Įkraunama...
Įkraunama...

NARS kosmetika

QUOTE(Elegant @ 2010 09 19, 12:59)
ne į temą bet kokia čia pudrytė veidui naudota? koks nr?  4u.gif

MAC studio fix NC 20 arba 25 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 18, 16:10)
O is kur siunties Nars wub.gif  4u.gif  4u.gif

as perku is HQhair.com na ant manes tikrai taip graziai neatrode kaip ant Vitulkos schmoll.gif sakau-net ir plonai tepant atrodau kaip nukaitus biggrin.gif Deep throat yra kazkiek sviesesne nei orgasm ir neturi to rausvumo,gal del to man labiau tinka,nzn biggrin.gif be to ji tokia matiskesne,o orgasm turi blizguciu auksiniu g.gif va palyginimui foto is interneto(realiai man deep throat sviesesne)
user posted image
deep throat ta be blizgesio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovkyte: 19 rugsėjo 2010 - 12:05
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 18, 17:15)
Nars Orgasm tikrai ne raudona, ber ir ne labai persikinė.
user posted image

kaip rašo po foto, tai "Peach-Korall-Ton mit Goldschimmer"

mano žandas, tik ne vietoj užtepti skaistalai:
user posted image

Dekui uz atsakyma, kad ir nera tikra persiko spalva, bet vistiek labai grazi wub.gif
Mergytes, o kaip del krempudros Nars Sheer Glow , ar ji tiktu misriai odai , kuri linkusi i sausuma? nepasausins man dar daugiau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traputis: 19 rugsėjo 2010 - 14:27
QUOTE(traputis @ 2010 09 19, 16:15)
Mergytes, o kaip del krempudros Nars Sheer Glow , ar ji tiktu misriai odai , kuri linkusi i sausuma? nepasausins man dar daugiau? ax.gif

Sheer Glow kaip tik skirta labiau sausa oda turincioms. Atkeliaus man po keliu dienu galesiu parasyti atsiliepimus, nes mano oda sausa.
Papildyta:
QUOTE(Dovkyte @ 2010 09 19, 14:03)
as perku is HQhair.com

O kiek su viskuo gavosi? Cia jie tiesiai i LT siuncia, ar per tarpininkes? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 19, 14:01)
MAC studio fix NC 20 arba 25 smile.gif

Gal galit MAC temoj parasyti atsiliepimus, nes ant jusu tai fantastiskai atrodo, nors girdejus ne kokiu atsiliepimu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 09 19, 14:46)


O kiek su viskuo gavosi? Cia jie tiesiai i LT siuncia, ar per tarpininkes? smile.gif


pirkau kelis daiktelius ir dar turejau nuolaidu kupona tai nepasakysiu kiek atskirai man gavos ji parsisiust biggrin.gif jie siuncia tiesiai i LT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 09 19, 19:19)
pirkau kelis daiktelius ir dar turejau nuolaidu kupona tai nepasakysiu kiek atskirai man gavos ji parsisiust biggrin.gif jie siuncia tiesiai i LT mirksiukas.gif

Aaa, aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2010 09 19, 19:33)
Aaa, aisku smile.gif

Siaip kainuoja 4.50 svaro uz siuntima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 09 19, 19:18)
Siaip kainuoja 4.50 svaro uz siuntima  smile.gif

cia turbut uz viena daikta tik,nes perkant kelis tikrai daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2010 09 19, 21:35)
cia turbut uz viena daikta tik,nes perkant kelis tikrai daugiau smile.gif

Taip cia uz pirma daikta, uz antra dar kazkiek papildomai priskaiciuoja berods 2.50 g.gif
Atsakyti
Nebesusilaikiau ir as, uzsisakiau du daiktelius smile.gif krempudra Nars Sheer Glow spalva fiji, ir skaistalus Orgasm. Dabar lauksiu su nekantrumu, labai noriu viska isbandyti ax.gif
Dabar tik reikia tinkama baze issirinkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traputis: 22 rugsėjo 2010 - 09:32
gal kuri matet gyvai kaip nars sheer glow barcelona spalva atrodo? noriu uzsisakyti ir bijau kad per tamsi bus, siaip nesu labai jau sviesi, tokia lengvai idegusi, kaip manot ar tiktu?
Atsakyti
QUOTE(sher @ 2010 09 22, 17:19)
gal kuri matet gyvai kaip nars sheer glow barcelona spalva atrodo? noriu uzsisakyti ir bijau kad per tamsi bus, siaip nesu labai jau sviesi, tokia lengvai idegusi, kaip manot ar tiktu?

As kai rinkausi spalvyte irgi masciau apie barcelona spalvyte, bet kai paziurejau yotubej filmuku, tai ja naudoja tokios tamsesnio gymio mergaites, na jei pas jus lengvas ydegis ir ji zadate per ziema toki palaikyti tai manau spalvyte turetu tikti smile.gif
Papildyta:
Stai cia galima mazdaug paziureti spalvytes
user posted image
Atsakyti