrano knyga. Ten yra labai faini (bent jau mano nuomone) zodziai apie santuoka ir gyvenima. Jei nori galiu nupyskinti manyciau butu geras variantas, nes tikrai nera eilerastis ir nesikartoja rimas ar t.t
smile.gif
Atsakyti
Bitulka,butu didelis ACIU,jeigu rastum siek tiek laiko,ir parasytum tuos zodelius...Is anksto dekoju. rolleyes.gif
Atsakyti
Keletas man patinkanciu sveikinimu

Gal pasakų Karaliai barstė debesynuos sniegą,
Kai meilės angelai plasnojo virš širdžių...
Tarytum rožių žiedlapiais baltais svajonių vėjas
Jums išpuošė gyvenimo kelius visus.

Laimingi būkit savo meilės dieną lyg Karaliai...
Nėra didesnio žemėj turto, negu radot Jūs.
Branginkit vienas kitą nuolat ir mylėkit amžiais!
Dovanotą laimę laikykit amžinu turtu.


user posted image

Kaip nuostabu surasti meilę,
Kai nesitiki visai.
Švelnumą ir beribę laimę
Pajausti dviese jau kitaip.
Tas subrandintas dviejų jausmas –
Likimo dovana.
Skraidykit sieloje lyg paukščiai
Ir būkit amžinai šalia!

Atsakyti
http://vilniaus_ving...iles/greetings/ thumbup.gif
Užeik,pasiskaityk -gal kas patiks
Atsakyti
QUOTE (Astra @ 2004 09 06, 11:19)
Bitulka,butu didelis ACIU,jeigu rastum siek tiek laiko,ir parasytum tuos zodelius...Is anksto dekoju. rolleyes.gif

Cituoju:

Mylekit vienas kita, bet meiles nepaverskita panciais: geriau tebuna jinai jura, skalaujanti jusu sielu krantus.
Pripilkit viens kitam taures, bet negerkit is vienos.
Atlauzkit viens kitam duonos, bet nekaskite tos pacios riekes.
Dainuokit kartu ir dziaukites, bet tegu kiekvienas lieka ir atskiras, kaip po viena yra ir liutnes stygos, nors virpa ta pacia muzika.
Atiduokit savo sirdis, tik ne vienas kito nuosavyben, nes tik Gyvenimo ranka gali valdyti Jusu sirdis.
Ir stovekite kartu, bet ne per arti vienas kito, nes juk sventos kolonos stovi atskirai, o azuolas ir liepa neauga viens kito seselyje...

Is filosofo ir pranaso Kalilio Dzibrano knygos.

Man asmeniskai labai patiko, nes zodziai tikrai neeiliniai ir ne banalus eilerastukai.. smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Bitulka, thumbup.gif zodziai thumbup.gif
Atsakyti
Bitulka, zodiai nuostabus clap_1.gif .dar, dar dar prasyciau
Atsakyti
Ateina toks laikas - lakštingaloms suokti,
Žiedams ir jausmams sužydėti.
Ateina toks metas - mylėti ir tuoktis
Ir dviem savo lizdą sudėti.
Mes jums palinkėsim - darnos, atidumo
Ir visad viens kitą paremti.
Kasdien ir tada, kai užgriūtų sunkumai
Vieningai ir taikiai gyventi.
Tegu neužgesta jaukus žiburėlis
Šeimos židiny ir namuos
Ir meilės tyros tenetemdo šešėliai
Dabar ir vėliau, - niekados.
Atsakyti
joo, Bitulka, man siuos zodzius skaite mano liudininke per vestuves, vos neapsizliumbiau, tokiu graziu dar nebuvau girdejus....
Atsakyti