Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

Dontstop jei neapgausiu tai vakar atrodo tų virbalų ir 4nr mačiau prie laisvės esančioje siūlų pardėje mirksiukas.gif ten kur prie kalno savanoriu (važiuojant nuo laisvės) ax.gif tik sakė greitai išperka doh.gif
aš tai iš vis galvojau kad tokių virbalų nebebūna doh.gif dabar apsišviečiau ir žinau kad yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 11 23, 18:43)
Yra, bet kaip taisyklė labai ploni  doh.gif  Aš ir dabar ieškau 4 numerio ir niekur nerandu rolleyes.gif

Aš Kaune pirkau 4 dydžio virbalus su valu Maximos bazėj 4u.gif 4u.gif
O sakykit, kiek maždaug tokiam megztiniui reikia siūlų g g.gif g.gif g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyšniukė: 24 lapkričio 2006 - 09:57
Liutuke.m, didelis ačiū drinks_cheers.gif , bėgsiu pirkt 4u.gif
Vyšniuke, ir aš ruošiuosi tokį megstinį megzt, tai sau 36 d imsiu 800 - 850 metrų siūlų. Gramais tikriausiai būtų kažkur 500 g, bet labai priklauso nuo siūlų metražo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 11 24, 11:33)
Liutuke.m, didelis ačiū  drinks_cheers.gif , bėgsiu pirkt  4u.gif

šiandien, casa lanoj užklausiau dėl 4 numerio virbalų - turi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2006 11 24, 10:33)
Liutuke.m, didelis ačiū  drinks_cheers.gif , bėgsiu pirkt  4u.gif
Vyšniuke, ir aš ruošiuosi tokį megstinį megzt, tai sau 36 d imsiu 800 - 850 metrų siūlų. Gramais tikriausiai būtų kažkur 500 g, bet labai priklauso nuo siūlų metražo  ax.gif

Aš ne tokį, bet panašaus ilgio user posted image user posted image user posted image Didelis ačiū...
Atsakyti
graziai atrodo tas baltas megztukas su falbankom. kai paspaudziu ant jo, ismeta man naujam psl kazkokia nesamone, o as galvojau kad duos didesne foto. kas galit pagelbet?
Atsakyti
Deja , turėjau tik tokią nuotraukytę g.gif pamėgink išsisaugoti kompe ir tada didinti
Atsakyti
user posted image

gal kas turite tokia schmeute?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovesa: 25 lapkričio 2006 - 13:50
QUOTE(dovesa @ 2006 11 25, 14:46)
user posted image

gal kas turite tokia schmeute?



"rankdarbių kraitelėje" berods buvo, jei labai norėsi kelių dienų bėgyje įkelsiu į forumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldainia: 28 lapkričio 2006 - 22:01
Gal kas turite šito rašto aprašymą?
http://www.foto.lt/d.../view?id=366964
Atsispausdinau ir nieko nesimato doh.gif . o dabar neberandu iš kur aš jį kopijavau. blush2.gif
Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 29 lapkričio 2006 - 12:06
Sveikos, merginos. Gal galite kas padeti ir paaiskinti kaip megzti gobtuva (kapisona) megztiniui? Niekaip nerandu jokio pavyzduko.
Atsakyti
O gal kas zinot kokiu nuorodu kur yra nerti arba megzti kostiumeliai.Kazkaip tingiu ieskoti blush2.gif
Atsakyti