Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie vaikų įvaikinimą?

sveikos! o kaip jus suzinojot apie ta vakareli? as pirma karta girdziu ,kad toks buvo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Teruke @ 2008 01 07, 14:53)
sveikos! o kaip jus suzinojot apie ta vakareli? as pirma karta girdziu ,kad toks buvo blink.gif



Įvaikinimo tinklapy visada yra skelbiama apie renginius, o kieno adresus darbuotojos turi - praneša ir asmeniškai.
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 01 07, 17:41)
Įvaikinimo tinklapy visada yra skelbiama apie renginius, o kieno adresus darbuotojos turi - praneša ir asmeniškai.

Mano adresa turi,bet niekada nepranese.o gal galit papasokot siek tiek kas ir kaip ten vyksta?
Atsakyti
Aūūū o gal visgi kas nors imes teismo prašymo prašymo kopiją. Trečiadienį ar ketvritadienį turiu nešti prašymą teismui.
Papildyta:
prašymą teismui įvaikinti
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2008 01 07, 21:11)
Aūūū o gal visgi kas nors imes teismo prašymo prašymo kopiją. Trečiadienį ar ketvritadienį turiu nešti prašymą teismui.
Papildyta:
prašymą teismui įvaikinti

As kaskaip nepamenu,kad man reikejo rasyt prasyma g.gif viska surase advokate.As tik nunesiau i teisma.
Atsakyti
ZAIKA2, ryt nuskanuosiu ir issiusiu prasyma. Reikes irasyti savo duomenis. Ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 01 07, 08:59)
Paragintoji, GinteZZ , jei tik buciau zinojusi, kad bendrauju su mamytemis is sio saito  ax.gif  mirksiukas.gif
Manau draugyste pratesime mums aktualia sio forumo tema.

Ir aš pritariu smile.gif
Atsakyti
Noriu paklaust,o jus(kurios neturi vaiku) viska isbandet,kad pagimdytumet savo vaikuti? g.gif
Atsakyti
Viską kas imanoma nekenkiant savo sveikatai ir gyvybei. Manau kad dauguma žmonių padarytų viską kas imanoma kad tik turėtų savo pagimdytą vaikutį bet deja nevisda tai imanoma.
Atsakyti
O mes nebandem nieko. Padarem tyrimus, radom problema ir nusprendem neleist kruvos pinigu abejotiniems keliems procentams tikimybes, o uzaugint viena ar kelis pamestus vaikelius.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti