Įkraunama...
Įkraunama...

Gėlės jauniesiems

QUOTE(reduxe @ 2008 08 18, 18:05)
mes gavom daug ivairiu,dideliu,brangiu puoksciu,ir visai tuo nesidziaugiu,pirmiausia neatsimenu kas jas dovanojo,antra per tokius karscius joj jau ta pati vakara pradejo vysti.kapu kuriuos reikia lankyti neturime doh.gif  pasimerkem viska namie ir kita diena isvaziavom savaitei prie juros,gryze plovem prirugusias vazas ir metem supuvusias geles doh.gif  as geles labai megstu, bet gaila zmoniu pinigeliu. geriau visi priskintu lauko geliu! sudejus visus pinigelius uz geles butu isejusi prabangi vakariene,gerame restorane ax.gif  cia labai materealistiskai sneku, bet tokia realybe

sutinku drinks_cheers.gif esu pati floriste,ir zinau kaip tos gelytes visos ypac brangiausios rozytes lepios ir greitai ,vysta..... doh.gif pati ir nenoriu gauti kalnais geliu pakaktu kad simboliskai po rozyte padovanotu,o jai jau nori dovanoti ka brangaus is geliu,tegu perka vazonelius orhideju ar kaska tokio,kad butu prisiminimas ilgam mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagrinde gavau rozes...na nezinau man tai ji prasciausia gele...kai jau nieko nesugalvoji.....viena puokste isidemejo visi(po vestuviu klausinejo kas tau padovanojo)......ir as pati.....buvo su bijunais...labai jaunatviska..... vasariska........ wub.gif ... tai gi as pati megstu gauti ir dovanoti netradicines puokstes... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervita: 28 rugsėjo 2008 - 13:59
Vestuves buvo rugpjūtį, gavom jūrą gėlių - pačių įvairiausių ir gražiausių. Labai skaudėjo širdį jas palikt jau kitą diną... ir po savaitės rasti pačios žinot ką... norėjau su savim vežtis, kad džiaugtis smile.gif... Bet kai žiūrėjau vestuvių nuotraukas - mačiau ir kas kurias gėles dovanojo, o svarbiausia kokios gražios jos buvo smile.gif

tiesą pasakius turbūt būčiau nusiminus, kad pačio sezono įkarštyje gaunu po vieną rožytę ar vosilką wink.gif wub.gif

na aš iš tų, kuriom labai miela į žiedelius žiūrėt. jei vyras nepadovanoja, tai pati nusiperku, ar jam padovanoju... ar bendradarbei kuriai- jei randi jos mylimos spalvos ar rūšies gėlytę. gėles ir gaut ir dovanot yra nuostabu - nemanau, kad tai pinigėlių švaistymas
Atsakyti
QUOTE(*zyza* @ 2008 11 26, 14:40)
Vestuves buvo rugpjūtį, gavom jūrą gėlių - pačių įvairiausių ir gražiausių. Labai skaudėjo širdį jas palikt jau kitą diną... ir po savaitės rasti pačios žinot ką... norėjau su savim vežtis, kad džiaugtis smile.gif... Bet kai žiūrėjau vestuvių nuotraukas - mačiau ir kas kurias gėles dovanojo, o svarbiausia kokios gražios jos buvo smile.gif

tiesą pasakius turbūt būčiau nusiminus, kad pačio sezono įkarštyje gaunu po vieną rožytę ar vosilką wink.gif  wub.gif

na aš iš tų, kuriom labai miela į žiedelius žiūrėt. jei vyras nepadovanoja, tai pati nusiperku, ar jam padovanoju... ar bendradarbei kuriai- jei randi jos mylimos spalvos ar rūšies gėlytę. gėles ir gaut ir dovanot yra nuostabu - nemanau, kad tai pinigėlių švaistymas


drinks_cheers.gif Aš praeitą savaitgalį buvau draugės vestuvėse ir padovanojau jai 11 nuostabių rožių, kurias jaunieji, kaip ir kitas gautas gėles, pamerkė ant staliukų. Pati per savo šventę irgi norėčiau gauti glėbius gėlių, juk taip gražu ir taip gera wub.gif Gėlės nuvys, bet liks prisiminimai thumbup.gif
Atsakyti
per vestuves gavom daug geliu. bet man tos geles tai nelabiai butinos. nesu geliu fane, man graziausios laukines gelytes...
bet ka gi. buvo kuo sale papuost, ant kiekvieno staliuko po puokste.
labiausiai patiko puokstes su prasme: jau gerai nepamenu: bet puokstele, meiles simbolis, seimos zidinio saugotoja ir pan.
t.p. pinigu orchideja. ir dazytu rugiu puokste.
tokia dovanojau ir draugei, jai irgi visai patiko, nes sake kad deres prie interjero.
be to tai amzina puokste smile.gifsmile.gif
Atsakyti
na man geles patinka, bet kai pagalvoji kur poto jas reik deti, kiek vazu reiks... doh.gif smile.gif nezinojau ka visiem sakyti ar kad maziau nestu ar isvis nenestu, o gal daugiau zmoniu susideja padovanitu viena puokste... g.gif ir kol galu gale pasitariau su floriste kuri puos man sale, is tu geliu kures padovanos ji papuos sale. atvaziuos prie rotuses, pasiims geles ir is ju kaska sugalvos (puokstes jei reikia isardo), aisku sake jei truks dades savo bet manau kad uzteks ir musu 4u.gif
Atsakyti
noriu dovanoti jaunajai orchideja, na ta vazonine, kur dabar populiarios, patarkit kaip ja graziai apipavidalinti ir papuosti, kad butu ispudingiau, ne tik vazonas celofane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 09 05, 16:48)
noriu dovanoti jaunajai orchideja, na ta vazonine, kur dabar populiarios, patarkit kaip ja graziai apipavidalinti ir papuosti, kad butu ispudingiau, ne tik vazonas celofane?  g.gif

galetumet vazona papuosti tokiu pluostu kur floristai naudoja (nzn kaip jis vadinasi, toks kaip sieno plausai atrodo, buna ivairiu spalvu) plauso spalva galite priderinti prie bendros vestuviu spalvos, paskui dar ta plausa galima papuosti karoliukais ar kriauklytem...na tikrai turetu atrodyti graziai wub.gif
Atsakyti
mielosios kur GAUTI GELIU URMU!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????
Atsakyti
Aš asmeniškai norėčiau gauti vazonines gėles, nes jos liks ilgam o ne kelioms dienoms ar savaitei.

user posted image
Atsakyti
Mes lb daug gavom gėliu, daugiausia rožių, kurios jau kt dieną nuvito sad.gif Ir tiesą sakant net nepamenu, kas ką padovanojo. Buvo viena puokštė iš tamsiai raudonų-bordovinių tokių kalijų. Super, lb patiko thumbup.gif Iki šiol ją prisimenu...
Atsakyti
jegu jaunuosius sveikinsit jau sventes vietoje siulyciau dovanot kompozicijas-tada nebebus problemu su vaza, be to geles galima sukomponuoti i koki idomesni inda, krepsi ar pan.
Atsakyti