Įkraunama...
Įkraunama...

Autobusiukas pulkui

Vestuvems samdem autobusiuka ir autobusa is "Savas autobusas" arba "Čegmira". tai uz autobusiuka dedu pliusa, bet uz autobusa - dideli minusa. Isivaizduokit: suseda sveciai i autobusa, vairuotojas ijungia radija ir pasigirsta misios. vairuotojas pats nepuole perjungineti, tai sveciai pradejo raginti, tai varuotojas pradejo grabaliotis, siaip ne taip isjunge ta savo radija. o kartu ir mikrofona pirsliui. ijungti nebemokejo. kadangi autobusas didelis(50 vietu) pirslys nesugebejo perrekti viso autobuso, ir jam nebepavyko igyvendinti suplanuotu zaidimu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynakeee @ 2010 05 19, 23:50)
sveikos merginos  smile.gif
man labai reikia pagalbos.... niekaip nerandam autobusiuko vestuvems... niekaip nerandam. 20 vietu, is klaipedos, silutes ar silales. na is to krasto kazka...
labai lauksiu Jusu pasiulymu  4u.gif


Mes iš pradžių šito mikriuko norėjome, bet buvo užimtas beto mums buvo didokas, tai mes 16 vietų suradome. Bet šitas man jėga atrodo thumbup.gif Jis 20 vietų, bet ne iš Klaipėdos bet gal atvažiuotų ir į Klaipėdą g.gif Kam reikia, turiu kontaktus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2010 06 01, 23:21)
O is kur jis? Butu smagu gauti kontaktus smile.gif

as jau skambinausi tai jie yra is Panevezio smile.gif tai mums netinka, brangokai gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2010 06 01, 22:21)
O is kur jis? Butu smagu gauti kontaktus smile.gif


O mes sio busiku vairuotoju labai nusivyleme, nes tikrai daug sugaista laiko ir viskas baigesi labai negraziai kliento (musu) nenaudai.

Galiu pasakyt viena, jis visada uzimtas uzimtas, negali....

Ar yra bent vienas zmogus naudojasis Sigito paslaugomis?
Atsakyti
Mes nuomavom limuziną 10 vietų (Vilnius). Nors limuzinas buvo net iš Kauno. Gavosi pigiau negu čia Vilniuj nuomot. Visi tilpom, ir pulkas, ir mes, ir fotografas smile.gif Uab Comriva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 11 liepos 2010 - 18:18
QUOTE(krilas @ 2010 07 09, 12:14)
O mes sio busiku vairuotoju labai nusivyleme, nes tikrai daug sugaista laiko ir viskas baigesi labai negraziai kliento (musu) nenaudai.

Galiu pasakyt viena, jis visada uzimtas uzimtas, negali....



Mes nuomavome šį baltą mikriuką smile.gif ir viskas buvo gerai, nieko blogo iš vairuotojo pusės nepastebėjome. Mikriukas tikrai gražus, neprikibsi. Nepasigailėjome tik džiaugėmės. Vienai iš mano šventėje buvusių pamergių užsakė jau šį mikriuką spalio mėnesiui, nes jis atrodo tikrai gerai ir net neverta laiko gaišti dar ko nors ieškoti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Glama @ 2010 07 11, 19:45)
Mes nuomavome šį baltą mikriuką smile.gif ir viskas buvo gerai, nieko blogo iš vairuotojo pusės nepastebėjome. Mikriukas tikrai gražus, neprikibsi. Nepasigailėjome tik džiaugėmės. Vienai iš mano šventėje  buvusių pamergių užsakė jau šį mikriuką spalio mėnesiui, nes jis atrodo tikrai gerai ir net neverta laiko gaišti dar ko nors ieškoti.  thumbup.gif


Na dziugu girdeti, mes pasirinkome kita vezeje, nes su situo visa laika nepavykdavo susitikti pasirasyt sutarti, nezinau likus menesiui jau tikrai nejauku tapo, nes vis visad isvykes ir isvykes, nebuvo jokios garantijos kad ir musu vestuviu diena nebus kazkur isvykes.. ai... pasirinkome kitus, gera kaina, sutartis ir ramiai laukiam savo sventes uzsiimdami kitais reikalais, o ne bijodami del autobusiuko
Atsakyti
Ar yra nuotaku, samdziusiu pulkui mikriuka 16 vietu is "kautros"? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 07 20, 23:33)
Ar yra nuotaku, samdziusiu pulkui mikriuka 16 vietu is "kautros"? help.gif


Mes iš Kautros neėmėm, bet radom nebrangiai baltą mikriuką 16 vietų "Autominutėje"
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 07 21, 13:19)
O kodel netiko "kautros" - kainos didesnes? unsure.gif Kiek jus sumokejote? rolleyes.gif


Kautros aš mačius tik geltonus autobusiukus su reklamom. Tai man ir netiko. O kainų nežinau g.gif

Pasidomėjau pas žmogų kur minėjau aukščiau, mums tiko kaina ir pasiėmėm.
Atsakyti
po ilgu dvejoniu ir svarstymu mes buvom issinuomove savo pulkui si autobusiuka 8 vietu
user posted image
labai patiko, konfortabilus, rekomenduoju wink.gif
Atsakyti
Padedu sesei organizuoti vestuves, kadangi ji pati yra užsienį, tai aš kaip mylinti sesutė padedu kaip galiu doh.gif todėl mikroautobusiuko suradimas, buvo mano viena iš užduotėlių. Beieškodama mikriuko nustebau, kad netaip jau lengva jį surasti, tai jau užsakytas tai vietų per mažai. Mes iš pradžių norėjome balto mikriuko, bet mums tinkamo dydžio surasti nepavyko.Pagaliau suradau sidabrinės spalvos mikriuką, kai pamačiau iškarto patiko, gražus, švarus, naujas. Dabar galvoju kad sidabrinis net ir geriau už baltą smile.gif atrodo jis man taip kažkaip stilingai, tvarkingai, sugalvojome papuošti labai minimaliai.
Mikriuko kontaktai 860225315, Vilnius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 15 kovo 2012 - 14:38