Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimukai dvyniams

QUOTE(šviesuolė @ 2005 12 09, 14:13)
Mielos būsimos dvynukų mamytės
susitaikykit su ta mintim,kad su savo šauniais dvynukais jūs ištisai niekur netilpsit pravažiuoti,bus sunkūs vežimai, nebūsite tokios judrios,kaip su vienu vaiku. Esu girdėjusi,kad kai vaikai sėdi vienas už kito,paskui negali sumaišyti"eilės".Todėl mes nenorėjome,kad vienas būtų lyderisir pirkom vežimą,kad vaikai vienas šalia kito.Iš pradžių bandys pakrapštyti vienas kitą, bet juk ir taip vienas be kito negali.
O pavežti vežimą kai vaikams 2,5metų vis tiek gana sunku.
Beje žiemą koks bebūtų vežimas , be kito žmogaus pagalbos visos savo chebros neišnešite.



As kai dvynuku mama galiu pasakyti, turiu traukinuka ir salia vienas kito sedinti vezima...
pirma pirkom kaip Dovestos salia sedinti.. bazej as patenkinta...jis man gerai laukia ypac kai salta nes mano vaikai lauke gerai miega, o traukinuka pirkau Alkeksoto turguje uz 40lt. isskalbiau ir puikiausiai vazinejam ypac kai reikia poliklinikas, drauges kurios turi liftus pasiekti jis labai kompaktiskas..
traukinuka ikisu i golfuka ir dar drauges vienvietis telpa...
del triraciu turi mano drauge ir puikus reikalas ypas jei nereikia lopsiu....
traukinyje dazniausiai vaikus migdau namuose, itelpam ir vonioj su juo..kai reikia vienai abu ismaudyti, daba toks laikas kasd ropojama ir lipama visur... del sedejimo sodinu i gala ta kuris buna ta diena ramesnis nes kai spardo kitas priekyje pyksta, del to visai nesuku galvos... lotuliukas.gif
kita mano drauge ir tokius turi ir labai patenkinta tad...spreskit pacios
Viena pazystama turi ir sketuka nes jos su sese susigimde panasiai vaikus, sake Aleksoto turguje (cia jei ka kaune) yra pirkti sakiau uz koki 50lt ir paimciau.....

sekmes beperkant
Atsakyti
As gal biskiuka ir ne i tema, bet norejau isiterpti ax.gif pas mus Svedijoj dvivieciai vezimai yra labai labai populiarus thumbup.gif man keista is pradziu buvo, kai pamaciau, bet yra labai naturalu ir labai praktiska. Jie net vadinami ne dvynuku vezimais o broliu. Seimos, kurios turi mazus leliukus, sakysim 1-2-3 metu skirtumo, tai labai patogu toks dvivietis vezimas, nes didesnis dar per mazas eiti, o ir nesti ji neiseina, o du vezimus vairuoti irgi ne kas. Nezinau, gal jau ir Lietuvoj taip yra blush2.gif jau senokai ten nebuvau ax.gif tik man pasirode labai gera ideja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sirduze @ 2005 12 10, 15:05)
As gal biskiuka ir ne i tema, bet norejau isiterpti  ax.gif  pas mus Svedijoj dvivieciai vezimai yra labai labai populiarus  thumbup.gif  man keista is pradziu buvo, kai pamaciau, bet yra labai naturalu ir labai praktiska. Jie net vadinami ne dvynuku vezimais o broliu. Seimos, kurios turi mazus leliukus, sakysim 1-2-3 metu skirtumo, tai labai patogu toks dvivietis vezimas, nes didesnis dar per mazas eiti, o ir nesti ji neiseina, o du vezimus vairuoti irgi ne kas. Nezinau, gal jau ir Lietuvoj taip yra  blush2.gif  jau senokai ten nebuvau  ax.gif  tik man pasirode labai gera ideja  thumbup.gif


pas many panasus vezimas tik as dvynius vezioju.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mozaika: 11 gruodžio 2005 - 22:41
patarkit, ar reikia lopsinio vezimuko, jei leliukai gims birzelyje? gal uztektu sportinuko g.gif
Atsakyti
Pas jus maclarenai nuo gimimo sportinukai yra , super vezimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2006 01 04, 17:24)
Pas jus maclarenai nuo gimimo sportinukai yra , super vezimas smile.gif

paskaiciau, kad jie tinka tik nuo 3men. g.gif ar as gal ne toki modeliuka ziuriu?
Atsakyti
QUOTE(sirse @ 2004 09 04, 20:21)
Apie vežimukus galima rasti gana daug informacijos, bet.... norint išsirinkti vežimuką dvyniams tai nėra jau taip paprasta  doh.gif .... Net ir parduotuvėse užklausus apie prekes dvyniams tenka išgirsti  (iš kai kurių pardavėjų )vos ne nustebimą sad.gif  ... Et, kiek supratau - dvyniai nėra labai paklausūs  laugh.gif
  Gelbėkit, mamos, padėkit išsirinkti vežimuką  unsure.gif  Patarkit, kokie dvyniams yra geresni .. ir dar.. jeigu gyvenate standartiniame bute - tai kaip namuose - ar prireikė vežimėlio . Nes šiandien su vyru matavome buto duris (ir vėl teko nusivilti  sad.gif  ), nes tikriausiai platus vežimėlis netilps pro duris... blink.gif


yra vežimukai kaip traukinukai dvynems visai nieko pas mus tai netoks bet mes telpam pro duris tik jei iš vieno kambario i kita tai netelpam
Papildyta:
QUOTE(šviesuolė @ 2005 12 09, 14:13)
Mielos būsimos dvynukų mamytės
susitaikykit su ta mintim,kad su savo šauniais dvynukais jūs ištisai niekur netilpsit pravažiuoti,bus sunkūs vežimai, nebūsite tokios judrios,kaip su vienu vaiku. Esu girdėjusi,kad kai vaikai sėdi vienas už kito,paskui negali sumaišyti"eilės".Todėl mes nenorėjome,kad vienas būtų lyderisir pirkom vežimą,kad vaikai vienas šalia kito.Iš pradžių bandys pakrapštyti vienas kitą, bet juk ir taip vienas be kito negali.
O pavežti vežimą kai vaikams 2,5metų vis tiek gana sunku.
Beje žiemą koks bebūtų vežimas , be kito žmogaus pagalbos visos savo chebros neišnešite.

Tikrai mes telpame visur ir parduotuvėse su vežimu ir vaikštome tikrai nėra taip sunku
Atsakyti
Kas dar neisirinko vezimuko Jonelio kieme siandien maciau net tris vezimukus dvynukams. Vienas traukinukas , o kiti pnasiau i sportinukus, visu kaina 300 lt.
Atsakyti
Iskeliu tema i virsu, gal kas pades...
jau esu baisioj nevilty, is kur ta vezima gauti, net i Gariunus siandien nusitrenkem. To pacio pigiausio lenkisko nensoriu, bet ten moteryte pasakojo, kad yra Tako dvivieciai, kainuotu apie 800 lt. Gal kas susiduret???

Daugiau net parduotuvese nieko nematem (na, isskyrus labai brangius)
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2006 04 09, 14:03)
Iskeliu tema i virsu, gal kas pades...
jau esu baisioj nevilty, is kur ta vezima gauti, net i Gariunus siandien nusitrenkem. To pacio pigiausio lenkisko nensoriu, bet ten moteryte pasakojo, kad yra Tako dvivieciai, kainuotu apie 800 lt. Gal kas susiduret???

Daugiau net parduotuvese nieko nematem (na, isskyrus labai brangius)

Yra ir TAKO dvivieciai, dar yra Graco dvivieciai, dar MIKADO. wub.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir aš savo patirtimi smile.gif Mes pirkom lenkišką už 500 Lt. Privalumai - dideli ratai ir permetama rankena. Žiemą pravažinėjom, bet dabar jau su juo atsisveikinom, nes sulūžo viena detalė, todėl nebepasidaro sėdimas. Taip kad nepatariu. Kai ieškojom pirkti vežimo, visiškai nebuvo pasirinkimo. Dabar parduotuvėje "Vaikutis" Vilniuje yra tikrai neblogas dvynukškų ratų pasirinkimas.
O kad su dvigubu vežimu niekur netilpsit - tai tikrai,tiesiog reikia su tuo susitaikyti smile.gif
Atsakyti
Mes turim Peg-perego Duette "traukinuką". Esu labai patenkinta - sėdynes galima tvirtint kaip nori - abi į mamą, atvirkščiai arba vieną priešais kitą. Abi sėdynės pilnai pasiguldo. Tik lopšiukus reikėjo pirkt atskirai, nes į komplektą neįeina. Prvažiuojam pro visas duris, pro parduotuvių kasas. Šiek tiek pakėlus rankeną, telpa ir į liftą thumbup.gif
Atsakyti