Įkraunama...
Įkraunama...

Apsisaugojimo priemonės

QUOTE(NakedA @ 2012 06 03, 18:01)
Kontaceptiniame pleistre yra dar daugiau hormonu negu tabletese  doh.gif  , as jusu vietoje naudociau prezervatyvus - jie be chemijos ir nekenkia  mirksiukas.gif  ,yra ir specialiu kas alergiskas lateksui  4u.gif


Manau taip ir darysim, lauksim naujų technologijų kada tikrai negadins sveikatos tie visi dirbtiniai hormonai.
Atsakyti
QUOTE(jasminas @ 2012 06 03, 16:56)
Nenoriu, kad ji kasdien vartotų tas kontracepcines tabletes, kadangi mylimės tik kas antrą dieną. Gal jūs galite patarti ką vartoti atsižvelgiant į tai, kad būtų kuo mažiau chemijos.

Užklijavus pleistrą po kiek valandų galima mylėtis?
Ar jį reikia 21 dieną laikyti ant kūno ar galima tik prieš seksą?

Jūs dėje klystate, jei manot, kad pleistras kuo nors skiriasi nuo tabletės doh.gif tai ta pati kontracepcija, tik į kraują patenka ne per skrandį, o per odą smile.gif Be to ima veikti tik po 7 dienų (kai yra priklijuotas)
Optimalaus varianto ir aš ieškojau, dėje neradau blush2.gif visame kame yra trūkumų, tiesiog rinkitės atmetimo būdu smile.gif Pati labai ilgai nenorėjau vartoti KT,- kol pasigimdžiau vaikus griežtai nevartojau,- naudojome vietinę nehormoninę kontracepciją vaginalines tabletes ar žvakutes smile.gif Jei mėnesinės nėra labai ilgos ir gausios, sakyčiau bandykite nehormoninę spiralę. Nesinuodykit kontraceptikais, jei jauni esat, čia mano patarimas būtų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 03 birželio 2012 - 18:18
QUOTE(jasminas @ 2012 06 03, 17:56)
Nenoriu, kad ji kasdien vartotų tas kontracepcines tabletes, kadangi mylimės tik kas antrą dieną. Gal jūs galite patarti ką vartoti atsižvelgiant į tai, kad būtų kuo mažiau chemijos.
Užklijavus pleistrą po kiek valandų galima mylėtis?
Ar jį reikia 21 dieną laikyti ant kūno ar galima tik prieš seksą?


Nesvarbu kaip dažnai mylitės,kad ir kartą per savaitę,tabletes vis tiek reikia gerti kasdien
Pleistrą taip pat reikia laikyti 21dieną,kitaip jis neveiks ir nesaugos schmoll.gif


QUOTE(žvarba @ 2012 06 03, 19:12)
Nesinuodykit kontraceptikais, jei jauni esat, čia mano patarimas būtų 4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Naturalus seimos planavimas - atsiradus vaisingumo pozymiams pradejau matuoti BT, stebeti gleives... sekmingai suplanavom antra vaikeli, kai patys jo norejom. cool.gif
Atsakyti
Pasirinkau spiralę ax.gif
Atsakyti
kas saugiau

1 a kontraceptikai tables kenkia nuo pastojimo
2B lytinis akto nutraukimas
3C spiralė
4D PREZERVATYVAI

Kas kenkia, o kas saugiau? 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif rolleyes.gif g.gif verysad.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 25 balandžio 2013 - 20:27
sveikatai nekenkia ir pakankamai saugu prezervatyvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 04 25, 19:25)
sveikatai nekenkia ir pakankamai saugu prezervatyvai smile.gif

drinks_cheers.gif Na dar NLA ,taciau partneris turetu buti labai patyres ir zinoti kada sustoti ir ... smile.gif
O hormonine kontracepcija vienaip ar kitaip kenkia (uztenka pasiskaityti ilga sarasa galimu salutiniu poveikiu )
Atsakyti
Mes su vyru NLA taikom jau 15 metu ir kol kas tfu tfu tfu nepasitaike jokiu nesusipratimu, bet.....tai toli grazu netinka visoms poroms. NLA galima taikyti tik tuo atveju, jeigu partneriui tai tinka ir patinka, nes kitu atveju jis negali "normaliai pabaigti", jam nuolat atrodo, kad nespes istraukti ir tt. Be to, teko girdeti, kad del NLA vyrui anksciau issivysto impotencija ir kitokios su prostata susijusios ligos.
Mano vyrui tai nesuklia jokio diskomforto. Jam taip net geriau. Vieno ir visoms tinkancio kontracepriko nera ir buti negali. PvZ mano draugei nuo kontraceptiku issivyste endomirtioze ir dabar ji juos priversta gerti visa gyvenima, net jeigu ir neturi vyro ir lytiniu santykiu. Kitai draugei MIRENA SUPULIAVO, teko ja traukti anksciau laiko, ir prie viso to dar aptiko priesveziniu lasteliu... Prisiklausiusi tokiu istoriju vel palikau prie savo vieninelio ir saugiausio budo-NLA. 4u.gif
Atsakyti
Aš už prezervatyvus, kol negimdžius, kažkoks yra nusistatymas galbūt visuomenės spaudimas ar iš tėvų,(lytinio švietimo) kad labai kenkia kontraceptikai. O kažkaip norisi būti sveikai ir, kad mažieji būtų sveiki.
O kadangi mano MM nereguliarios tai su NLA būtų labai daug jaudulio ir spėliojimų bei milijonas testų... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temide*: 14 gegužės 2013 - 00:50
QUOTE(Temide* @ 2013 05 14, 01:47)
Aš už prezervatyvus, kol negimdžius, kažkoks yra nusistatymas galbūt visuomenės spaudimas ar iš tėvų,(lytinio švietimo) kad labai kenkia kontraceptikai. O kažkaip norisi būti sveikai ir, kad mažieji būtų sveiki.
O kadangi mano MM nereguliarios tai su NLA būtų labai daug jaudulio ir spėliojimų bei milijonas testų... schmoll.gif


drinks_cheers.gif visiškai pritariu,kad dar neturinčioms vaikų tik prezervatyvai,na dar NLA,jei gali sau leist rizikuot,o pagimdžiusioms visus norimus vaikus ir daugiau neplanuojančiom galima ir apie spiralę pagalvot smile.gif
Atsakyti
Sveiki,idomu butu isgirsti patarimu,kokia apsisaugojimo priemone geriau pasirinkti smile.gif .Su vaikinu bendraujame jau ilgiau nei pora metu,taciau matomes retai del atstumo.Visa Liepos menesi planuojame buti kartu,o po to vel kuri laika nesimatysime.Taigi,noreciau kokia patikimesne priemone nei prezervatyvai butu galima pasirinkti tam 1men laikotarpiui? Prezervatyvai nelabai tenkina,kadangi pora kartu yra jau plyse ir vien tik stresas butu nuo ju... doh.gif Ar imanoma varoti KT toki trumpa laika? ar gal yra kitokiu protingesniu budu. 4u.gif
Atsakyti