Įkraunama...
Įkraunama...

Tostai įvairioms progoms

laba

gal zinote sveikinimu ar palinkejimu gimusiems kudikiams ar mamytems blush2.gif
Atsakyti
Mano megstamas tostas, pravercia, kai netiketai reikia tosta sakyti biggrin.gif

Linkiu Jums, kad po
kojomis butu zalia, zalia,
virsgalvos melyna, melyna,
sirdyje lengva, lengva,
o kiseneje sunku, sunku

Dar zemaitiski tostukai
- A i?
- i.
- Nu.

Vertimas
- a imsi?
- imsiu.
- gerai.

Tada pripilta stikliuka perduodame kitam smile.gif
Atsakyti

mazos tavo pedutes-man uz viska grazesnes.
tavo sypsena,juokas uz dainas man mieliau.
ir pirmieji zingsneliai pirmas zodis istartas
tai stebuklas stebuklas sunau.


suzibo zvaigzdele-uzgime dukrele.
dalia zvaigzdeles-sviesti ir zibeti.
mazos dukreles augti ir stipreti.



Atsakyti
man pačiai per drauges vestuves kilo mintis tostui:

Bažnyčioj prisiekėt mylėti vardant Dievo, zakse dėl valstybės, o aš palinkėsiu mylėkit vienas kitą vardant vienas kito ax.gif

nu kažkas panašaus blush2.gif o gal žinot kur orginalesnių tostų būtų galima rasti? ant nosies kitos vestuvės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2010 06 22, 14:16)
man pačiai per drauges vestuves kilo mintis tostui:

Bažnyčioj prisiekėt mylėti vardant Dievo, zakse dėl valstybės,  o aš palinkėsiu mylėkit vienas kitą vardant vienas kito ax.gif

nu kažkas panašaus blush2.gif  o gal žinot kur orginalesnių tostų būtų galima rasti? ant nosies kitos vestuvės doh.gif



Mane irgi domintų ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti

Labai grazus ir idomus Jusu sveikinimai thumbup.gif Gal galite kuri nors pasidalinti kokiu nors orginaliu,idomiu bei nenuvalkiotu tongue.gif sveikinimu gimimo dienos proga merginai? ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Amberr*: 07 lapkričio 2010 - 23:45
Teciu 50 mecio proga 4u.gif
Atsakyti
Gal kam pravers 4u.gif

Šiandien čia susirinkome, kad išgertume, tad ir išgerkime už tai, kad čia susirinkome thumbup.gif

Kupranugaris gali dirbti septynias dienas negerdamas, o žmogus gali gerti septynias dienas nedirbdamas. Tad ir išgerkime už žmonių galimybes biggrin.gif

Eina asilas per dykumą. Eina savaitę, dvi, tris... Siaubingai ištroško. Ir staiga prieš save pamatė dvi statines: vienoje buvo degtinė, o kitoje vanduo. Spėkit, ko asilas atsigėrė? Žinoma, kad vandens. Tad nebūkim asilais ir išgerkime degtinės biggrin.gif

Kartą maudėsi vienuolis upėje ir išgirdo kažką šaukiant pagalbos. Būtų bėgęs, bet buvo nuogas. Kai pašaukė kitą kartą, vienuolis uždengė savo "gėdą" skrybėle ir nubėgo. O ten nuoga pana stovi vandeny ir laikydama karabiną sako:
-Rankas aukštyn!
Vienuolis rankas pakėlė ir... įvyko stebuklas: skrybėlė nenukrito! Taigi, išgerkime už stebuklingą jėgą, kuri išlaikė skrybėlę lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Man reiketu graziu zodziu, mokytojai skirtu mirksiukas.gif sunus baigia pradine mokykla ir nori kazka grazaus palinketi, padekoti savo mokytojai rolleyes.gif

Labai lauksiu pavyzdeliu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gal zinote kokiu palinkejimu jaunamartei mergvakario proga?
Atsakyti
QUOTE(B@sar @ 2011 07 21, 11:55)
Sveikos  4u.gif gal zinote kokiu palinkejimu jaunamartei mergvakario proga?



O dviese juk geriau ir saulė šviečia maloniau, ir gėlės žydi daug skaičiau. Bet dviese ir sunkiau - gyventi reikia jau už du. Kentėt ir džiaugtis vėl kartu.

-------------------------------------------------------------------------------------

Jeigu eisite, eikite dviese. Susikibkite tvirčiau, taip kely rečiau pargriūsite ir nueisite tiesiau. Lai virš jūsų šviesaus lango tamsūs debesys nesklando, kaip kad mėgsta jie sklandyt ir lai gandras jus aplanko, kaip kad mėgsta aplankyt... Nesipykit, nesibarkit, kaip kad būna kitą syk..

------------------------------------------------------------------------------------

Esat Jūs jauni abu - gera buvo linksmintis, o dabar į dvi puses obuolį dalinsitės. Nuo dabar abu žiedais būsite sukaustyti. Vienas kito pakuždom patarimo klausite. Ir dalinsitės perpus liūdesį ir pusrytį, jei į pusnį grius kuris - tai abudu griūsite.. Linkime geros kloties, ko abudu tikitės. Ir mylėti taip karštai, kaip dabar, kad mylite..





Papildyta:
QUOTE(B@sar @ 2011 07 21, 11:55)
Sveikos  4u.gif gal zinote kokiu palinkejimu jaunamartei mergvakario proga?


Mergystės priesaika

Šiuolaikiškas draugių pokštas. Prieš išleidžiant jaunąją į vyro pasaulį vertėtų išgauti iš jos priesaiką, kad ji netaptų visiška vyro vergė. Priesaikos tekstas turėtų būti maždaug toks:

Prisiekiu, kad

1 dieną per savaitę ir 1 savaitę per mėnesį skirsiu tik sau;

išleisiu daugiau pinigų savo poreikiams, nei mano būsimas vyras;

ir toliau pastebėsiu simpatiškus vaikinus gatvėje ir darbe ir nepamiršiu, kaip reikia jiems šypsotis;

nepamiršiu savo draugių ir bendradarbių, dalinsiuosi su jomis savo vargais ir džiaugsmais;

nesusigrobsiu visų buities darbų tik sau, bet pasidalinsiu su būsimu vyru;

jei vyras bent vieną kartą į savaitę nepadovanos gėlių, pasidovanosiu jų pati;

tinkamai išnaudosiu visas savo būsimo vyro funkcijas ir silpnybes;

jei būsimas vyras neatliks savo pareigų, susirasiu meilužį;

pasitaikius progai iškelsiu atitinkamą sceną;

ginčysiuos tol, kol pasieksiu savo;

neišduosiu būsimam vyrui ir nepamiršiu šios priesaikos;









Atsakyti