Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveikutes,

Gal kam nors yra teke ka nors girdeti apie J. CEPO sodyba AGLUONENU km?.. ax.gif
Atsakyti
Tai ka rasau atsiliepimus apie Majorus g.gif

Nuo pat pradziu sugadino nuotaika visiems sveciams, nepatiekdami nieko prie alaus stalo doh.gif buvo pastatyta alaus backute ir mano tete milijona kartu prase ko nors atnesti bet ji atrezdavo" nenesiu, nes paskui niekas nevalgys kito maisto" blink.gif a ji durna gal kartais unsure.gif

Taip mano sveciai isbuvo alkani, kol mes gryzom ir atnese pirma karsta. Ispudingai jis neatrode schmoll.gif nors buvo nupasakojus graziai verysad.gif

Likusio maisto nemaciau, nes nerupejo. tongue.gif

Antra diena apie 50 zmoniu atnese vos du padekliukus saslyku blink.gif maniau mirsiu is giedos, nes sveciai pradejo skolintis saslyku vieni is kitu blush2.gif verysad.gif tai mama nebeistvere ir nuvare i virtuve rekti ant tu seimininkiu thumbup.gif tai gavo dar kelis padeklus saslu lotuliukas.gif

Nepatiko miegamos vietos, nes dviem zmonems padeta viena pagalve blink.gif

Siaip daugiau nusiskundimu nezinau, maisto pati neparagavau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 08 03, 02:12)
Tai ka rasau atsiliepimus apie Majorus g.gif




as nesuprantu, bene jie proto neturi... nu blyn... juk zmones valgyt tai nori.... aisku atsiras sakanciu kad ne maistas svarbiausia... taciau juk zmones is kito lietuvos galo atvaziuoja, buna visa diena nevalge... nu blynnn nesuprantu as.... uz ka tada pinigelius moket... arba pasakytu maisto bus ir tiek... savo atsivestumem doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 03 rugpjūčio 2007 - 07:59
MB bendradarbis svente vestuves Majoru sodyboj pries 2metus, tai jie jau tada buvo labai nepatenkinti del maisto. Tipo neskanus, jo mazai ir t.t. Pati nebuvau, nieko negaliu pasakyt, bet ju atsiliepimai patys blogiausi.
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 08 03, 00:12)
Tai ka rasau atsiliepimus apie Majorus g.gif

Nuo pat pradziu sugadino nuotaika visiems sveciams, nepatiekdami nieko prie alaus stalo doh.gif buvo pastatyta alaus  backute ir mano tete milijona kartu prase ko nors atnesti bet ji atrezdavo" nenesiu, nes paskui niekas nevalgys kito maisto" blink.gif a ji durna gal kartais unsure.gif

Taip mano sveciai isbuvo alkani, kol mes gryzom ir atnese pirma karsta. Ispudingai jis neatrode schmoll.gif nors buvo nupasakojus graziai verysad.gif

Likusio maisto nemaciau, nes nerupejo. tongue.gif

Antra diena apie 50 zmoniu atnese vos du padekliukus saslyku blink.gif maniau mirsiu is giedos, nes sveciai pradejo skolintis saslyku vieni is kitu blush2.gif  verysad.gif tai mama nebeistvere ir nuvare i virtuve rekti ant tu seimininkiu thumbup.gif tai gavo dar kelis padeklus saslu lotuliukas.gif

Nepatiko miegamos vietos, nes dviem zmonems padeta viena pagalve blink.gif

Siaip daugiau nusiskundimu nezinau, maisto pati neparagavau schmoll.gif



blink.gif blink.gif



hm.... g.gif na gal delto kad mano mama su pacia savininke geros jaunystes drauges ir dabar prie progos biciules todel per mano vestuves nieko netruko ir buvo viskas labai puiku... wub.gif bent jau apie stala ir valgi kalbant.... netruko nei saslyku, nei saltu ir karsti laiku atejo bei buvo skanus (bent jau teveliai sake mat patiems nelabai kada knaisliotis po lekste buvo)


o del nameliu net nezinau..niekas nesiskunde o ir i kitus as ir kojos nekeliau ten kur pati nemiegojau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2007 08 05, 18:22)
blink.gif  blink.gif
hm....  g.gif  na gal delto kad mano mama su pacia savininke geros jaunystes drauges ir dabar prie progos biciules todel per mano vestuves nieko netruko ir buvo viskas labai puiku...  wub.gif  bent jau apie stala ir valgi kalbant.... netruko nei saslyku, nei saltu ir karsti laiku atejo bei buvo skanus (bent jau teveliai sake mat patiems nelabai kada knaisliotis po lekste buvo)
o del nameliu net nezinau..niekas nesiskunde o ir i kitus as ir kojos nekeliau ten kur pati nemiegojau..  blush2.gif


matai gal todel ir buvo pas jus viskas puiku mirksiukas.gif pas mus-NE schmoll.gif

pusbrolio vestuves rugpjucio 15 d. Majoruose, tai prigrasiau kad viska sneketu su ta babce biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2007 08 01, 21:05)
2 foto cia visas alaus stalas pirma diena doh.gif
1 foto Antra diena ant stalo ir tebuvo tik vienos padekliukas (cia jau biski nuvalgytas)



o varge mane infarktas istiks, jei savovestuviu diena pamatysim toooooki alaus stala, o tai pas mane giminej ir draugu kompanijoj eiliniame baliuky daugiau buna...

siamka patark, kaip susikalbeti su ta seimininke kad to maisto pakaktu? kaip jus pinigelius visus is anksto sumokejot ar dali is pradziu o dali po visko? nes as galvoju vienintelis apsidraudimas butu...
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2007 08 01, 21:05)
2 foto cia visas alaus stalas pirma diena doh.gif
1 foto Antra diena ant stalo ir tebuvo tik vienos padekliukas (cia jau biski nuvalgytas)




as tikiuosi nebusiu is tu, kuriai teks prisijungti apie "gaspada" rasyti neigiamai. Butu malonu, kad nei man svente nebutu sugadinta, nei jiems reputacija...

nes jei jie mums taip "pavarys" su stalo nenurinkimu, buteliu nenuemimu ir visais siamkos minetais lepsusais, garbes zodis, pavarysiu ir as, turiu pakankamai pazystamu, kad parasyciau i klaipedos rajono laikrascius..

bet as optimiste ir vis dar nusiteikusi pozityviai, tikiu kad jie nepasisiukslins ir galesiu juos pagirti. jau praejo metai po siamka tavo vestuviu, gal jau i gera viskas pasikeite. kodel kitos mergaites tyli, kurios gaspadoj sia vasra svente????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AquaRose: 06 rugpjūčio 2007 - 10:16
QUOTE(AquaRose @ 2007 08 06, 12:11)
as tikiuosi nebusiu is tu, kuriai teks prisijungti apie "gaspada" rasyti neigiamai. Butu malonu, kad nei man svente nebutu sugadinta, nei jiems reputacija...

nes jei jie mums taip "pavarys" su stalo nenurinkimu, buteliu nenuemimu ir visais siamkos minetais lepsusais, garbes zodis, pavarysiu ir as, turiu pakankamai pazystamu, kad parasyciau i klaipedos rajono laikrascius..

bet as optimiste ir vis dar nusiteikusi pozityviai, tikiu kad jie nepasisiukslins ir galesiu juos pagirti. jau praejo metai po siamka tavo vestuviu, gal jau i gera viskas pasikeite. kodel kitos mergaites tyli, kurios gaspadoj sia vasra svente????


As svenciau praejusi rugseji,mano atsiliepimai patys geriausi,seimininkai-nuostabus zmones wub.gif Viskas buvo super-labai svaru,labai tvarkinga, labai skanu,ir tikrai to maisto uzteko g.gif Tiesa sakant, pas mus buvo tokios vestuves,kad prie stalo beveik neteko sedeti thumbup.gif Uztat gal ir to maisto uzteko biggrin.gif O siaip mes viska buvom aptare iki smulkmenu dar gerokai pries vestuves,sudare meniu,nurode kiekius ir t.t.
Atsakyti
Niu negi niekam nera teke girdeti apie CEPU sodyba Agluonenuose?.. unsure.gif
kaip ten viskas? Kokie atsiliepimai?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspire: 06 rugpjūčio 2007 - 16:50
QUOTE(maziulele @ 2007 08 03, 01:12)
Tai ka rasau atsiliepimus apie Majorus g.gif


o taip lotuliukas.gif pernai mano vestuvės buvo liepos 8 d., o sodybos pradėjau ieškot dar lapkritį smile.gif paskambinau Majorams, o Majorienė pareiškė, kad jų sodyba labai gera, labai faina, kad mano dienai jau užimta, bet dėl jų žmonės net vestuvių datą pakeičia cool.gif reiktų pasigydyti DIDIBĖS MANIJOS SINDROMĄ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2007 08 06, 20:53)
o taip  lotuliukas.gif pernai mano vestuvės buvo liepos 8 d., o sodybos pradėjau ieškot dar lapkritį smile.gif paskambinau Majorams, o Majorienė pareiškė, kad jų sodyba labai gera, labai faina, kad mano dienai jau užimta, bet dėl jų žmonės net vestuvių datą pakeičia  cool.gif reiktų pasigydyti DIDIBĖS MANIJOS SINDROMĄ  biggrin.gif


jau tikrai ponia yra apie save geros nuomones doh.gif is pradziu viskas buvo gerai, atrode susitarem kaip zmones, ir sudas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti