Įkraunama...
Įkraunama...

Apvadai ir pieštukai akims

Laba 4u.gif
Nezinau ar jau kalbejot apie Artdeko flomasteri....
Nesu jautri siai kosmetikai, bet flomasteris dirgina akiu vokus. Vakare valant makiaza maudzia dazytas vietas, buna paraudusi ir pabrinkusi (toks mini patinimas).
Ant pakuotes parasyta kad negalima naudoti liznes nesiojancioms...o as nesioju... g.gif nors niekur kitur man blogai nera, tik ties nubreztom linijom. Ar kam nors taip buvo? Gal sudetyje yra kokiu priedu? vistik naujas produktas 4u.gif

Aciu atsakiusioms 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Isigijau stai toki skysta pravedima. Lumene Blueberry. Tikrai labai patinka. Pasiemiau ruda
user posted image
Atsakyti
laimucia as turiu si pravedima, nesioju kasdien kontaktinius lesius bet niekada nebuvo jautru, negriauze, neraudo, netino. Tik siaip nesu patenkinta - prastesnio nesu turejusi, lb greit jis nubega, neislaiko pravesta linija formos nei iki pietu. Todel grizau prie jau patikrinto pravedimo - pakeites pakuote, bet kiek naudoju tai savybes islike thumbup.gif visa diena iki vakaro atlaiko, o dar as visada isorinius kampucius piesiu, na kaip kates akis, nezinau kaip apibudint net blush2.gif
Atsakyti
Išbandžiau Inika mineralinį pieštuką akims, spalvą Graphite (pilkas, šiek tiek blizgus)
user posted image
Pieštukas minkštas, lengvai brėžia liniją, bet puikiai atlaiko visą dieną, "nepradingsta", neteplioja good.gif
Atsakyti
Man kol kas labai patinka Bourjois khol and contour 16 hour. Nusipirkau juodą. Visada naudoju juodus pieštukus water line'ui. Turi būtinai būti minkšti, bet šiaip kai tokioj vietoj, tai visi greitai nubėga. Net MUFE atsparus vandeniui visiškai nelaikė. Bet šitas net nustebino - po keturių valandų šiek tiek apsivalęs, bet iš esmės dar vis vietoje buvo. Ir tobulas minkštumas. Tikrai vertas dėmesio. Negaliu komentuoti kaip laikosi brėžiant virš blakstienų, nes tam naudoju gelinius pravedimus, bet manau, kad irgi neblogai laikytųsi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 05 12, 22:38)
Man kol kas labai patinka Bourjois khol and contour 16 hour. Nusipirkau juodą. Visada naudoju juodus pieštukus water line'ui. Turi būtinai būti minkšti, bet šiaip kai tokioj vietoj, tai visi greitai nubėga. Net MUFE atsparus vandeniui visiškai nelaikė. Bet šitas net nustebino - po keturių valandų šiek tiek apsivalęs, bet iš esmės dar vis vietoje buvo. Ir tobulas minkštumas. Tikrai vertas dėmesio. Negaliu komentuoti kaip laikosi brėžiant virš blakstienų, nes tam naudoju gelinius pravedimus, bet manau, kad irgi neblogai laikytųsi.  4u.gif

Virs blakstienu (bent jau man) nesilaiko 4u.gif Siuo atzvilgiu prasciausias is turetu
Atsakyti
Siūlau sekančias temas kurti atskirai pieštukams ir apvadams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 05 13, 00:45)
Virs blakstienu (bent jau man) nesilaiko  4u.gif Siuo atzvilgiu prasciausias is turetu

Aš išvis jokių pieštukų nebandau virš blakstienų, nes man kažkaip geriausia geliniai pravedimai, juolab, kai jų tieeeek spalvų smile.gif Arba tiesiog šešėliu paryškinu blakstienų liniją. Na būna, kad užsinoriu įdomesnės spalvos pravedimo, tai pasidarau iš bet kurio šešėlio kartu su Inglot Duraline skysčiu-irgi nerealus daiktas, atsparus vandeniui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 05 13, 11:14)
Aš išvis jokių pieštukų nebandau virš blakstienų, nes man kažkaip geriausia geliniai pravedimai, juolab, kai jų tieeeek spalvų smile.gif Arba tiesiog šešėliu paryškinu blakstienų liniją. Na būna, kad užsinoriu įdomesnės spalvos pravedimo, tai pasidarau iš bet kurio šešėlio kartu su Inglot Duraline skysčiu-irgi nerealus daiktas, atsparus vandeniui. smile.gif


aš irgi su duralinu bandžiau, bet kažkaip šešėliai gadinasi doh.gif lieka tokia tarsi plėvelė ant paviršiaus...ir nelabai suprantu, kaip geriau daryti-ar teptuką pamirkyti į duraliną ir tada braukti per šešėlius ar atvirkščiai?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti