Įkraunama...
Įkraunama...

Netikėtas mažylio atėjimas...

Kiek daug prisiminimų iškilo skaitant istoriją wub.gif Viskas labai panašu blush2.gif
O tie žodžiai- reikia užbaigti nėštumą- taip skamba kraupiai, niekad jų nepamiršiu, kai išgirdau... cry.gif
Bet džiugu, kad viskas gerai baigėsi ir yra puikių gydytojų, ne kaip kurie g.gif (pvz jūsų pirmoji gyd- kaip tokie žmonės apskritai gali dirbt tokį darbą su nestuke.gif )
4u.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad viskas taip laimingai baigesi, o daktariukai si karta abejingi nebuvo, zinojo ka reikia daryti ir atliko saziningai savo pareiga, taip isgelbedami Pauliuka, o gal net ir mamyte.
Smagu skaityt tokias istorijas. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Dekojame visoms skaiciusioms ir linkejusioms mums visko grazaus wub.gif wub.gif

Pasirodysim kokie esame 4u.gif 4u.gif

Pries 2 metus wub.gif

user posted image

Pries 1 metus wub.gif

user posted image

Sulaukem dveju metuku wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2006 08 22, 10:49)
NA PRIBRENDAU PARAŠYTI SAVO ISTORIJĄ , NESU RAŠTININKĖ BET PABANDYSIU. TAIGI....
 







Taigi, mano diagnozė - SUNKI PREEKLAMPSIJA IR PRASIDEDANTIS PLACENTOS ATSIDALIJIMAS. verysad.gif  O KRAUJOSPŪDĮ MAN PASAKĖ PO VISKO,  BUVO 200/120...
[/color]

ŠTAI TOKIA MANO ISTORIJA, GAL KIEK ILGOKA, BET PARAŠYTA IŠ VISOS ŠIRDIES. LAIMIGA, KAD GALIU ŠIANDIENĄ GLAUSTI SAVO PAULIUKĄ PRIE KRŪTINĖS ,O JUK GALĖJO BŪTI VISKAS KITAIP ....
AČIŪ SM MERGAITĖM,  KURIOS PALAIKĖ MANE, KAI BUVO SUNKU, TAI MUMS LABAI PADĖJO!!!!


Labai dziaugiuosi kad Jums viskas baigesi gerai wub.gif wub.gif Sveikatos jums daug laimes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
STAI TOKS JAU SIANDIENA 3 METU wub.gif wub.gif


user posted image
Atsakyti
Net susigraudinau blush2.gif Svarbiausia kad viskas gerai mamytei ir leliukui mirksiukas.gif Sekmes ir sveikateles jums 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
grazu wub.gif
Atsakyti
Skaiciau ir verkiau, kaip gerai kai viskas gerai baigiasi 4u.gif
Atsakyti
Jaudinanti istorija 4u.gif ,sėkmės jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
Labai dekojame skaitantiems musu istorija wub.gif wub.gif


Linkime visiems laimes ir svarbiausia sveikatos wub.gif wub.gif


Linkejimai nuo Pauliuko Cia jau 3.5metuku



user posted image
Atsakyti
Svaja, apsiverkiau net blush2.gif Gerai, kad viskas gerai wub.gif 4u.gif

Tegul tavo stebuklėlis auga stiprus ir sveikas 4u.gif
Atsakyti