Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia vokelio užrašant vaiką?

Aš maniau, kad šiais laikais duoklė yra iki 200 litų. Apsigavau rolleyes.gif Visai neseniai sužinojau, kad Kaune, Panemunėj, norint papult į darželį, kuris yra priešais bažnyčią, reikia 500 litų. Eilinis darželis... o va "vietų nėra" nemokamai.

Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 02 28, 14:53)
Aš maniau, kad šiais laikais duoklė yra iki 200 litų. Apsigavau rolleyes.gif  Visai neseniai sužinojau, kad Kaune, Panemunėj, norint papult į darželį, kuris yra priešais bažnyčią, reikia 500 litų. Eilinis darželis... o va "vietų nėra" nemokamai.

Tai gal koks prestižinis, kad tiek reik? ohmy.gif
Atsakyti
Mums nereikejo schmoll.gif Prieme be jokiu vokeliu.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 02 28, 14:53)
Aš maniau, kad šiais laikais duoklė yra iki 200 litų. Apsigavau rolleyes.gif  Visai neseniai sužinojau, kad Kaune, Panemunėj, norint papult į darželį, kuris yra priešais bažnyčią, reikia 500 litų. Eilinis darželis... o va "vietų nėra" nemokamai.

eilinis?jis skaitosi kaip sanatorinis,kad i ji papult tai anksciau reikejo is gydytojo pazyma pristatyt,mama taip sake,o kaip dabar yra nzn g.gif .kad as ten pries 25metus lankiau pati,o dabar kaip tik ruosiuosi vaziuoti aukletoju aplankyti smile.gif
Atsakyti
Na as nedaviau jokio vokelio, o sunu uzrasiau mazdaug pries pora menesiu, ir jau dabar sekmingai keliauja i lopseli.
Atsakyti
Sveikos mamytes, turim tokia problemele, pries kelis men persikelem gyvent i kita miesto gala, o darzeliu pareskimai liko kitam gale.. doh.gif nuo rugsejo planavome leisti mazyte i darzeli, bet va, kasryt tektu vaikuti apie 6 val kelt, kad iki darzelio nusitrenkt ir teveliai dar spetu i darba.. zinau kad darzeliuose visada buna laisvu vietu, tik reiketu ji "paremti" blush2.gif gal kas zinote kiek siulyti, kad neapsigaut, ir neduot per mazai smile.gif labai patogu butu zaliakalny... aciu uz patarimus is anksto.. smile.gif
Atsakyti
Manau, kad galima tiesiai direktores paklausti, kuo galima paremti ta darzeli: ar pinigais, ar darbais... g.gif
Atsakyti
Aš irgi sakyčiau, paklausk vedėjos tiesiai, t.y. pasisiūlyk paremti darželį.

O šiaip tai aš daviau vedėjai 100 Lt, nes mano mažę priėmė dar nesulaukusią 2 metukų.
Atsakyti
,,Gandriuke" labai aiškiai ir tiksliai pasako kiek ir kam duoti.
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 06 02, 10:47)
Aš irgi sakyčiau, paklausk vedėjos tiesiai, t.y. pasisiūlyk paremti darželį.

O šiaip tai aš daviau vedėjai 100 Lt, nes mano mažę priėmė dar nesulaukusią 2 metukų.

Mes i viena darzeli davem 100lt,no vaikas ten ne pregyju doh.gif Tai eskoem kita darzeli,radom ir vedeja thumbup.gif tai vyras parvezi lauktuviu is Italijos. Dabar pereisim i sale namu i darza,tai neko nezadu dot -eiles laukem 1.5 metu.Nebent 2 %perasisiu.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 06 02, 13:30)
Mes i viena darzeli davem 100lt,no vaikas ten ne pregyju  doh.gif Tai eskoem kita darzeli,radom ir vedeja  thumbup.gif tai vyras parvezi lauktuviu is Italijos. Dabar pereisim i sale namu i darza,tai neko nezadu dot -eiles laukem 1.5 metu.Nebent 2 %perasisiu.

taip pigiai prasisukot.,as tai uzsirasiau pries pusantru metu ir dabar norejau leisti savo maziuka i darzeli.,tai pareiske.,kad jam vietos nera bent kolkas nes jis 21tiktais.,o daviau 200lt.,tai pasiunte mane i gera vieta.,neeme ir liepe lauk ir tiketis gal jie persigalvos doh.gif verysad.gif
Atsakyti

drinks_cheers.gif kad prasisukta pigiai.Vienam eiliniam Eigulių daržely(pažįstama auklėtoja sakė) kad vedėja be 400 nei į kalbas nesileidžia
Atsakyti