Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai, 4 dalis

Gali visko būt,kad irisiukai per ploni,užtai pagal tavo išmieras neatitinka,reikia užmesti akį į aprašymą kokio nr vąšeliu rekomenduoja nerti,tada ir pasiderint siūlus.Dabar tau reikėtų nerti pagal savo matmenis,platinant,ilginant mirksiukas.gif
Atsakyti
Idejoms 4u.gif

user posted image

Lb fainas dalykelis 4u.gif
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image






Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Labai idomus wub.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image

user posted image

user posted imageuser posted image


Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
nezinau, ar jau buvo, bet imetu dar viena modeliuka:

user posted image
mokancioms angliskai, schemute ir aprasymas cia: http://www.berroco.c...elia/celia.html
Atsakyti
user posted image
Sveikos,
Norėjau paklausti, ar bandėte ką nors panašaus megzti?
Noriu nusimegzt tokį megztuką, bet man atrodo, kad tie bumbulai po kokiu paltu ar striuke susiplos ir negražiai atrodys. Kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 01 26, 13:48)
Tai gal tu galėtum kokių schemų į temą mestelt? Pasitariant gal kartu kas ir išeitų? friends.gif

kol kas mano planas buvo nert pagrindines dalis pagal sita schemute, o tada bandyt airisku nerimu jas sujungti. user posted image
dideliu tu "serveteliu" sone tai dar planavau paieskoti, nes zinai, vis tiek pirma mazytes nersiu biggrin.gif fiks ideja buvo bandyt visus elementus prisegioti prie seno megztinio ir delioti, kaip labiau patiks.
beje, klausyk, ar man vaidenasi ar ten ir ant rankoviu tos dideles "serveteles"?
jei rasiu kokiu schemuciu, iskart imesiu, nes kaip suprantu, cia daug kas tuo megztiniu domisi smile.gif
Atsakyti
Tam rausvam megztuke tai taip, rankovytės iš didelių blynų, nors pilkam originale, kiek ten įžiūrėjau, ant rankovytės 2 mažiukai. kažin kur Frederica dingo, ji skaičiau, kad mezga ir lyg neblogai einasi.
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 01 26, 13:42)
o gal kokią nuorodą būtų galima  blush2.gif  , ar kaip nors kitaips gaut  bigsmile.gif  būčiau labai dėkinga  aciuks.gif

įdėjau čia
Atsakyti
sveikos 4u.gif
gal kas galetu padeti blush2.gif gal turite ar galite paskayti kaip sitoki dalykiuka nusinert g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 26, 18:58)
...kogero man dar papildomai kokį failiuką reikia parsisiūst.Pasistudijuosiu dar  ax.gif


aš iš čia http://www.supermama...?...138978&st=0 parsisiunčiau programėlę (5žinutė)
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 01 26, 14:55)



radau minėto žurnaliuko getbotus

http://www.craftladi...ai-vt132,45.htm
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2007 01 26, 19:24)
Bet gal kas nors primityviai galėtų paaiškinti, kaip tą baltą nertinį nert ir jo dalis jungti  ax.gif

pirmą kvadratėlį nuneri pagal duotą schemą, antrą prineri prie pirmojo ir taip toliau ( schemoj aiškiai pažymėtos vietos). Apačią prineri prie kvadratėlių, ty iš viršaus į apačią neri, o rankovės, hmm, na, kad ten viskas parodyta. Gal parašyk, ko konkrečiai nesupratai 4u.gif
Atsakyti
stai pabandziau viena detale nunerti ,toliau ziuresiu kaip
user posted image

iseina ,
Atsakyti