Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Pristatau dvispalvi vaikinuka, gyvenanti Vilniuje. Tokios spalvos seltis Lietuvoje turbut vienas, o ir Pabaltyjyje ju ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti galima.
Is tiesu, si vaikinuka atradau visiskai atsitiktinai ir labai dziaugiuosi, kad seimininke sutiko ateiti i parodas, nors vaikinukui jau 5 metai. Maciau ji "gyvai" gerai sudetas, be galo grazi galva (tuo tarpu dvisplaviai turi daugiausiai problemu del galvos), gero ugio, puikios sandaros ir apimties kailis. Pasirodo, seimininkai norejo ir anksciau ateiti i parodas, bet nelabai zinojo nuo ko pradeti (mane, kad parodoms suo turi buti specialiai ypatingai dresuotas, o trukdyti veisejos nedriso).

Susisiekiau su Estijos veislynu (White Coastal's), is kurio kiles sio patinuko tevas (jis buvo parduotas i Vilniui) -Inna Tolli sake, jog tai tikras lobis blink.gif

Taigi, priimkit, ir mylekit (del nuotrauku labai nesibarkit, pirmakart sunius buvo uz fotomodeli ax.gif )

URBIS IS VALAKAMPIU MISKO
t: White Coastal's Little Romeo
m: Coney Honey Ziedlapis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopytė: 04 rugsėjo 2008 - 11:23
Sveiki gal kas galite parasyti inforacijos apie šeltukus? Man reikia info mokyklai dekoju isanksto.
Atsakyti
Moteros auuuuuu....... doh.gif , visai temelė liko galiorkoj doh.gif
Atsakyti
neblogos proporcijos lotuliukas.gif
Sita nuotrauka is rusu seltistu pasiskolinau. Jie komentavo, kad sita seltuke (jai 2 men) kaukaza "surikiuoja" ir jam sekmingai nurodineja thumbup.gif, o nuotraukoje ji nusiminus, nes buvo priversta sedeti verysad.gif Zinant selciu temperamenta -suprantama... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopytė: 14 lapkričio 2008 - 10:03
Su praejusiomis sventemis, oi blink.gif , kaip senai si tema buvo atnaujinta, na visiskai apsileidome,kad niekas neraso ir aš g.gif , kelios foto is mano merginu gyvenimo,
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Enny @ 2009 01 08, 21:08)
Su praejusiomis sventemis, oi  blink.gif , kaip senai si tema buvo atnaujinta, na visiskai apsileidome,kad niekas neraso ir aš  g.gif , kelios foto is mano merginu gyvenimo,
user posted image
user posted imageuser posted image



jau kooks grozis wub.gif
Atsakyti
vis ziuriu ir ziuriu i ta foto, nerealiai grazus suniukas 4u.gif gal galetumet apie juos daugiau papasakoti? nes internete nelabai daug info randu... ypac domintu galimos ju ligos ir jautrumas..
Atsakyti
Sveiki! Šelčių šeimininkų ir prijaučiančių dėmesiui. Naujų naktį Vilniuje dingo šelčių veislės kalytė, marmurinė. Nuotrauka www.skelbimai.lt/Mikse. Paskutinį kartą matyta prie Lazdynų tilto užvakar (turbūt ji). Jei pamatysite tokį šuniuką Vilniuje, kad ir su šeimininku praneškite labai prašome. Galbūt kas priglaudė. Ausytėje turėjo tatoo. Buvo su raudonu antkakliu.

Lauksime bet kokios info. Tel 861540656, 852751165
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamavel: 16 sausio 2009 - 16:55
Kur visos dingote, na va visiskai tema uzmirsta keliu i virsu.
Stai musu naujoji seimos gyventoja Vivat "Nakties Rapsodija".
user posted image
Atsakyti
na ir vel nieko nera, visos paspruko g.gif , ka man cia vienai veikti, ka verysad.gif cry.gif
Atsakyti
na tai ar atsiliepsite Seltuku myletojos g.gif . Mes jau planojame Seltuku vada Fila ir ?. Tik neneusprendziu su kurios spalvos kalyte kergti su trispalviu ar sabalo spalvos patinu doh.gif .
Atsakyti
Su trispalviu. Kedainiuose yra liuksinis patinas. Kiti tripslaviai Lietuvoje patinai nieko verti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopytė: 16 balandžio 2009 - 07:23