Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės jauniesiems

kaip sakoma i vestuves be geliu neinema,bet teko patirti savo kailiu,kad sveciai tiek prinese geliu,kad visos namuose esancios vazos buvo primerktos,taipogi visi kibirai.Manyciau kuo kukliau tuo graziau thumbup.gif Ir jauniesiems nereiks galvot is kur kibiru gelem gauti thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif prisiminiau, as per vestuves gavau tokias puokste - nepuokste kaip sketis - jie is tokio pagaliuko... ir tik virsuje keli ziedai itvirtinti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif po siai dienai turiu kaip prisiminima thumbup.gif aisku, ziedai ismesti, bet pats sketis su tokiom kaip lapais - bet is ju like tik gyslos... labai liuks
Atsakyti
Mes per vestuves gavom 87 visokiu ilgiu ir spalvu rozes ir 2 puokstes. Puokstes tai laaaabai fainos. Viena - toks ilgas kotas, o paciam virsuj puokste is roziu ir dar kazkokiu geliu. Per visa koto ilgi ejo zalumynai, apklijuoti 3-5 cm suktomis kriauklemis ir kristaliukais. Nu labai grazu. Ziurint filma kai kurie draugai klause, ar cia nuotakos puokste tongue.gif
O rozes tokio ispudzio nepadare sad.gif Pradzioj mama jas sumerke vonioj i 3 kibirus, o veliaus as jas isdalinau i vazas...ir net nepastebejau kaip nuvyto...
Atsakyti
man labiausiai patikusi puokste- glebys freziju. jos man pacios mieliausios wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 09 07, 22:03)
man labiausiai patikusi puokste- glebys freziju. jos man pacios mieliausios wub.gif


Tai va - musu antroji gauta puokste buvo butent daug daug freziju idomiai ipakuotos. Ir dar kazkokie paraitymai dekoratyviniai tarp ju. Bet pati puokste tai laaabai didele smile.gif
Atsakyti
wink.gif as kai ejau i vestuves savo geriausiai draugei nesiau narcizu glebi (buvo pavasaris), kuri perrisau baltu placiu kaspinu. wink.gif Tai drauge pasake, kad net norejo savo jaunosios puokste i sita apmainyt wink.gif
Atsakyti
Geles aisku, labai grazu. Bet einant i vestuves 3 roziu napadovanosi, reiktu ko nors tinkamo tokiai progai. O puokstes, kaip zinia, kainuoja ne viena desimti Lt. Jei einate tik pasveikinti jaunuju, bet baliuje nedalyvaujate, tai gal ir tinka dovanoti geles. Taciau, jei vestuvese dalyvaujate, geriau tuos pinigelius, kuriuos numatete isleisti gelems, ideti jauniesiems i vokeli. Per vestuves tu geliu buna jura. Jaunieji dovanotas puokstes vis tiek kam nors atiduoda (sumeta i masina, vezioja jas kol neatvaziuoja i baliaus vieta).
Atsakyti
na, nezinau - mes geliu neveziojom, ka gavok prie zakso ar baznycios atidavem tevam ir jie jau parveze namo. wink.gif
dar prisiminiau, gavom ir tokia labai mazyte subtilia puokstyte, ji buvo is karto padaryta i toki molini induka - thumbup.gif indukas liko kaip prisiminimas - kitas puokstes galima ten daryti...
Atsakyti
O as tai artimiausiu draugu prasiau, kad geriau vazonelius dovanotu. Mes isvaziavom kita diena, visos skintos geles liko pas tevus, o kai grizom po dvieju savaciu, ju ne kvapo jau nebebuvo. O vazonines issilaike ir iki siol puikiausiai gyvena thumbup.gif
Atsakyti
ziuriu, kad seniai jau cia berasyta, kazkaip pazvelgiau i palange ir prisiminiau puokstes, kurias man padovanojo...

man patiko, kad kai kuriose puokstese buvo tokiu dalykeliu, kurie net nuvytus gelems pasilieka, pvz:
1. ant palanges vazonelyje pasodinta auga ba,bukine dracena, ji tokia vingiuota, susisukusi spirale, buvo vienoje puoksteje, o paskui pamerkem i vandeni, isaugo saknys, persodinom i vazoneli, isleido tris uglius ir auga. thumbup.gif super...
2. drauge dovanojo puokste i tokia vazele imerktas, dabar ta vazele namie stovi, i ja merkiam kitas gelytes.
3.dar dovanojo draugai toki popierini krepseli, kuriame buvo i tokius kai megintuvelius gelyciu prideta, nuvytus ta krepselu pakabinau kamparys, susidejau siulus, adatas...

Gal kvaulai skamba, bet pamaciusi sitas dovaneles, visada prisimenu tuos, kas juos dovanojo. Geles nuvyto, bet juk tai pasiliko...

Na kuriozas buvo kai padovanojo puokste su kazkokiais ispintas siaudiniais ornamentais, panasiai kaip laidotuvese buna krepseliai blink.gif siaubas, osmeciau dvi dienos po vestuviu, ka sveciai isivazinejo. Bet dovanojo zmones is kaimo...gal ten net nebuvo parduotuves, nebuvo pasirinkimo......
Atsakyti
As ir nenoreciau, kad man per vestuves pridovanotu daug geliu, nes nuo 14 val vaziuojam i gamta, tik kokia 19 val busim salej, kur galesim pamerkti geles, tai per tiek laiko vasaros metu jos tikrai gali ne tik apvysti, bet ir nuvysti. Bet kaip toki savo nora issakyti sveciams ju neizeidziant?
Atsakyti
burunduk, viena klausimelis- o jus i gamta vaziuosit po baznycios ar po zakso?

pvs man pora puoksteliu atnese kai tuokemes baznycioj...taciau dalis sveciu baznytinej ceremonijoj nedalyvavo, o susirinko jau pokylio vietoj (jusu atveju salej), tai tada ir sudave visas dovanas ir geles... tad jos ir nenuvyto

ps. galbut gali apie uzsiminti kvietimuose, kaip nors zaismingai galetum parasyti ir tiek 4u.gif
Atsakyti