Įkraunama...
Įkraunama...

Make up forever

Meragitės, gal kuri padėsit išsirinkti HD kreminės pudrytės atspalvį? Man Bourjois Healthy Mix tinka 52 ir 53 atspalviai. Kokį MUFE numeriuką rinktis reikėtų? Realiai išbandyti jokios galimybės neturiu.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(CoCo-D @ 2012 09 03, 14:31)
Aš turiu 2 Nr. Neatsidžiaugiu  thumbup.gif
Papildyta:
aš naudoju ir labai džiaugiuosi. Turiu ir HD, bet liftinguojanti  thumbup.gif  thumbup.gif
Esu šviesios odos, jei tiktų - galėčiau atsiųsti pabandymui smile.gif


Tai ta HD yra "sunkesne" = labiau maskuojanti.
As irgi sviesiaode. Naudoju Face&Body krempudra. Ji labai lengva. Sukurta vandens pagrindu.
Atsakyti
Na nežinau panos, kaip jum ta HD daug maskuojanti, man taip mažai ji maskuoja doh.gif
Nepakanka vieno sluoksnio, nes viskas šviečia 'kiaurai', o norisi jau tokio rimtesnio veido palyginimo g.gif Gal ką nors ne taip darau, gal su buffing šepetėliu ji geriau teptųsi?

Bandžiau su pirštais ir su tradiciniu foundation brush, bet kažkaip nesisekė gražiai biggrin.gif doh.gif


Ar visos po porą sluoksnių jos dedat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 09 08, 19:16)
Na nežinau panos, kaip jum ta HD daug maskuojanti, man taip mažai ji maskuoja  doh.gif 
Nepakanka vieno sluoksnio, nes viskas šviečia 'kiaurai', o norisi jau tokio rimtesnio veido palyginimo  g.gif  Gal ką nors ne taip darau, gal su buffing šepetėliu ji geriau teptųsi?

Bandžiau su pirštais ir su tradiciniu foundation brush, bet kažkaip nesisekė gražiai  biggrin.gif  doh.gif
Ar visos po porą sluoksnių jos dedat?  rolleyes.gif


Hm... Cia kaip kam patinka gal? Asm. man patinka lengvas, nematomas (cia as apie dienini).
O Jus kuri primeri naudojat?
Atsakyti
QUOTE(Iznija @ 2012 09 08, 20:57)
Hm... Cia kaip kam patinka gal? Asm. man patinka lengvas, nematomas (cia as apie dienini).
O Jus kuri primeri naudojat?

Nenaudoju primerio.. kasdienai man jis nereikalingas dalykas.

Dėl pudros tiesiog galvojau nebereiks nė maskuoklio paakiams su ja, bet visgi ji gana lengvutė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terezza @ 2012 09 08, 11:50)
Meragitės, gal kuri padėsit išsirinkti HD kreminės pudrytės atspalvį? Man Bourjois Healthy Mix tinka 52 ir 53 atspalviai. Kokį MUFE numeriuką rinktis reikėtų? Realiai išbandyti jokios galimybės neturiu.... unsure.gif

Jeigu tinka HM 52 numeriukas, tai HD bus 117, o jeigu tinka ir 53, reikia tamsesnės, bet nežinau kurio nr g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 09 09, 10:00)
Jeigu tinka HM 52 numeriukas, tai HD bus 117, o jeigu tinka ir 53, reikia tamsesnės, bet nežinau kurio nr g.gif



Jei tamsesnis, tada 120.
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2012 09 08, 21:35)
Nenaudoju primerio.. kasdienai man jis nereikalingas dalykas.

Dėl pudros tiesiog galvojau nebereiks nė maskuoklio paakiams su ja, bet visgi ji gana lengvutė  smile.gif


Va matot, kiek zmoniu, tiek nuomoniu.
O as pvz. esu linkusi naudoti primeri su atspalviu+pamaskuoti paakius (akiu zona t.b. sviesesne), o krempudros nenaudoti. Tada veidas buna skaistus.
Atsakyti
Noriu pagirti MAKE UP FOR EVER Face & Body pudrytę thumbup.gif Nesu turėjusi taip lygiai besidengiančios, lengvos ir gražiai atrodančios pudros. Tiesa, mano veido oda lygi, nelabai yra ką maskuoti. Probleminės odos savininkėms, manau, ji per lengva (nebent bandyti suoksniuoti kelis sluoksnius). Vienas minusas - be kompaktinės pudros blizgesys išlenda gana greitai. Su vidutinio tamsumo oda naudoju nr. 32.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo victory25: 19 rugsėjo 2012 - 19:25
QUOTE(victory25 @ 2012 09 19, 19:23)
Noriu pagirti MAKE UP FOR EVER Face & Body pudrytę thumbup.gif  Nesu turėjusi taip lygiai besidengiančios, lengvos ir gražiai atrodančios pudros. Tiesa, mano veido oda lygi, nelabai yra ką maskuoti. Probleminės odos savininkėms, manau, ji per lengva (nebent bandyti suoksniuoti kelis sluoksnius). Vienas minusas - be kompaktinės pudros blizgesys išlenda gana greitai. Su vidutinio tamsumo oda naudoju nr. 32.

sitas minusas ir man uzkliuvo.


Gal kas esat bande sita? Compact Shine On
user posted image
Atsakyti
Labai siaip sunku numeriukus teisingai patarti. Nes vieni buna i rausvuma, kiti -i gelsvuma. As dabar zymiai sviesi jauciuosi, isigyjau 140 nr, bet vistiek primaisau i ji 150... Tada gaunasi naturalesne spalva. Dar tokimdalyka pastebejau, kad skyriasi biski tekstura. Jeigu 150 nr graziai atrodon ant veido, tai 140 negraziai susiriebaluoja vietomis, ir paryskina sausumus...labai keista man. g.gif
Atsakyti
Sveikos gal kuri esate sita maskuokli bandziusios,kaip jisai Jums ar gerai maskuoja,nauduojate labiau trukumus uzmaskuot,ar paakiams? http://3.bp.blogspot...flage Cream.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mr nobody: 21 rugsėjo 2012 - 17:07